Tema sukurta: 2009.09.22 12:23
Pirmas Atgal 1 2
2011.06.01 11:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kastone1
Kastone1
Pradedantysis
Mr Proper, savo laiku teko mokintis ir psichologijos 2 ar 3 kurse, nepamenu O pas rimtsu burejus , kad matytum kokie klientai eina Ir firmu savininkai ir siaip sakyciau ne paskutiniai zmones mieste bei esantys valdzioje Tik niekas nesireklamuoja. Ir stengiasi ne patys eiti pas bureja i namus, o bureja issikviesti pas save.P.S. As pati ta sfera uzsiimu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.01 12:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VTomukas
VTomukas
Meistras
Na, viena paskaita per savaitę, vieną semestrą (tiek ir pačiam teko mokytis) - tai tik patys patys pagrindai. Tikrai neužtektų to, kad suprastum žmonių, einančių pas būrėjus psichologiją, ir kaip tą išnaudot. Beje, visi garsūs ir "rimti" būrėjai - tai tik puikūs psichologai. Na, prie viso kito, dar nelabai sąžiningi žmonės - kadangi jiems neskauda galvos apgaudinėt žmones ir taip užsidirbt pragyvenimui

O garsūs, turtingi žmonės, firmų savininkai ar valdžios atstovai - tai toli gražu nesusiję su protingumui ar IQ EQ - greičiausiai, nors dar labai mistinis tas EQ... Bet tikrai negalima sakyt, kad jei turtingas, garsus ar sėdintis valdžioj, tai jau protingas Dauguma atveju atvirkščiai būna...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.01 14:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dužodžiai
Dužodžiai
Patyręs
na gal tada man kas patars bureja vilniuje?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.07 21:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


samanyta
samanyta
Pažengęs
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.12 22:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
Kastone1 rašė:

Giedraix, jeigu siu dienu mokslas nesugeba paaiskinti kai tai vyksta, nereiskia , kad to nera Protingas zmogus ir skiriasi nuo kvailio, tuom, kad protingas pries pradedamas ka nors veikti, susikuria plana, abejoja, galvoja, nagrineja situacija visomis kryptimis.Ypac, jeigu tai liecia svarbu zmogui ivyky.Kvailys saukia "valio" ir puola stacia galva sturmuoti ar igyvendinti savo idejos.Ir neretai prisigaudo guzu, visai nereikalingu Va tokiais atvejais puikiai parodo kortos ar kitas burimo budas.


Man atrodo, kad protingas žmogus supranta, kad nėra tokio žmogaus, reiškinio ar dar ko, kuris galėtų numatyti ateitį.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.20 20:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kotra
Kotra
Naujokas
sveikas ar galetum man isburt nes man pastaruopju metu labai sunku reikia pagalbos as gimiau 1993-10-09 19:40
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.02 21:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TavoMeškutis
TavoMeškutis
Pradedantysis
gal tiksliau?tai kas tau atsitiko?kaip tau taip pasakys...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.06 11:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kamanė
Kamanė
Naujokas
Man patinka paklausyti kas pranašaujama , o ar išsipildys...tai jau ateities klausimas. Bet kai kada nori nenori tenka patikėt. Man sakė mane apvogs, bet ir vagį pati sugausiu. Pagalvojau, na moterėle, nesek man pasakų. Bet po poros dienų...išsipildė...Man atnešė parduot vagis....mano pačios daiktus pavogtus ne iš namų...., o iš mano kolektyvinio .sodo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.06 11:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kastone1
Kastone1
Pradedantysis
Va, idomu ka visi skeptikai atsakys i Kamanes komentarus? Psichologija vadovavosi bureja ar kortomis? Chi Chi Juk jeigi zmogus netiki zemes trauka, tai nereiskia, kad uzsilipes ant dangoraizio stogo ir atsispyres kojomis nuplasnos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.06 21:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Kamanės situacija manau sutapimas.. Pas tokius žmones lankantis po to emocinė būsena tokia, kad ir tikies (pati nesuvokdama), kad taip gali atsitikti.. Nu ir arba atsitinka arba ne, jei čia tokį "tikėjimo/tikrumo" klausimą spręst, tai aš jį spręsčiau taip - eini kasdien pas būrėją kokius metus, t.y ~350 bandymų padarai ir žiūri vis ką išburs (nuėjus paprašai, kad paburtų labai netolimą ateitį, tarkim savaitės bėgio..) ir tikrini kiek karų atitiko, kiek kartų ne, bet prašyti reiktų kažko esminio, o ne pasamprotavimų, kurie tiesiog natūraliai pasitaiko kasdieniniame gyvenime.. Manau santykis tarp Atspėjo/Neatspėjo bus arti nulio.. Vat ir visa istorija, o dar priedo - "šamanės" gal atsisakys "išburt" tokią netolimą ateitį, nes tiesiog nežinotų ką pasakyti, bet ar gi joms ne taspats, po kokio termino išburt? Ar tolimos ateities, ar rytojaus? )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.07 11:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kastone1
Kastone1
Pradedantysis
Deja, kaip butu gaila kortos neturi kalendoriaus tad tikslai nusakyti, kad kas atsitiks rytoj ar poryt konkreciai negalima.Galima pasakyti, kad greitai-tai amzdaug menesio begyje, ne uz ilgo-2-3 men begyje, ne taip greitai-puses metu begyje
Kasdiena burtis, arba eiti kas menesy pas bureja negalima, nes kortos prades toky zmogu ignoruoti. Yra tam tikri desniai, kuriu patartina laikytis Pvz. burtis galima 1-2 k metuose, ne dazniau.Na nebent iskiltu kokia nors ypatinga situacija.
Dar del atspejo/neatspejo. PVZ.Kleintui sakau, vyksite i kelione, per kelione rodo jums didelius nemalonumus.Ka klientas gali daryti? Nekeisti planu , laikytis savo numatyto plano ir tada nutikus nemaloniam ivykiui sakys atspejo kortos. Antras modeliavimas-klientas paklauso kortu patarimo ir nevyksta niekur.Kadangi jis niekur nevyko tai nemalonaus ivykio isvenge.Va tau ir neatspejo tada jau jo likimo linija deliosis visai kita kryptimi.Ir ta pranasyste kuri krito pries jo kelione, kad bus nemalonumu ir kas seke toliau nebesipildys.Zmogus visada turi galimybe rinktis, o ateities variantu begale....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.07 11:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Kastone1
Ir daug debilų ateina pas tave pinigų išmesti į balą?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.07 12:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tak
tak
Meistras
Pasisiauses rašė:

Kastone1

Ir daug debilų ateina pas tave pinigų išmesti į balą?


Darbo principas gi panašus į psichologo - tik čia dar kortos ant stalo, o visa kita panašu, tai kaip kam geriau tuos pinigus mėtyt, taip ir mėto.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.07 20:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Kastone1 rašė:
Kasdiena burtis, arba eiti kas menesy pas bureja negalima, nes kortos prades toky zmogu ignoruoti. Yra tam tikri desniai, kuriu patartina laikytis Pvz. burtis galima 1-2 k metuose, ne dazniau.Na nebent iskiltu kokia nors ypatinga situacija.
Dar del atspejo/neatspejo. PVZ.Kleintui sakau, vyksite i kelione, per kelione rodo jums didelius nemalonumus.Ka klientas gali daryti? Nekeisti planu , laikytis savo numatyto plano ir tada nutikus nemaloniam ivykiui sakys atspejo kortos. Antras modeliavimas-klientas paklauso kortu patarimo ir nevyksta niekur.Kadangi jis niekur nevyko tai nemalonaus ivykio isvenge.Va tau ir neatspejo tada jau jo likimo linija deliosis visai kita kryptimi.Ir ta pranasyste kuri krito pries jo kelione, kad bus nemalonumu ir kas seke toliau nebesipildys.Zmogus visada turi galimybe rinktis, o ateities variantu begale....

Nu manau čia kiekvienam žmogui aiški tiesa, kad daiktas negali atlikti tokių veiksmų kaip "ignoravimas" :/
Kas per dėsniai, mokslinėje literatūroje turbūt neminimi tokie, nebent pačių "būrėjų" išmislas? :)
O kaip trečias variantas - keliavo ir nieko nenutiko? Su tokiais pateiktais pasirinkimais tai gal išvis į kartoninę dėžę užsidarom ir tada nieko nenutiks niekam.. :/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.11 19:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kastone1
Kastone1
Pradedantysis
Dmx, jusu valia tiketi ar ne.As nepuolu irodineti , teigti ka nors.Kiekvienam savo ir tiek.Vienas tiki kortomis, kitas nesiojasi "laiminga" akmenuka, trintuka ar dar koky daikta.vienas tiki Jezumi, Buda, kitas kosminiu protu.Esmes tai nekeica.
.Svarbu rezultatas. kas del bureju ismilo turbut neverta priminti, kad bureju, samnau, ziniuoniu buvo dar kai musu proteviai lakste plikais uzpakaliais, ir jie vieninteliai genciai galejo padeti, isgydyti susirgusius, patarti kada eiti i medziokle, kada kokias zoles rinkti ar seti. Jeigu si ismintis nebutu veikusi tai musu protevius butu istikusi dinozauru lemtis ir mes cia, formu, nesigincytume, ar viskas, kas pagrysta ir irodyta mokslo yra teisybe.o nesuprantamus dalykus paprasciausia neigiame ir laukiame is burejos, pranasautojos kazkokiu stebuklu.Nors nieko keisto, tokia zmogiskoji prigimtis.Net kai Kristu kale prie kryziaus ziopliu minia lauke stebuklo.Gerb, oponentai, prasau , supraskite teisingai, as jokiu budu nesilyginu su pranasais, man iki ju toli, apie kristu parasiau, tik noredama pasakyti, kad zmogaus prigimties nepakeisi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.05.26 16:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TheShiva
TheShiva
Naujokas
Galiu kortas pamėtyt, skype srs_delta reikia tik foto nuotraukos. Atsakysiu į visus klausimus.
Esu pažengęs būrėjas, na nevadinkim burėjais, tiesiog tai kortų dėliojimas, ne būrimas ateitės. Ateitės niekaip neišbursi tik gali pažvelgti kas bus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.05.26 18:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


morincraft
morincraft
Meistras
TheShiva rašė:

Galiu kortas pamėtyt, skype srs_delta reikia tik foto nuotraukos. Atsakysiu į visus klausimus.

Esu pažengęs būrėjas, na nevadinkim burėjais, tiesiog tai kortų dėliojimas, ne būrimas ateitės. Ateitės niekaip neišbursi tik gali pažvelgti kas bus.


Kaneshna.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.25 19:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


taromagic
taromagic
Naujokas
Būriu su taro kortomis 14 metų. Konsultuoju internetu meilės, darbo, mokslo, sveikatos klausimais. Galiu padėti pasirinkti profesiją, pažiūrėti jūsų pašaukimą. Apskaičiuoju poros suderinamumą. Prakeikimų, nužiūrėjimų nustatymas. Kainos nedidelės. Didesniam klausimų kiekiui taikau nuolaidą. Jei negalite apsispręsti ar nežinote kaip pasielgti, norite sužinoti kito žmogaus ketinimus jūsų atžvilgiu, kreipkitės su malonumu padėsiu. Galite rašyti el. paštu magiciantaro@gmail.com
http://www.vinted.lt/narys/543820-taromagic
https://www.facebook.com/pages/Taro-B%C5%ABrimai/840618179312908?fref=ts
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai