Tema sukurta: 2007.04.15 16:08
1 2 Toliau Paskutinis
2007.04.15 16:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


oOau
oOau
Pradedantysis
Pastaruoju metu man labai pradejo sluoksniuotis nagai. Net nezinau ka daryti. Vos truputi paauga is kart sluoksniuojasi ir labai daug, tad tenka nagus nudildinti labai trumpai. Gal zinote kokiu nors voneliu ar geru laku, kurie tikrai sutvirtina nagus?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.15 16:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabrielllee
Gabrielllee
Pradedantysis
tajp.nors nesu mejstre taciau mano mamaj buvo tas pats.Isbandyk Manhatian ruzavos spalvos nagu lako stiprikli tikraj lliiuuxx!!Kajna 10.99 Lt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.15 18:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ryta
ryta
Meistras
jo, zinau kad kazkoks gydomasis lakas yra, bet drauge bande, sake kad dar labiau.. nors nzn, gal tau pades..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.01 13:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rona
Rona
Pradedantysis
as tai zinau kad yra kirpiklose pirkti labai geras nagu kazkokstai dalykelis jis spartina nagu augima bet kainuo ja man atrodo apie 30 lt...bet patikekit mnaom rezultatas stulbinantis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.02 18:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zoRa3
zoRa3
Patyręs
nepadeda tas dalykelis nifiga,isbandziau...man padejo alyvuogiu aliejaus su citrina voneles.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.05 15:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rona
Rona
Pradedantysis
kaip kam,bet mano tetai padejo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.09 14:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Olenka
Olenka
Didmeistris
nepatikesis, bet man padejo gelis, priauginau nagus, poto nusiemiau, sakis kaip tragiskai atrode!!! plonyciai bla bla bla... bet veliau pradejo storeti grazus lygus.be be be
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.11 12:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Amry
Amry
Pradedantysis
Man visa gyvenims sluoksniavosi, luzinejo, tai labai gerai padejo Frenchi firmos lakas permatomas "Umnaja emal"
per pora sav paaugo gerai, nustojo sluoksniuotis...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.13 02:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Secret
Secret
Pradedantysis
Kreipkites - patarsiu, duosiu isbandyt. Yra tikrai gera priemone rankoms ir kojoms. Naturali, USA gamyba. Galite rasyti e-mail: senator55@mail.ru.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.26 16:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aniaks
Aniaks
Naujokas
man irgi padėjo "umnaja emal" 3 in 1.Dabar turiu ilgus gražus nagus ir visai nebelaksniuoja.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.06.17 13:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cefalika
cefalika
Pažengęs
o man tokiais atvejais tik multivitaminai ir pilnavertiskesne mityba padeda. Jokie lakai ar tepalai problemos neispres, jei truksta kokiu nors medziagu organizme (gelezies dzn..)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.06.23 13:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


FuckinElectro
FuckinElectro
Naujokas
As turejau Nail Tek 2+drekiklis...jis kainavo virs 40Lt,kai pasibaige,manikiurininke pasake,kad jie jau per stiprus todel dabar turiu tiesiog Nail Tek 1 sveikiems nagams...kolkas tai vienintelis dalykas,kuris priverte dziaugtis ilgais ir nesisloksniuojanciais nagais...netikejau,kad kadanors tai ivyks
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.22 23:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kamelija
Kamelija
Naujokas
Nagucius stiprina karsto aliejaus voneles Tiesiog uzsikaitinu alieju bliudelyje ir pamirkau nagus gal 15 min.
Ir dar druskos voneles irgi naguciam gerai I karsto vandens dubeneli ideti du saukstus druskos ir ten palaikyt nagucius. )
Dabar irgi planuoju nail tek isigyti labai jau daug geru atsiliepimu apie ji )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.04 22:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sonya666
Sonya666
Pradedantysis
Mano nagai ir sloksniuojasi.. o jei nesisluoksniuoja, tai skilinėja.. tad man ši tema labai aktuali.. Gal dar kas ką patars?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.09 01:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


rytea
rytea
Pradedantysis
Svarbiausia daryti nagu voneles, aprupinti juos vitaminais (juos palepinti;DD)
bent jau savaitele nelakuoti, padiltyti juos ir kas savaite pasidaryti manikiura. Pati naudoju priemmones is Avon ,Artdezo ir Maybelilline.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.23 09:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Sluoksniavosi vienu metu ir man, padėjo NEVO komplektukas nagų priežiūrai: http://nevo-spa.com/li/eshop/rankos-ir-nagai/nagu-atgaivos-komplektas--17.html
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.27 11:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vygante
vygante
Naujokas
nagu sluoksniavimuisi lb gera priemone Nail Tek 2,tik ji reiketu naudoti butinai pagal instrukcija
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.21 22:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zitikas
zitikas
Naujokas
pirmiausia kad dar labiau nepaastrintumet to nagu sluoksniavimosi-kai naudojat dilde-dildinkit tik i viena puse .visada.labai padeda nagu odeliu aliejus-ypac su vit E ,lavanda ir t.t.kas vakara po laseli uzlasinkit ir patrinkit,taip padesite atstayt nago dregmes balansa ir nagas nustos sluoksniuotis.ims greiciau augt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.10 12:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pasiteirauk
pasiteirauk
Naujokas
puiki nagu prieziuros priemone yra Copines line paris firmos nagu priemones, cia kataloge galite pasiskaityti 15 psl
http://www.fairness.lt/images/stories/genera/2010.jub.Lt.pdf
labai geras intensyvus nagu stiriklis kuris naudojamas 15 dienu poto daroma 3 menseiu pertrauka, puiki pagalba nagams. jei susidomejote rasykite pasiteirauk@gmail.com
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.10 12:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Avirah
Avirah
Meistras
Buvo ir mane tokia problema uzpuolus. Isbandziau daug visokiu priemoniu nagams, veltui ismesti pinigai i bala Ne is isores reikia nagus stiprinti, o is vidaus. Man uzteko pagerti Kalcis, Magnis Cinkas ir problemos kaip nebuta. Rezultata pajutau mazdaug po poros savaiciu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai