Santrauka: edgaras1 sukcius ir vagis
Tema sukurta: 2010.06.12 12:42
2010.06.12 12:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vidma111
vidma111
Naujokas
edgaras1 suzinojes slaptazodi ispardave ginklus ir ypatingus daiktus bei pinigus 3 mieste nick hipis22 mano anketoje puikiai matosi jo prisijungimo IP 78.58.42.83o as zaidziu is 62.212.203.91 arba 81.7.101.118 todel prasyciau jei imanoma viska grazinti o ji nubausti jei ne tai nors nubauskite nes tokie veikejai atbaido saziningus zaidejus ir mazina nora zaisti si zaidima kiek teko cia forume skaityti tokiu cia uztenka is anksto dekoju
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.12 14:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
Pirmiausiai, jei niekam nedalintumėte savo prisijungimo duomenų, tai jokių vagysčių ir nebūtų. Žaidėją nubausiu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.12 15:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vidma111
vidma111
Naujokas
na juk pasitaiko kad ir gudri vista uzpakali isidilgina aciu jums uz pagalba
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.12 15:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vidma111
vidma111
Naujokas
nesupykite kad dar karta sutrukdysiu bet idomumo delei kokios bausmes susilaukia tokie zaidejai nes jeigu visi zinos kas laukia gal maziau noro bus tokiais darbeliais uzsiimineti o jei bausmes niekines visi pradesim gudrauti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.13 20:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GhosTas
GhosTas
Naujokas
As irgi noriu paprasyt pagabos kazkoks vagis is kazkur suzinojes mano slaptazodi iejo i anketa kai joje buvau as .. Jis is mano banko pavoge 88m ir daug kreditu apstate uz masina ir i rinka imete uz viena Lt...Gal glaite padeti man atgauti visus kreditus ir pinigus nes banas jam nesutrugdys nes to accountpagarba keli tukstanciai taip kad jis tikriausiai turi daug tu account ir is visu vogia..Taigi jai galite padekit labai prasau..Aciu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.13 20:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GhosTas
GhosTas
Naujokas
Atsiprasau uz 3 kartus as nenorejau tikrai netycia nepykite gal uzlagino biski labai atsiprasau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.14 00:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
vidma111 rašė:

nesupykite kad dar karta sutrukdysiu bet idomumo delei kokios bausmes susilaukia tokie zaidejai nes jeigu visi zinos kas laukia gal maziau noro bus tokiais darbeliais uzsiimineti o jei bausmes niekines visi pradesim gudrauti


Už anketų vagystes, žaidėjų apgaudinėjimą prašant slaptažodžių, žadant neregėtus dalykus, baudžiama negalėjimu prisijungti iki žaidimo sezonos pabaigos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.14 00:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
GhosTas rašė:

Atsiprasau uz 3 kartus as nenorejau tikrai netycia nepykite gal uzlagino biski labai atsiprasau


Užtenka pasisakymo vienoje temoje, kad rašysite keliose iš eilės tikrai nebus geriau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.14 07:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GhosTas
GhosTas
Naujokas
Aisku..Atsiprasau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.21 17:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MafijosKaras
MafijosKaras
Pradedantysis
ir ginarolas tai mano nick padekite ji susigrazinti zaidejes suzinojes is nezinau kur mano slaptazodi pavoge mano zaideje prasau padekite
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.21 18:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
MafijosKaras rašė:

ir ginarolas tai mano nick padekite ji susigrazinti zaidejes suzinojes is nezinau kur mano slaptazodi pavoge mano zaideje prasau padekite


Jums jau buvo atsakyta toje temoje, kurioje klausėte.

Atsisiųskite naują slaptažodį į el. paštą, kuriuo registruota anketa.
Pradiniame žaidimo puslapyje spauskite "pamiršai slaptažodį".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.10.14 23:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gintee07
Gintee07
Naujokas
mano anketa pavoge zadejo neregetus dalykus nebegaliu y ja yeiti netinka jogs el pastas registravausi su fb...pavoge zmogus uzsivadines azartas top miestuose.prasau pagelbeti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.10.14 23:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gintee07
Gintee07
Naujokas
mano anketa pavoge zadejo neregetus dalykus nebegaliu y ja yeiti netinka jogs el pastas registravausi su fb...pavoge zmogus uzsivadines azartas top miestuose.prasau pagelbeti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.10.15 11:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
Gintee07 rašė:

mano anketa pavoge zadejo neregetus dalykus nebegaliu y ja yeiti netinka jogs el pastas registravausi su fb...pavoge zmogus uzsivadines azartas top miestuose.prasau pagelbeti


Top miestai su Mafijos karų žaidimu nėra susiję.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai