Tema sukurta: 2015.10.28 20:00
1 2 Toliau Paskutinis
2015.10.28 20:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Darius43
Darius43
Naujokas
neverta zaist jai pirmam lygi hamako neuzkelia iki 2 lygio tai misiju jokiu nepereisit
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.10.28 20:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Giltukė
Giltukė
Pažengęs
SVEIKI.DĖL PERKROVIMŲ NEŽINAU AR ESU KOKIOS KOMANDOS NARYS AR SUBŪRIAU SAVO KOMANDĄ?PAŽIŪRĖKIT PRAŠAU.IŠ ANKSTO DĖKUI.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.10.29 12:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Oblivions
Oblivions
Meistras
Demonsoro rašė:

SVEIKI.DĖL PERKROVIMŲ NEŽINAU AR ESU KOKIOS KOMANDOS NARYS AR SUBŪRIAU SAVO KOMANDĄ?PAŽIŪRĖKIT PRAŠAU.IŠ ANKSTO DĖKUI.


Esate komandos "Karybu piratai" narys.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.11.27 08:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


assassin1
assassin1
Naujokas
idomu ar keliant laivo lygi irgi laukti uzpuolimu?,Nes mane jau 3 kartus is eiles uzpuole,nors paskutinio uzpuolimo metu kriaukles buvau nurinkes,tai po keliu minuciu pakartota ir kriaukles apmazino tas pats narys?Ir komandos nari kuris turi 3 laivus uzpuole naujokas teturintis viena laiva ir dar iveike ji?MISTIKA ?nes tada tuoj isigysiu 3 laiva siaudinuka uzkelsiu perlais visas pozicijas iki 21 lygio ir des jis cia visiems per reitingus,-ar tai teisinga?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.11.30 17:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AuraWiky
AuraWiky
Pradedantysis
Sveiki nezinau i kuria tema rasyti tad parasysiu cia. Kaip galima laimet musi ir gaut pirato sloves jei uzpuoli silpnesni nari pralaimi ir tas pat jei uzpuoli stipresni irgi pralaimi. Tai kaip suprast kada tu gali laimet? Dabar uzpuoliau zymiai silpnesni ir tai pralaimejau. Naudojau automatini sautuva nes manau kad nenusitaikau bet rezultatai vienodi. jau nebeidomu darosi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.11.30 18:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Oblivions
Oblivions
Meistras
assassin458903 rašė:

idomu ar keliant laivo lygi irgi laukti uzpuolimu?,Nes mane jau 3 kartus is eiles uzpuole,nors paskutinio uzpuolimo metu kriaukles buvau nurinkes,tai po keliu minuciu pakartota ir kriaukles apmazino tas pats narys?

O tada kriauklės spėjo vėl prisikaupti?
Ir komandos nari kuris turi 3 laivus uzpuole naujokas teturintis viena laiva ir dar iveike ji?MISTIKA ?nes tada tuoj isigysiu 3 laiva siaudinuka uzkelsiu perlais visas pozicijas iki 21 lygio ir des jis cia visiems per reitingus,-ar tai teisinga?


Jeigu žaidėjo 3 laivai yra beveik visiškai pažeisti, o priešininko nė kiek nepažeistas (100% gyvybės), tikėtina, kad priešininkas laimės.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.11.30 18:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Oblivions
Oblivions
Meistras
AuraWiky rašė:

Sveiki nezinau i kuria tema rasyti tad parasysiu cia. Kaip galima laimet musi ir gaut pirato sloves jei uzpuoli silpnesni nari pralaimi ir tas pat jei uzpuoli stipresni irgi pralaimi. Tai kaip suprast kada tu gali laimet? Dabar uzpuoliau zymiai silpnesni ir tai pralaimejau. Naudojau automatini sautuva nes manau kad nenusitaikau bet rezultatai vienodi. jau nebeidomu darosi.


Patikrinsime šį atvejį.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.12.01 13:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Oblivions
Oblivions
Meistras
AuraWiky rašė:

Sveiki nezinau i kuria tema rasyti tad parasysiu cia. Kaip galima laimet musi ir gaut pirato sloves jei uzpuoli silpnesni nari pralaimi ir tas pat jei uzpuoli stipresni irgi pralaimi. Tai kaip suprast kada tu gali laimet? Dabar uzpuoliau zymiai silpnesni ir tai pralaimejau. Naudojau automatini sautuva nes manau kad nenusitaikau bet rezultatai vienodi. jau nebeidomu darosi.


Klaidos čia nėra, reikėtų padidinti laivo galią ir gyvybes, nes mums pavyko nugalėti laivą, kurio galia buvo 10.5 ir 9.1 (Jūsų - 2x 11.63).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.12.01 23:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


assassin1
assassin1
Naujokas
cia algoritmiskai ko gero-nuo zodzio,,alga,,?,butu atsakymas i jusu atsakyma,ka jus atsaket i mano klausima,dar ryte buvo galima pakovot lygoj -dabar kazkokia,, algoritmija,, konkreti ka ryte uzdirbau kaudamasis -vakare suvalge viska,braukit mane is tos lygos ir patys ten -kovokite,dar jei as trukdau galit pasiimti ta sala -dovanoju
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.12.02 09:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


assassin1
assassin1
Naujokas
Toliau varot algoritmiskai,45 lygio zaidejas be abejo turi daug stipresnius laivus nei 54 -ALGORITMIJA KONKRETI
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.12.02 18:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Oblivions
Oblivions
Meistras
Jeigu turite konkretų skundą, prašome jį detaliai išdėstyti, pateikti visą informaciją (savo ir priešo laivų galias, gyvybes), jei įmanoma, pridėti ekrano nuotraukų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.12.02 23:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


assassin1
assassin1
Naujokas
Manau i uzpuolimu zurnala mano nesunku zvilgteleti.foto,plauku spalva ir tt manau ten susirasit isvis tundra kazkokia 41 lygio zaidejas nugali 54 lygio
bardakas kitaip nepavadinsi,o pasiulymai butu si zaidima pavadint ,,algoritmiskas bordakas'' o ne tropikai kur babkes -tikrai nepades isgyvent ne vienam
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.12.03 16:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Oblivions
Oblivions
Meistras
Neturime galimybės peržiūrėti, kas ką ir kada puolė, todėl ir prašome pateikti konkrečius faktus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.12.04 09:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


assassin1
assassin1
Naujokas
Kaip geruliukai jus ten
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.12.04 11:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dariuchis
dariuchis
Naujokas
pievas sneki, jei laivu negerini gali but ir 80 lygio, o kitas kokio 54 gali but gerai laivus uzsigerines ir pakraut malku :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.12.04 13:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


assassin1
assassin1
Naujokas
dariushis i oblivionus isitaisei?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.12.04 17:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dariuchis
dariuchis
Naujokas
assassin458903 rašė:

dariushis i oblivionus isitaisei?


matai, kad adminai nebespeja atsakinet i durnus klausimus :P
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.12.04 21:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


assassin1
assassin1
Naujokas
manau sis klausimas buvo skirtas -tau, dariushis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.12.13 16:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


assassin1
assassin1
Naujokas
oblivionai ar tu dariushis atsakyk kaip yra -kai as puolu vaida kuris yra 38 lygyje ir laivai maximui yra 12 lygio,pas mane 14 lygio + gyvybes ir galios panasiai -ji nugaliu.kai puola jis -nugali jis?Kas cia?Algoritmija?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.12.14 17:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Oblivions
Oblivions
Meistras
assassin458903 rašė:

oblivionai ar tu dariushis atsakyk kaip yra -kai as puolu vaida kuris yra 38 lygyje ir laivai maximui yra 12 lygio,pas mane 14 lygio + gyvybes ir galios panasiai -ji nugaliu.kai puola jis -nugali jis?Kas cia?Algoritmija?


Turite omenyje žinutėse gautą pranešimą "Tu buvai užpultas ir pralaimėjai"?
Čia vertimo klaida, atsiprašome. Šį tekstą turėtų pakeisti į "Užpuolė tave ir pralaimėjo".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai