Tema sukurta: 2013.08.12 22:25
2013.08.12 22:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Paula0ieva
Paula0ieva
Pradedantysis
Sveiki,

Turiu Samsung Galaxy Y (s5360). Ir noriu įsirašyti žaidimą kurio formatas .apk. Pradžioje viskas normaliai, diegiama, o pačioje pabaigoje parašo "Programa nebuvo įdiegta". Gal kas nors žinote, kaip susitvarkyti? Google'ėje rašo, kad parsisiųsti file manager. Parsisiunčiau ASTRO File Manager ir nieko. Paskui rašė, kad reikia parsisiųsti ZipSigner, kad padaryti signed failą. Bandžiau. Visvien nieko. Galų gale ir telefoną restartavau, ir vėl jokio rezultato. Buvau parsisiuntus ir APK Files installer, bet vis tiek tas pats! Nebežinau ko imtis, todėl prašau jūsų pagalbos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.12 22:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vegantable
vegantable
Pažengęs
siųskis tik būtent šitam telefonui skirtus failus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.12 22:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Paula0ieva
Paula0ieva
Pradedantysis
Aš siunčiausi iš vieno android puslapio, kur nusistačiau savo telefono modelį ir man rodė mano telefonui skirtus failus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.12 23:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Druzbanas
Druzbanas
Pradedantysis
vegantable rašė:

siųskis tik būtent šitam telefonui skirtus failus


Klysti , jeigu failas androidinis .apk formato tu gali irasyti ir visa kita , tik ne visi veiks.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.14 20:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NeedleGames
NeedleGames
Pažengęs
nera zaidimu/programu skirtu butent vienam ar kitam telefono modeliui. gali buti bedu del atminties, siuntimosi arba netinka androido versija. Gali buti ir sugadintas/neveikiantis failas. Siulau ismeginti bet koki .apk is mano puslapio http://needle-games.blogspot.com. Jeigu neveiks reiskias problemos su telefonu (nes mano zaidimai veikia ant VISU android versiju kurios egzistavo IKI zaidimo isleidimo), jei veiks reiskias problemos su paciu failu kuri siunteisi anksciau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.01.03 11:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Kaip tai nėra? O pvz "IGO" navigacijos (laužtos ) tinka tik konkrečiai ekrano rezoliucijai ir skirtingiems modeliams yra sudėti skirtingi apk'ai. Veikti gal ir veiks, bet rodys bjauriai, jei bus suleistas ne tas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.01.14 00:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


wertuolis
wertuolis
Naujokas
kaip perasyti telefonui softa samsungui?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.01.14 00:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


wertuolis
wertuolis
Naujokas
ej?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.01.14 00:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Ko nervinies? Ekstrasensai čia labai dažnai neužeina, o kiti lankytojai, nežinodami tavo samsungo modelio mandagiai tyli
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai