Santrauka: Ka manot apie ja,ar ji jums patinka ir t.t.
Tema sukurta: 2006.09.24 18:24
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2006.09.24 18:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BlackFlower
BlackFlower
Pradedantysis
Kaip manot,kad tikint dievu butina eiti baznycia?
Ar einat i ja kada?
Mano pacios nuomone,kad ta baznycia nebutina,jei tiki dievu.Juk dievu,o ne baznycia tiki.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.09.24 18:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Serpent
Serpent
Moderatorius
mano manymu as niekuo netikiu...ateistas esu ';]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.09.24 18:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


beisikas
beisikas
Naujokas
Aišku, jei tiki Dievu, tai tiki visą laiką, o ne tik Bažnyčioje būdama(s). Bet jeigu nori vadintis krikščioniu, vadinasi, turi ne tik tikėti, bet ir laikytis Dekalogo, atlikti krikščioniui būtinas pareigas, veiksmus (išpažintis, komunija, bedruomeninės mišios etc.), ir nori ar nenori, dauguma tų veiksmų ir ritualų atliekama bažnyčioje. Kita vertus, jeigu kada nors bus išpažintis Internetu pripažinta kaip leidžiama oficialiai alternatyva dabartinei, štai tau ir žingsnis link trokštamo tikslo - nesilankyti bažnyčioje. )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.09.24 19:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BlackFlower
BlackFlower
Pradedantysis
Originally posted by: beisikas

Aišku, jei tiki Dievu, tai tiki visą laiką, o ne tik Bažnyčioje būdama(s). Bet jeigu nori vadintis krikščioniu, vadinasi, turi ne tik tikėti, bet ir laikytis Dekalogo, atlikti krikščioniui būtinas pareigas, veiksmus (išpažintis, komunija, bedruomeninės mišios etc.), ir nori ar nenori, dauguma tų veiksmų ir ritualų atliekama bažnyčioje. Kita vertus, jeigu kada nors bus išpažintis Internetu pripažinta kaip leidžiama oficialiai alternatyva dabartinei, štai tau ir žingsnis link trokštamo tikslo - nesilankyti bažnyčioje. )


O tu ka apie tai manai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.09.24 19:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ildehard
Ildehard
Pažengęs
Apie bažnyčią gali kalbėti tikintis žmogus, o ateistas ką gali pasakyti apie ją? Kiekvienas tikintis žmogus pripažįsta bažnyčią kaip Dievo namus ir ten eina pabūti su Dievu mintimis, malda, pasidalinti savo džiaugsmu ir skausmais, praradimais. Tik ten galima susikaupti, apmąstyti savo gerus ir blogus darbus. Dažnai tenka išgirsti, kad bažnyčią nustoja lankyti dėl vienokio ar kitokio kunigo elgesio, kuris tikinčiajam nepatiko. Norėčiau pasakyti, kad kunigas yra tik žmogus ir klystantis, ir atgailaujantis, pats einantis išpažinties pas savo nuodėmklausį, jis ne dievas. Bažnyčion eini prie Dievo, o ne prie kunigo, tad tikras katalikas, tikintysis atliks savo pareigas bažnyčioje tokias, kokias jo sieloje įdiegė šeima, tėvai ir protėviai. Daug netikėjimo Lietuvoje įnešė sovietinė okupacija ir lenininis ateizmas, tačiau gerų šeimų vaikai perduoda protėvių tradicijas ir savo jaunai kartai, tai yra gerai. Jie jaučia pareigą eiti į bažnyčią ir šventadieniais dalyvauti Šv. Mišių aukoje.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.09.24 20:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BloodDreams
BloodDreams
Pažengęs
siaip tai jei tiki dievu tai turi zinoti kad jis salia ir bla bla bla...bet deja nors as juo tikiu tik biski mane kartais babule ten nusitempia nu ka padarysi...nieko negaliu pakeist bet man tiesa sakant ten visiskai neidomu....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.09.24 21:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kaktusas
kaktusas
Naujokas
Bažnyčia - vadinamieji Dievo Namai Krikščionybėje. Krikščionybė - ne vienintelė dvasinė sistema. Jei kas teigiate, kad krikščionys pranašesni už kitų dvasinių sistemų atstovus, atsakykite: apie kokį Dievą tuomet Krikščionybėje kalbama? Antras aspektas: jei sutinkate su teiginiu, jog Tai (Dievas) yra visur ir visų lygmenų egzistencija Tuo (Dievu) persmelkta - kaip gali būti viena dvasinė sistema pranašesnė už kitą?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.09.25 12:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bfly
Bfly
Meistras
Nepasakyciau, kad visai netikiu. Tik man Baznycios ir jos atstovu suformuota Dievo vizija nera labai priimtina. I baznycia kartais gera nueiti, bet ne "standartinem" misiom. Siaip pasedet, pamastyt, pailset nuo pasaulio. Bet ir vel- ne i bet kokia baznycia. Kai kuriose is ju jauties kaip tik sukaustytas, baisu pajudet, dairytis, kazkoks saltis dvelkia, nieko panasaus i ramius Dievo namus...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.09.25 13:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Serpent
Serpent
Moderatorius
o man krikscionybe eiline sekta... ;]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.09.25 16:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mistar
Mistar
Pažengęs
Gėda ir prisipažinti..nepamenu net kada paskutinį kartą buvau bažnyčioj..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.09.25 22:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kaktusas
kaktusas
Naujokas
Originally posted by: Mistar

Gėda ir prisipažinti..nepamenu net kada paskutinį kartą buvau bažnyčioj..


Nėra ko gėdytis. Aš net nekrikštytas, o ką bekalbėti apie ėjimą į bažnyčią. Ir nieko. O mano dvasinis gyvenimas tikrai yra ir tikrai ne paties žemiausio lygio. Tam, kad turėtum dvasinius pojūčius ir pan. - visiškai nebūtina oficialiai priklausyti konkrečiai dvasinei sistemai.
O pati Krikščionybė - tik viena iš dvasinių sistemų. Paskaityk mano pirmąjį atsakymą šioje temoje. Gali oficialiai priklausyti nors ir krišnaistams. O jei nori - praktikuok tai kas patinka iš skirtingų sistemų ir skaityk skirtingų sistemų literatūrą. Šiuo žmonijos laikotarpiu, kai net dvasinės sistemos susiskaidžiusios, tai geriausias variantas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.09.25 22:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
man krikscionybe kai kuriais atzvilgiais net labai kvaila
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.09.25 22:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


UgniS
UgniS
Pažengęs
i baznycia nevaikstau. dievu netikiu. gal mane kas nors ir ateiste ir palaikytu, bet as turiu savo filosofija, apie kuria galeciau kalbet labai ilgai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.09.25 22:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kaktusas
kaktusas
Naujokas
Originally posted by: UgniS

i baznycia nevaikstau. dievu netikiu. gal mane kas nors ir ateiste ir palaikytu, bet as turiu savo filosofija, apie kuria galeciau kalbet labai ilgai.


kokia būtų tavo filosofija? gal kartais vedi prie to momento, kad pats žmogus gali valdyti egzistenciją kaip kokią matricą? papasakok. man tikrai įdomu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.09.26 12:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


knopkiusha
knopkiusha
Pažengęs
vaikystej, kaip yra skiepijamas tikejimas Dievu ir panasiai atrodo viskas labai aisku ir tikra, taciau kai pradedi gilintis kad ir i bet kokia religija, randi tiek kabliuku, kad racionaliai mastanciam zmogui kazkaip "atsoka fantazija" but tikinciu
Taciau kaip bebutu religija zmonems yra reikalinga, todel kad ji suvienija mases ir jeigu yra tinkamai pateikiama, gali teikti nemazai naudos visai zmonijai. Nors is dabartiniu pavyzdziu aiskiai matyti, kad kas tik nori ta religija taip ir naudojasi saviems tikslams pasiekti.. tai bjauru, bet tokie jau mes
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.09.26 13:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Serpent
Serpent
Moderatorius
Dzihadas!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.09.26 13:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


knopkiusha
knopkiusha
Pažengęs
alach achbar krc
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.09.26 13:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Serpent
Serpent
Moderatorius
sataniugos jus krc
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.09.26 14:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


knopkiusha
knopkiusha
Pažengęs
prie ko cia mes?
o karta kalbejausi su satanistu apie baznycia ir visa kita.. nors ir nelabai ka pamenu del tam tikru priezasciu bet po to kelioms dienoms praradau apetita ir uzdepresavau gerokai ;/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.09.26 16:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


UgniS
UgniS
Pažengęs
tingiu pasakot apie savo filosofija. kai turesiu laiko gal ir papasakosiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai