Santrauka: Kaip kurti naują temą ir kada ji gali būti perkelta į šiukšlynėlį
Tema sukurta: 2009.05.17 16:07
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2009.05.17 16:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Forume dažnai sukuriamos naujos temos. Kartais jos patenka į šiukšlynėlį. Labai dažnai ten perkeltos temos autoriui kyla klausimų, kodėl jo sukurta tema ten pateko.
Taigi mielieji, prieš kurdami temą perskaitykite šiuos punktus.

Naudojimosi taisyklės
http://forumas.draugas.lt/ntaisykles.cfm

Temos kūrimas

1. Prieš kuriant temą visada pasinaudokite paieška ir įsitikinkite ar tokia tema jau nebuvo sukurta.
2. Tema privalo turėti prasmę, todėl visuomet aiškiai suformuluokite diskusinį klausimą. Priešingu atveju tema bus laikoma beprasme.
3. Įsitikinkite ar tam tikslui, kuriuo kuriate temą, nėra specialios temos (pvz jeigu norite sužinoti kažkur girdėtos dainos pavadinimą arba norite pasidalinti įdomia internetine nuoroda)
4. Įsitikinkite, kad temą dedate teisingoje kategorijoje.
5. Temos pavadinimą formuluokite aiškiai ir suprantamai. Pavadinimas turi trumpai nusakyti temos esmę. Venkite tokių pavadinimų kaip "sos!!!! labaj rejkia pagalbos!!!!!!!!!" ar "užeikit" ar "problema"

Kur dingo mano tema?

Jeigu sukūrėte temą, o ji kažkur dingo, greičiausiai ji pateko į šiukšlynėlį arba netgi buvo ištrinta. Tai galėjo atsitikti dėl šių priežaščių:

1. Tema buvo spamas. Spamu laikomos:
a) "užsidirbk internetu" tipo temos (autorius blokuojamas iš karto ir be jokio perspėjimo)
b) Temos su nuorodų platinimu siekiant asmeninės naudos (www.paklausa.lt temos, "prabalsuokit už mane", "aplankykit mano saitą", sexiuke.mybrute.com ir t.t.)
c) Reklamos
2. Tema buvo pasikartojanti. (tokia pati arba panaši tema forume jau egzistuoja).
3. Tema buvo beprasmė (nėra jokio diskusinio klausimo).
4. Tema buvo "naujienų" tipo. Forumas - ne naujienų portalas.
5. Tema buvo "pažinčių" tipo. Jeigu ieškote pažinčių, eikite į pazintys.draugas.lt
6. Tema buvo "aš - pasaulio bamba tipo" (tai tokios temos kaip "kaip manote kokia mergina man tiktų?").
7. Tema buvo blevyzgų tipo. Ankščiau tokios temos nebuvo trinamos, tačiau dabar jų forume jau yra užtektinai ir naujų galite nebekurti
8. Tema buvo "forumo žaidimų" tipo. Ankščiau tokios temos irgi nebuvo trinamos, tačiau dabar jų forume jau yra gal koks milijonas ir naujų galite nebekurti (be to nemažą dalį lankytojų tokios temos erzina).
9. Tema buvo susijusi su autorių teises pažeidžiančiais veiksmais ("iš kur parsisiųsti yvos albumą?", "iš kur parsisiųsti Photoshop'ą?", "kaip nukrekint šitą programą?").
10 Tema buvo "kur dingo mano tema?" tipo Jeigu norite kažko paklausti moderatorių, tam yra speciali tema "Klausimai ir atsakymai". Ją galite rasti skiltyje "Apie "Draugas.lt" svetainę"

Jeigu kažką pamiršau, rašykit, papildysiu


Lankytojų pastabos:

Jei jau sukure tema, tai tegul nepamirsta ir dalyvauti joje. Nes pasitaiko tokiu, kad sukuria ir pats dingsta. Lai autorius dalyvauja kaip kokios televizines laidos vedejas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.17 16:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AsIvaizdys
AsIvaizdys
Didmeistris
Jei jau sukure tema, tai tegul nepamirsta ir dalyvauti joje. Nes pasitaiko tokiu, kad sukuria ir pats dingsta. Lai autorius dalyvauja kaip kokios televizines laidos vedejas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.17 16:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kelione
kelione
Didmeistris
idomu man tik kas nusprendzia,kad panasi tema jau buvo?...mmm?...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.17 21:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


edikudo
edikudo
Pradedantysis
O už keiksmažodžius ir piktybinius Lietuvių kalbos išdarkymus irgi reiktų kaip tai atsakomybę nešt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.17 21:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Shinzo rašė:

Nesikeik vaiki, taip sakant nepradėk to, ko nesugebėsi užbaigt


Tu biškį REALITY UPDATE pasidaryk, nes matau šneki nesamones

PS jeigu tau forume jau taip "PIIIILNA" nereikalingų temų - parodyk, nes aš jų nematau. Gal dėl to, kad ištrinu

Temą sukūriau, kad visiems būtų geriau ir nebekiltų konfliktų "ėėė kodėl temą ištrynei".
Todėl nervina tokie proto p___kai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.17 22:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Shinzo
Shinzo
Meistras
Pasisiauses rašė:

Tu biškį REALITY UPDATE pasidaryk, nes matau šneki nesamones

PS jeigu tau forume jau taip "PIIIILNA" nereikalingų temų - parodyk, nes aš jų nematau. Gal dėl to, kad ištrinu

Temą sukūriau, kad visiems būtų geriau ir nebekiltų konfliktų "ėėė kodėl temą ištrynei".

Todėl nervina tokie proto p___kai.


Ką tu matai ar manai man visiškai nusišikt

Tokie aiškintojai kaip tu tik dar labiau subiesina ir niekas čia aiškiau nepasidaro. Kad tu nematai ką reikia trint ir ko nereikia - čia jau tavo, o ne mano bėdos. Pvz - pilna temų, kur žmonės prisiregistruoja vien tam, kad paprašytų pagalbos atliekant apklausą. Kažkada ir pats tokią temą sukūriau - neradau jos po 5 minučių. Bet visokie vaikiški paistalai čia vaikšto laisvai ir niekas jų netrina.

Ir tik nevaidink čia baisaus teisuolio, nes į akis tai labai abejoju ar mane analogiškai pavadintum
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.17 22:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
edikudo rašė:

O už keiksmažodžius ir piktybinius Lietuvių kalbos išdarkymus irgi reiktų kaip tai atsakomybę nešt.


Čia jau kita opera. Už atvirai reiškiamius keiksmažodžius atsakomybė yra
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.17 22:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
Durnelių moderuoti nepriima, Shinzo. Pasisiauses - vienas griežčiausių moderatorių, jei ką, todėl jį kaltint ala forumo nepriežiūra yra neteisinga...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.17 22:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
Pasisiauses rašė:

4. Įsitikinkite, kad temą dedate teisingoje kategorijoje.




Čia manau nėra problema - galima perkelti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.17 22:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
Decorus rašė:

Jei jau sukure tema, tai tegul nepamirsta ir dalyvauti joje. Nes pasitaiko tokiu, kad sukuria ir pats dingsta. Lai autorius dalyvauja kaip kokios televizines laidos vedejas.


Kartais temas kuria minutės polėkio pagauti... Paskui pamiršta... Nieko čia tokio...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.17 22:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Furija666 rašė:

Čia manau nėra problema - galima perkelti


Būtų dar fainiau, jeigu nereikėtų perkelinėti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.17 22:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
Pasisiauses rašė:

Furija666 rašė:

Čia manau nėra problema - galima perkelti

Būtų dar fainiau, jeigu nereikėtų perkelinėti


Beabejo būtų, na bet čia smulkmena, gi ne kiekvienas susigaudo temų vingrybėse
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.18 00:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
klausimėlis/patarimėlis: ar bus trinamos temos su prašymais atlikti apklausą? Aš siūlyčiau palikti tas, kuriose yra "rimtos" apklausos (a la kursiniai, diplominiai), juk žmogus kuria ne iš neturėjimo ką veikt. O vaikščiot gatve ir klausinėt ne visada yra laiko.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.18 00:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
mylimukė rašė:
klausimėlis/patarimėlis: ar bus trinamos temos su prašymais atlikti apklausą? Aš siūlyčiau palikti tas, kuriose yra "rimtos" apklausos (a la kursiniai, diplominiai), juk žmogus kuria ne iš neturėjimo ką veikt. O vaikščiot gatve ir klausinėt ne visada yra laiko.


Visas šitas blevyzgas ginčui pasibaigus reikės turbūt pratrinti.
O dėl kursinių ir diplominių darbų būtų galima sukurti vieną specialią temą, kad nesimėtytų 50 apkausų temų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.18 00:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Londute
Londute
Didmeistris
Pasisiauses rašė:






O 50 kartų aiškinti kodėl buvo ištrinta tema, žinok tikrai nėra mano mylimas užsiėmimas.


nors neesi tarp mano megiamu forumo dalyviu, bet pagirti galiu
uzklausus del istrintos temos gavau aisku paaiskinima ir jokio pykcio ten nebuvo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.18 00:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Shinzo rašė:

Tai tavęs gi niekas su bizūnu neverčia moderuoti. Ar verčia?


Žinai kaip sakoma, don't work hard, work smart
Tai vietoj to, kad kiekvienam asmeniškai atsakinėčiau kodėl jo temą ištrynė (juk ne visada aš ištrinu todėl negaliu žinoti nei kas nei kodėl nei ką ištrynė), geriau surašysiu visas galimas trynimo priežastis ir tegul jau tuomet žmogeliai čia patys perskaito...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.18 00:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dezinformacija
Dezinformacija
Patyręs
Pasisiauses rašė:<...>
Tai vietoj to, kad kiekvienam asmeniškai atsakinėčiau kodėl jo temą ištrynė (juk ne visada aš ištrinu todėl negaliu žinoti nei kas nei kodėl nei ką ištrynė), geriau surašysiu visas galimas trynimo priežastis ir tegul jau tuomet žmogeliai čia patys perskaito...


Labai gaila, bet nesuveiks čia tokie parašinėjimai, vis tiek taisykles perskaito geriausiu atveju tada, kai įkali baną. Išbandyta, patikrinta
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.18 00:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Shinzo
Shinzo
Meistras
Pasisiauses rašė:

Žinai kaip sakoma, don't work hard, work smart

Tai vietoj to, kad kiekvienam asmeniškai atsakinėčiau kodėl jo temą ištrynė (juk ne visada aš ištrinu todėl negaliu žinoti nei kas nei kodėl nei ką ištrynė), geriau surašysiu visas galimas trynimo priežastis ir tegul jau tuomet žmogeliai čia patys perskaito...


Nepritariu šitam pasakymui, na bet ne apie tai kalbam.

Kad imiesi iniciatyvos - gerai. Nu bet blyn, nevadink naujokų "nesusipratėliais", "žaliais", "seilėmis besitaškančiais" kažkuo ir t.t. Nemanai, kad geresnis variantas būtų visas tas taisykles įdėti prie forumo taisyklių? Ir svarbiausia - parašyti viską NEUTRALIU TONU. Dabar paprasto vartotojo akim permetęs tavo pirmą postą matau va kokią pagrindinę mintį:
Tai va, yra daug lopų, kurie kuria debiliškas temas. Visiem tokiem lopam sakau - skaitykit taisykles ir nep**kit man proto, kodėl ištryniau tą ar aną temą.

Gal kažkam ir patinka tas tavo sarkazmas (nieko nesakau, kartais ir man visai patinka), bet tai nereikia kreiptis į visus vartotojus (ypač naujokus, kurie dažnai būna ir taip vangūs) tokiu tonu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.18 00:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
Dezinformacija rašė:

Pasisiauses rašė:<...>

Tai vietoj to, kad kiekvienam asmeniškai atsakinėčiau kodėl jo temą ištrynė (juk ne visada aš ištrinu todėl negaliu žinoti nei kas nei kodėl nei ką ištrynė), geriau surašysiu visas galimas trynimo priežastis ir tegul jau tuomet žmogeliai čia patys perskaito...

Labai gaila, bet nesuveiks čia tokie parašinėjimai, vis tiek taisykles perskaito geriausiu atveju tada, kai įkali baną. Išbandyta, patikrinta


Forumas viešas, viešai ir viešauja visi... Banais manau nereikia švaistytis... Galima įspėti netgi 3 kartus Žinai, kiek, pastebėjau, dažnas ir apsiramina po to
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.18 00:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Shinzo rašė:

Nepritariu šitam pasakymui, na bet ne apie tai kalbam.

Kad imiesi iniciatyvos - gerai. Nu bet blyn, nevadink naujokų "nesusipratėliais", "žaliais", "seilėmis besitaškančiais" kažkuo ir t.t. Nemanai, kad geresnis variantas būtų visas tas taisykles įdėti prie forumo taisyklių? Ir svarbiausia - parašyti viską NEUTRALIU TONU. Dabar paprasto vartotojo akim permetęs tavo pirmą postą matau va kokią pagrindinę mintį:

Tai va, yra daug lopų, kurie kuria debiliškas temas. Visiem tokiem lopam sakau - skaitykit taisykles ir nep**kit man proto, kodėl ištryniau tą ar aną temą.

Gal kažkam ir patinka tas tavo sarkazmas (nieko nesakau, kartais ir man visai patinka), bet tai nereikia kreiptis į visus vartotojus (ypač naujokus, kurie dažnai būna ir taip vangūs) tokiu tonu.


Pagaliau parašei pasiūlymą
Tik deja taisyklių niekas niekada neskaito. Manau didesnė tikimybė, kad pabandys paskaityt šitą temą, nei ieškos kažkur mažyčio mygtuko "forumo taisyklės".
Dėl neutralaus tono pasiūlymas geras.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai