Tema sukurta: 2014.02.20 18:32
1 2 Toliau Paskutinis
2014.02.20 18:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Hipomas
Hipomas
Pradedantysis
Sveiki, neseniai man pradejo vikti keisti dalykai, tai prasidejo uzvakar kai prisisapnavo sapnas, kuriame kraujotam vaikinu nuplyso koja, vakar noredamas iskepti kiausinenia, sudauziau kiausini o jis buvo kraujotas, o siandien isvis vos nepasikoriau, eidamas pro parko krumus vos neikisau galva i kilpa(matesi, kad kaskas norejo paskorti, bet nepaviko). Net bijau pagalvoti kas gali nutikti man ritoj.

Gal kas zino kas tai galetu reiksti, gal mane prakeike, o gal greit mirsiu? Padekit!!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.20 18:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
demonas apsėdo tave. Kvieskis brolius Vinčesterius.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.20 19:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


aivayellow20
aivayellow20
Naujokas
manau reikia mažiau siaubo filmu ir žaidimu prieš miega :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.20 19:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Excelsior
Excelsior
Meistras
site zenkla roda tik vienu - kraujotas ir baisas galabas tau nusimata. O da ta kilpu kilpu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.20 21:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
Nuziurejo tave,nueik i baznycia,ir sukalbek 3 sventas marijas,ir 2 teve musu!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.20 21:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Chaamal
Chaamal
Patyręs
gal baikit is zmogaus juoktis!pagalvokit jeigu jums taip atsitiktu as paziureciau kaip jus pasijuoktumete tada!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.20 21:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Chaamal
Chaamal
Patyręs
nueik I baznycia kunigui viska papasokok jis gal pades o ne sitie nenuovakos!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.21 00:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
elinela, turi omenyje egzorcistas? o šiaip, nežinau kiek ten tas tikra, bet rodė sukilėliai Maidane po gaisro rado bibliją, sako viskas sudegė, tik ta biblija liko. gal tai tebuvo bandymas pakelti sukilėlių dvasią, kas žino.. nežinau koks ten ženklas, bet nieko gero, vistiek 100 sukilėlių nušovė
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.21 09:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sandritto
Sandritto
Pradedantysis
elinela rašė:

nueik I baznycia kunigui viska papasokok ji gal pades o ne sitie nenuovakos!


pritariu labai;)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.21 11:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Sandritto rašė:

elinela rašė:

nueik I baznycia kunigui viska papasokok ji gal pades o ne sitie nenuovakos!


pritariu labai;)


Sakai pritari? ok, panagrinėkim situaciją išsamiau tada. Pirma, čia net neaišku kiek visame šitame yra fantazijos, antra parke kabo kilpa ir nieks nieko nedaro? :D Seriously?

Ir kaip bažnyčia galėtų padėti? Negi kunigas turės nueit į parką ir nukabint kilpą? Mažiau fantazuot reikia, geriau užsiimt kitais naudingesniais reikalais.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.22 14:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Hipomas
Hipomas
Pradedantysis
elinela rašė:

nueik I baznycia kunigui viska papasokok ji gal pades o ne sitie nenuovakos!


Butinai nueisiu i baznycia, gal pades.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.22 14:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Hipomas
Hipomas
Pradedantysis
Piktaskeksas rašė:

Sandritto rašė:



elinela rašė:



nueik I baznycia kunigui viska papasokok ji gal pades o ne sitie nenuovakos!




pritariu labai;)




Sakai pritari? ok, panagrinėkim situaciją išsamiau tada. Pirma, čia net neaišku kiek visame šitame yra fantazijos, antra parke kabo kilpa ir nieks nieko nedaro? :D Seriously?



Ir kaip bažnyčia galėtų padėti? Negi kunigas turės nueit į parką ir nukabint kilpą? Mažiau fantazuot reikia, geriau užsiimt kitais naudingesniais reikalais.


Viskas ka papasakojau ira tiesa. O kilpa nekas nepamate, nes ji gylej parko miskelyje.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.22 14:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mezmerize
mezmerize
Didmeistris
Tai atsitiktinumas. Tikimybe kad ivyks visada buna didesne uz nuli todel tai ir ivyksta paprasta matematika.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.23 12:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


meiiby
meiiby
Patyręs
zvakute baznycioje nepakenks, o kraujas sapne ir kiausini seip jau reiskia, kad kraujo gimine rimtai susirgs . ta kilpa ant kaklo- ner ko po krumus guzinet. o mirt mes visi kada nors mirsim, nors tu manau dar labai ne greit
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.25 18:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


paslaptele
paslaptele
Patyręs
Hipomas rašė:

Sveiki, neseniai man pradejo vikti keisti dalykai, tai prasidejo uzvakar kai prisisapnavo sapnas, kuriame kraujotam vaikinu nuplyso koja, vakar noredamas iskepti kiausinenia, sudauziau kiausini o jis buvo kraujotas, o siandien isvis vos nepasikoriau, eidamas pro parko krumus vos neikisau galva i kilpa(matesi, kad kaskas norejo paskorti, bet nepaviko). Net bijau pagalvoti kas gali nutikti man ritoj.



Gal kas zino kas tai galetu reiksti, gal mane prakeike, o gal greit mirsiu? Padekit!!


Apie sapno reikšmę gal ir reiktų pasvarstyt, ypač jei panašaus pobūdžio sapnų nesi sapnavęs arba sapnas tiesiog išsiskiria iš kitų sapnų pvz. ryškumu ir įsimintinumu (taip įstringa, kad užmiršt neišeina). Į kitus du atsitikimus nemanau, kad reiktų labai kreipt dėmesį, nes ir atsitiktinumų gi būna. Bet, vis dėlto, patarčiau (kaip ir du žmonės tą padarė) nueiti pas kunigą ir su juo pakalbėti. Tačiau nereik iš to susitikimo norėt kažko magiško - kad kunigas pasimels ir viskas savaime susitvarkys ir pan. Reikia pačiam stengtis gyventi dorai, eiti į santykį Dievu, melstis ir negrybauti į pievas dvasine prasme (visokios ezoterikos, lakstymai pas būrėjas (us), talismanai, religinės egzotikos ieškojimas, tikėjimas horoskopais, sapnininkais ir pan).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.27 19:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Hipomas
Hipomas
Pradedantysis
Savaite jau praejo, o su manim neko blogo nenutiko, reiske tai tik buvo sutapimas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.28 09:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TGIF
TGIF
Meistras
Hipomas rašė:
Sveiki, neseniai man pradejo vikti keisti dalykai, tai prasidejo uzvakar kai prisisapnavo sapnas, kuriame kraujotam vaikinu nuplyso koja, vakar noredamas iskepti kiausinenia, sudauziau kiausini o jis buvo kraujotas, o siandien isvis vos nepasikoriau, eidamas pro parko krumus vos neikisau galva i kilpa(matesi, kad kaskas norejo paskorti, bet nepaviko). Net bijau pagalvoti kas gali nutikti man ritoj.
Gal kas zino kas tai galetu reiksti, gal mane prakeike, o gal greit mirsiu? Padekit!!


Paryskinau tavo "blogus zenklus" del kuriu rimtai pradeciau jaudintis, o visa kita tavo rasliava pernykscio suns s.... neverta
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.03.03 18:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sandritto
Sandritto
Pradedantysis
Piktaskeksas rašė:

Sandritto rašė:



elinela rašė:



nueik I baznycia kunigui viska papasokok ji gal pades o ne sitie nenuovakos!




pritariu labai;)




Sakai pritari? ok, panagrinėkim situaciją išsamiau tada. Pirma, čia net neaišku kiek visame šitame yra fantazijos, antra parke kabo kilpa ir nieks nieko nedaro? :D Seriously?



Ir kaip bažnyčia galėtų padėti? Negi kunigas turės nueit į parką ir nukabint kilpą? Mažiau fantazuot reikia, geriau užsiimt kitais naudingesniais reikalais.




O tu jau cia kruta vaidini? Cia tu vienas normaliai mastai o kiti fantazijose plaukioja?! Klausyk tu pats geriau savo fantazijas prasklaidyk..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.03.03 23:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Discordia
Discordia
Meistras
Hipomas rašė:

Sveiki, neseniai man pradejo vikti keisti dalykai, tai prasidejo uzvakar kai prisisapnavo sapnas, kuriame kraujotam vaikinu nuplyso koja, vakar noredamas iskepti kiausinenia, sudauziau kiausini o jis buvo kraujotas, o siandien isvis vos nepasikoriau, eidamas pro parko krumus vos neikisau galva i kilpa(matesi, kad kaskas norejo paskorti, bet nepaviko). Net bijau pagalvoti kas gali nutikti man ritoj.



Gal kas zino kas tai galetu reiksti, gal mane prakeike, o gal greit mirsiu? Padekit!!


Stai kas nutinka kai vaikai ziuri siaubo filmus skirtus suaugusiems. Pasiziurek teletabius savaite kasdien ir praeis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.03.04 09:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


XXXXXXXXXX
XXXXXXXXXX
Pradedantysis
aš dažnai juodai katei perbėgu kelią, manau tai blogas ženklas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai