Santrauka: ......................
Tema sukurta: 2013.09.14 11:44
1 2 Toliau Paskutinis
2013.09.14 11:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Emunela
Emunela
Meistras
Na ar aplankete Brazilija.Ar rekomenduotumete man su drauge ir mano tevais skristi i Brazilija.Ar verta?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.14 19:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dambo
Dambo
Pradedantysis
Kodel butent Brazilija ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.16 09:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Taiko
Taiko
Patyręs
Žiūrint, ko tikiesi. O šiaip neverta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.16 15:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Emunela
Emunela
Meistras
Dambo rašė:

Kodel butent Brazilija ?


Nes mes su drauge nuo pirmos klases ten svajojam nekeliausti.O jei ten nelabai gal tiktu aplankyti vokietija taipat su mano seima ir drauge.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.16 16:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Taiko
Taiko
Patyręs
Nu jo, tokios artimos šalys . . . Gal tiesiog į Italiją nuvažiuokit?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.16 17:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Emunela
Emunela
Meistras
Gal gerai butu nes mano mama moka labai gerai italiskai.Nes gyveno italijoje.Mes su drauge abi mokam italu kalba.Aciu.O gerai butu jeigu vaziuotume su masina i Italija?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.16 18:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Taiko
Taiko
Patyręs
na jeigu vairuos tavo mama, tai važiuok; jeigu man reiktų - nevažiuočiau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.17 11:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Neimaras
Neimaras
Patyręs
Dambo rašė:

Kodel butent Brazilija ?


nu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.17 15:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Emunela
Emunela
Meistras
Mano mama nezino kelio i Italija.Tetis zino
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.17 15:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx24
Dmx24
Meistras
navigacijos šiais laikais yra
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.17 15:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Emunela
Emunela
Meistras
Nu tai zinoma.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.17 18:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anuaki
anuaki
Patyręs
Emunela rašė:

Na ar aplankete Brazilija.Ar rekomenduotumete man su drauge ir mano tevais skristi i Brazilija.Ar verta?


tikrai verta į Rio karnavalą užsukti man tai asmeniškai jau parodomoji programa labai patiko, o ką kalbėt apie tikrą karnavalą, žiauriai gražu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.17 19:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Emunela
Emunela
Meistras
Nu tai zinoma grazu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.17 23:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Eikit jūs su ta Brazilija. Kelios gražesnės gatvės ir viskas, o daugiau milijonai lūšnų, pulkai banditų ir vagių. Nieko ten gero nėra. O jei norite į pliažą, tai Europoje daug geresnių vietų galima surasti. Pavyzdžiui, važiuokit į Kroatiją, tai bent neitin brangiai pasilepinsite prie jūros, pakeliausite po kalnus ir nelabai toli važiuoti. Italija panašiai tiek pat tolumo, bet joje viskas brangiau ir žmonės kažkokie nublūdę. Patyrę vairuotojai nuvažiuoja su 1 nakvyne Austrijos Alpėse, o tai irgi vertas dėmesio kraštas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.18 15:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Emunela
Emunela
Meistras
Musu seima ir mano drauge su manim dabar vaziuos i Italija.Tuo paciu galesiu apsistoti pas savo teta.Nemanau kad mums nepatiks Italijoi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.18 16:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Blussa rašė:

Eikit jūs su ta Brazilija. Kelios gražesnės gatvės ir viskas, o daugiau milijonai lūšnų, pulkai banditų ir vagių. Nieko ten gero nėra. O jei norite į pliažą, tai Europoje daug geresnių vietų galima surasti. Pavyzdžiui, važiuokit į Kroatiją, tai bent neitin brangiai pasilepinsite prie jūros, pakeliausite po kalnus ir nelabai toli važiuoti. Italija panašiai tiek pat tolumo, bet joje viskas brangiau ir žmonės kažkokie nublūdę. Patyrę vairuotojai nuvažiuoja su 1 nakvyne Austrijos Alpėse, o tai irgi vertas dėmesio kraštas.


Kolega, paryškinta dalis buvo teisybė prieš keletą metų. šiuo metu Kroatija yra tokia šalis, nuo kurios žmonės nusisukinėja, nes jau net Italijoj, kuri paprastai tradiciškai buvo laikoma viena brangiausių šalių Europoje turizmui, yra pigiau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.18 18:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ilgiausias
ilgiausias
Didmeistris
Emunela rašė:

Na ar aplankete Brazilija.Ar rekomenduotumete man su drauge ir mano tevais skristi i Brazilija.Ar verta?


Viskas priklauso nuo piniginės storio - jei stora - verta, jei vidutinė - neverta. Brazilija be galo įvairi, bet įspūdingi dalykai vienas nuo kito toli, tad teks nemažai važinėti. O pliažinis kurortas visur toks pats, skiriasi tik kainos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.19 00:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Vat, Rennais'o mintis mane užkabino ta prasme, gal būtų prasminga sudaryti kokį tai "top" dvidešimtuką Europos ir šalia jos esančių šalių, į kurias dažniausiai vasarą važiuojama atostogauti, įvertinus išlaidas ir ką už jas gauname.
Pirmasis vertinimo kriterijus būtų realiai patirta 1-os paros kaina, suskaičiuojant absoliučiai visas kelionės, pragyvenimo, maisto, pramogų ir t.t. išlaidas vienam (vidutiniam) žmogui. Tiktai gal tam dalykui reikėtų atskirą temą prie kelionių skyrelio sudaryti.
Renukas, gal imkis iniciatyvos?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.19 10:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Blussa rašė:

Vat, Rennais'o mintis mane užkabino ta prasme, gal būtų prasminga sudaryti kokį tai "top" dvidešimtuką Europos ir šalia jos esančių šalių, į kurias dažniausiai vasarą važiuojama atostogauti, įvertinus išlaidas ir ką už jas gauname.

Pirmasis vertinimo kriterijus būtų realiai patirta 1-os paros kaina, suskaičiuojant absoliučiai visas kelionės, pragyvenimo, maisto, pramogų ir t.t. išlaidas vienam (vidutiniam) žmogui. Tiktai gal tam dalykui reikėtų atskirą temą prie kelionių skyrelio sudaryti.

Renukas, gal imkis iniciatyvos?



Oj ne, aš manau kad tai yra beprasmiška, nes net ir ta pati paros kaina priklauso nuo krūvos kintamųjų, t.y., ar apsistoji viešbutyje ar apartamentuose, ar miesto centre ar pakraštyje, ar nori vaikščiot į muziejus, ar eisi valgyt į kabaką ar parduotuvėj dešros pirksi, jau nekalbant apie tai, kad viešbučiai savo numeriams akcijas gali taikyt, o gali ir netaikyt, ir t.t. Tarkim, šiemet Portugalijoj po ilgo pasikapstymo pavyko rast apartamentus ant vandenyno kranto, kurių kaina penkioms dienoms buvo 125 eurai. Tai realiai gavosi 20 litų nuo žmogaus už naktį. O bet tačiau, jei būtume norėję apsistoti ne ten, viduryje nieko, o kokioj Lisabonoj, tai tiek pat būtume sumokėję už naktį.


Apskritai apie kainas šnekant tai bendra tendencija yra tokia, kad Europos ribose pigių šalių kaip ir nebeliko, visur kainos pradeda lygintis. Na, prie pigesnių, bet tik sąlyginai, galima priskirt gal kokią Gruziją nebent. Bet ir tai priklauso nuo to, kiek komforto ir kokios veiklos nori, mat gerai pataškyt babkių ir Gruzijoj galima
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.19 13:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Tai gal tiesiog tie, kas netingėtų, surašytų savo top'ą (eilės tvarka: 1, 2, 3,...), o ten kas kaip nori, taip vertinasi. Mažu praverstų kam? Antra vertus, yra kaugė keliautojų portalų ir visokių nuomonių juose - per akis.

Pax!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai