Santrauka: Ir apie jas nusimanantiems
Tema sukurta: 2007.08.26 15:11
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2007.08.26 15:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pyteris
Pyteris
Patyręs
Sveiki,
Siandien nusipirkau 2 banguotasias papugeles. Skaiciau, kad jos gali ismokt kalbet keleta zodziu, nes megsta pamegdzioti garsus. Noreciau suzinot ar yra tokiu, kuriu papugeles kalbejo, kalba?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.26 15:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
visos kalba tik mokink...beto patinelis daugiau supras girdejus kad kenkia kai patinas su patele tipo jie tada nekalba nes abu pradeda kalbet sava kalba... na reik pasitikslint paskaityt straipsniu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.26 15:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pyteris
Pyteris
Patyręs
Na, bet tu nesi auginus papugu?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.26 15:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
patirties turiu ant visu gyvunu..dar buvo pas mano drauge paliko namie skraidyt papugele pagert norejo ir nuskendo puodeli..todel irgi tau patariu be prieziuros nepalikt... beto man papugeles nelabai patinka nes apsika lemas kai paleistos buna
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.26 16:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pyteris
Pyteris
Patyręs
Tai nereik kambaryje paleist arba palaukt kol narvelyje nusilengvins ir tik tada paleist.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.26 16:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
tu ka manai visalaik laikyt narvelyje??? joms reik paskraidyt..tai pat kaip sinsiloms palakstyt...o kai paleidzi tai sika be galo ir kai paleisi palik narvelio dureles atodarytas papugelei kai pabosta skraidyt ji gryzta i namuciu gernoriskai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.26 16:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pyteris
Pyteris
Patyręs
Nu gi nesakiau, kad nepaleidinesiu... Tiesiog kambaryje gal ne. Balkone geriau. O siaip tai faina butu, ziuri filma ir kazkur skraido grazus padarelei po kambari. Tik baisu, kad neapkakotu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.26 16:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
as sakau budavo ir ant lovu kakodavo..pas drauge sedziu ji skraido atsitupia ant lopos ir pridaro.... irgi reik nemazai joms prieziuros DD bet balkone matai mazai irgi vietos..juk smagiau kai po visa buta gali skraidyt..beto kai paleidi butinai langus uzsidaryk megsta iskrist.... dar zinau kad vakare galiklykaut labai tai kiti buna uzdengia narvely kad tamsu butu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.26 16:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pyteris
Pyteris
Patyręs
Mhm... Bet pas mane balkonas nemazas. Supranti yra pas mane 2. Vienas mazesnis ir neistiklintas, o kitas didesnis ir istiklintas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.26 18:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Meira
Meira
Meistras
kai pirkom papugeles, mums pasake jeigu bus dvi, nesnekes nei viena, jeigu viena tik, tai galima ismokyti.
kitas dalykas tas, kad papugeles labai bijo salcio, todel balkonas nemanau kad tinkama vieta. jas reikia kuo labiau saugot nuo visokiu skersveju ir pan. taip, kad tikrai nepaleidinek balkone, nes ten salta, nors jis ir istiklintas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.26 18:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
bet tai vasara koks salta gali but??? dar kai uzstiklintas... tik vat kambariuose smagiau nes yra daug kur nutupt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.26 19:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pyteris
Pyteris
Patyręs
Plastikiniai langai salcio nepraleidzia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.27 17:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gędas
Gędas
Meistras
as turiu papugeles jau 8 metai, kalbet nemokinau kantrybes neturejau bet zn kad jom gerai jei buna balsis E ir I, kaimynes buvo ismokinus sneket. siaip nieko jos ten nesika. buna netycia. bet siaip kur daugiausia tupineja paleistos ten sika
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.27 21:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pyteris
Pyteris
Patyręs
GeduXazZ,
Kiek ir kokios lyties augini? As pirkau 2, patineli ir patele, bet turbut susimaise ir dave 2 patinelius. Eit keistik, kad butu porele ar palikt? Siaip jei 2 patinai, tai abu ciulba(labai grazei), bet vaiku negali turet...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.28 01:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


siesta222
siesta222
Pažengęs
Laba, turiu ir aš banguotasias neseniai turejo paukščiukų tj daug skraidė dabar nieko neliko laukiam kito perėjimo. Mano papūgą buvo mokyta 4 metų kalbėt bet išmoko tik vieną žodį ,,eee,, po to kai nugaisho jo drauge bishki primirso bet kai senelis nupirko jam kita vel prisimine ir pastoviai cypia ,,eee,, net nervuot pradeda. Taip pat mokinau jas ant rankos paimt senbūvį paimdavau bet naujos ne išpradžių po perėjimo prisileidžia. Mano papūgų vardai: Patinėlio Kipras jam 7metai jis moka pasakyti ,, eee,, kai pašauki jį vardu, papūgėlė Kyra nieko nemoka tik perėt. Abi labai mylimos turi 3aukštį narva plotas 68cm. aukštis 112cm. specialiai užsakėm. turi nuosava lizdelį kur peri, žaidimų aikštelę ( supynės, čiužykla, baseinėlis, laktelės, smėliukas ) didelį spec. baseiną, visada turi gardėsi ir kreidos, turi veidroduką su varpeliu, naktį uždengiam užuolaidom ( pasiuvom ) jos gyvena rojuj..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.28 09:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pyteris
Pyteris
Patyręs
siesta222,
Pas mane dvieju aukstu narvelis, bet nuimtas antras aukstas, kad daugiau erdves ir paskraidyt galetu. Bus porele irgi ir dar draugas salia gyvenantis pirks papugele sia savaite, tai kartais suleisim ir jas i viena narveli.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.29 00:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


siesta222
siesta222
Pažengęs
nepakaks suleidimo reik gyvent jiems kartu vien del to kad papugos be uzdaro lizdelio neperi o i lizdeli dar reik pjuvenu pabarstyt del silumos.. ir tai labai didele atsakomybe buwo man priziuret paukstyna ne wisi paukstukai isgyveno 2 nugaisho del kazko
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.29 11:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pyteris
Pyteris
Patyręs
Tigi as turesiu porele, o draugas patineli. Galesim suleist, pazais visi kartu, pasnekes...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.30 01:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


siesta222
siesta222
Pažengęs
ai nu nebent taip... bet gali kilt konkurencija pasekmes ziaurios, mes ant prikolo drauges raudona banguotaja papuga ileidom i mano poreles narva tj susipese ta pacia akimirka pateles abi neatpazistamos buwo apsidraskiusios...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.30 09:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pyteris
Pyteris
Patyręs
Nu tikekimes taip nebus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai