Tema sukurta: 2015.12.25 12:09
2015.12.25 12:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Meta12
Meta12
Naujokas

Visi Bentley mulsanne fanai renkasi čia!

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.05 12:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lince3
lince3
Naujokas

Gal, kas žinote bentley mulsanne atsiradimo istoriją?

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.04.19 17:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
Jus jau vazinejat su tais bentliais ar dar ne ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.04.19 18:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Batmobile
Batmobile
Meistras
Matau forumas bando išlikti iš paskutiniųjų. Net patys adminai patys sau temas skelbia. Kaip gaila, o aš taip buvau pamilęs šią svetainę.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.04.22 00:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sidabrinis
Sidabrinis
Didmeistris
Dygsniuotas salonas - gražu, bent jau keli dygsniuoti elementai puošia. Vat yra tokios supermini atstovės kaip Beetle ir Lupo / Arosa, joms labai tiktų.

P.S. Kas dėl eksterjero, tai atkreipiau dėmesį į tai, jog naudojami skirtingi dažai, kaip ir... Opel Karl. Vėl supermini. :-)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.04.22 07:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
Batmobile rašė:

Matau forumas bando išlikti iš paskutiniųjų. Net patys adminai patys sau temas skelbia. Kaip gaila, o aš taip buvau pamilęs šią svetainę.


Nepasakyciau kad is paskutiniuju, seniau nebudavo reklamos ir buvo normalus forumas, dabar kaip pro kokias barikadas tenka praeit. sekmingi zmones forumuose nesedi, tai yra faktas, nes paprasciausiai tam neturi laiko. o tuos, kas sedi forume, kaip tu, as, dar ten kazkas, - moterys vadina nevykeliais
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.04.22 13:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Batmobile
Batmobile
Meistras
fxx3 rašė:
Batmobile rašė:
Matau forumas bando išlikti iš paskutiniųjų. Net patys adminai patys sau temas skelbia. Kaip gaila, o aš taip buvau pamilęs šią svetainę.

Nepasakyciau kad is paskutiniuju, seniau nebudavo reklamos ir buvo normalus forumas, dabar kaip pro kokias barikadas tenka praeit. sekmingi zmones forumuose nesedi, tai yra faktas, nes paprasciausiai tam neturi laiko. o tuos, kas sedi forume, kaip tu, as, dar ten kazkas, - moterys vadina nevykeliais


Tiek jau to, kol kas nors čia lankosi, tol aš lieku. Kadanors, kai ne gyvos dvasios nebus, ieškosiu naujojo Gotamo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai