Tema sukurta: 2006.12.24 00:04
Pirmas Atgal 32 33 34 35
2012.06.23 11:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


andantae
andantae
Naujokas
aš tai labai norėčiau pradėt bėgiot. Išviso, vienas iš tikslų gyvenime yra pusmaratonį nubėgti (ar kaip ten lietuviškai vadinas). Ir šiaip, noris truputi ištvermę paaugint ir kojas pasigražint. Bėgioti smagu tol kol ne vienas bėgi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.07 20:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


teelfo
teelfo
Pradedantysis
Man šiaip bėgioti labai patinka. Nesu profesionali bėgiki, uoj nieko panašaus Sportuoju kitą sporto šaką, o bėgiojo, kad didinčiau ištvermę. Dažniausiai bėgu vakare arba ryte, stengiuosi į savaitę prasibėgti kokius 4 kartus. (seniau bėiodavau kas dieną, bet dabar darau pertraukas, tomis dienomis šiaip prasitampau ir pan.)
Kilometrais kiek nubėgu tiksliai nežinau, bet maždaug bėgu apie 50-60min tokiu vidutiniu tempu su pagreitėjimais.
Girdėjau, kad kai bėgi 20min organizmas šyla, o poto pradeda deginti riebalus, ar tai tiesa?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.26 13:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


aistee
aistee
Naujokas
Seiki, man patinka rytais begiot, nes likusia diena jautiesi gyvybinga . vienai liudna ir nuobodu pasidaro ir nera motyvacijos anksti keltis. tad dabar bandysiu su drauge begioti:}. prie manes yra grazus parkas tad nesklandumu turetu nekilti del vietos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.01 01:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jei
Jei
Didmeistris
Bėgiojimas tinkamom dozėm stebuklingas dalykas...Veikia kaip narkotikas...Tik gal nereikia bėgt po 100km, kiek daugoka..bet bėgdavau ir po tiek kažkada...maratonas, 40km atrodydavo visai trumpa distancija
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.01 04:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ProfeXXZ
ProfeXXZ
Meistras
Kai nuvažiuoju į kaimą ten nubėgu apie 5kilus.Kadanfi žaidžiu su kamuoliu ir t.t dar ten dviratį minu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.01 14:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Vakarais mėgstu bėgioti Iki 5km.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.01 16:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jei
Jei
Didmeistris
Va ir mes šiandien kartu su savo bėgimo partneriu nusprendėm prasibėgt, bet šlapia vietom, vietom slidu, plius vėjas nemaloniai taip traukia...Kagi, bėgimas valdo, vis tiek bėgsim ir mūsų niekas nesustabdys...Na, nebent kas nors pervažiuos vienakart Partneris pasirodė beesąs geresnės formos nei aš ir bėgo vis priekyje, ir man visąlaik reikėjo jį vytis Pasivydavau tik tada, kai jis sustodavo apuostyt kokio krūmo ir padaryt balelę Padarėm iš viso 5km mažąja trikampio formos trasa nusprendėm kad gana tam kartui
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.07.30 15:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kazkurgirdetas
Kazkurgirdetas
Pradedantysis
500m nubegu nes nera laiko +keli macai fules ir sjp dar trenkes kelios per diena zadu iki 1km didinti paskui 1.5km kas savaite po 500m didinu tai..

Dabar begiojau padusau 500m is 500m negaliu bet reikia pabaigiau siap netaip
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.28 02:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jei
Jei
Didmeistris
Na, kur bėgikai? Kodėl niekas nesitreniruoja??? Sniego ir ledo tai nėra, o lietus tai jau nesakykit kad kliūtis rimta Va rytoj kad padarysiu treniruotę rimtą
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 32 33 34 35
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai