Tema sukurta: 2008.04.22 21:59
Pirmas Atgal 1 2 3 4 5 6 7 Toliau Paskutinis
2014.05.07 11:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
tavęs, matyt, jau jokie masažai neišgydys ))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.05.07 15:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fluoksetinas
fluoksetinas
Meistras
mylimukė rašė:

Nu taip, jūs turbūt žinot vienintelį "gydymą" - pasitepimą kremukais, kuris jei ir veikia, tai tik išoriškai, ir tik kol tepat, o paskui vis tiek viskas išlenda visu gražumu. O šiaip tai celiulitas yra jau pasekmė ir ne jį patį reikia gydyti.


na jau kelintą kart girdžiu iš tavęs tą patį: tai labai rimta ir pan. tai konkrečiau, ką nors pasakyk. Kiek aš susidūriau, joks rimtas gydytojas nepavadins to liga.
nes nu žinoma yra gyd kurie siūlo akupunturas, homeopatinius ir pan, tai apie juos nekalbam, kalbam apie tikrą vakarietišką mediciną
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.05.07 17:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
Kokia nemandagi apie gydymą užsimena, bet taip ir nepapasakoja
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.05.07 17:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
fluoksetinas rašė:
na jau kelintą kart girdžiu iš tavęs tą patį: tai labai rimta ir pan. tai konkrečiau, ką nors pasakyk. Kiek aš susidūriau, joks rimtas gydytojas nepavadins to liga.
nes nu žinoma yra gyd kurie siūlo akupunturas, homeopatinius ir pan, tai apie juos nekalbam, kalbam apie tikrą vakarietišką mediciną


Aš nesakiau, kad tai rimta ar net mirtina, sakiau, kad tai nėra paviršinė odos liga ir kad tepimas kremais yra tolygus apipelijusios sienos uždažymui - ilgainiui vis tiek išlys.
Man įdomu, ar gydytojo akimis sveika yra hormonų išsibalansavimas, toksinų sankaupos, vandens ir maistingų medžiagų trūkumas, sutrikusi medžiagų apykaita, limfos apytakos sutrikimai ir t.t.?


Pončikai, jeigu nori gydymo, tai ne ten užklydai, nesu girdėjusi, kad celiulitas smegenyse kauptųsi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.05.07 17:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
O kokiais vaistais tu gydais celiulitą?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.05.07 21:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fluoksetinas
fluoksetinas
Meistras
mylimukė rašė:

fluoksetinas rašė:

na jau kelintą kart girdžiu iš tavęs tą patį: tai labai rimta ir pan. tai konkrečiau, ką nors pasakyk. Kiek aš susidūriau, joks rimtas gydytojas nepavadins to liga.

nes nu žinoma yra gyd kurie siūlo akupunturas, homeopatinius ir pan, tai apie juos nekalbam, kalbam apie tikrą vakarietišką mediciną




Aš nesakiau, kad tai rimta ar net mirtina, sakiau, kad tai nėra paviršinė odos liga ir kad tepimas kremais yra tolygus apipelijusios sienos uždažymui - ilgainiui vis tiek išlys.

Man įdomu, ar gydytojo akimis sveika yra hormonų išsibalansavimas, toksinų sankaupos, vandens ir maistingų medžiagų trūkumas, sutrikusi medžiagų apykaita, limfos apytakos sutrikimai ir t.t.?





Pončikai, jeigu nori gydymo, tai ne ten užklydai, nesu girdėjusi, kad celiulitas smegenyse kauptųsi.


Palauk palauk, tokiais dalykais švaistaisi. kuo tai grindi? vandens trukumą nusaka dehidratacijos klinika, hormonų disbalansas atsiliepia kitų organų funkcijos sutrikimų, toksinai tuo labiau. limfos apytakos sutrikimai? kaip juos sukelti vis ten pat? kalbi briedus kažkokius
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.05.08 08:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Tai tu gal mums papasakok, kas sukelia celiulitą? Kad būtų ne briedas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.05.08 14:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fluoksetinas
fluoksetinas
Meistras
na man rods sakiau savo poziciją....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.05.08 22:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Tai vat man taviškė irgi atrodo didžiausias briedas, ir klausimas, ar tai nėra tik tavo asmeninė nuomonė?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.05.09 08:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fluoksetinas
fluoksetinas
Meistras
pala, kai paprašiau tikslesnių tamstos nuorodų į "sutrikimą", kaip iš tiesų viskas yra, tu imi kaltint mane tuo pačiu? aš tai gi net nesakau, kad tai sutrikimas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.05.09 13:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KubKuba
KubKuba
Pradedantysis
fluoksetinas rašė:
pala, kai paprašiau tikslesnių tamstos nuorodų į "sutrikimą", kaip iš tiesų viskas yra, tu imi kaltint mane tuo pačiu? aš tai gi net nesakau, kad tai sutrikimas.


Cha, pradejai ginca su panele "Mano Sudas Nesmirdi" :D Beviltiska :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.05.10 05:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dieduks
dieduks
Pradedantysis
KubKuba rašė:

Cha, pradejai ginca su panele "Mano Sudas Nesmirdi" :D Beviltiska :D


nesmirdi?! tai gal kokiu clorox'u uzgeria :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.06.05 21:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


paulius007
paulius007
Pažengęs
Street workout geriausia...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.07.10 11:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ligita2323
ligita2323
Naujokas
Man padejo nuo celiulito masazai ir ivairios stangrinamos kuno kaukes. Kaip tik buvo akcija beta.lt azuolyno spa centre tai nusipirkau pabandymui, o po to uzsirasiau dar keletai. Nes tikrai veiksminga. bet aisku jei valgysi kas papuola, nesportuosi, nemylesi saves viskas vel sugris.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.11.17 15:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rasuolė77
Rasuolė77
Naujokas
Norint panaikinti celiulitą, į šia problemą reikia žiūrėti kompleksiškai. Susireguliuoti mitybą, gerti daug vandens, užsiimti fizine veikla ir t.t. plačiau čia: "Kaip panaikinti celiulitą"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.19 21:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cypia
cypia
Naujokas
Tai jeigu vyras moteriškų hormonų turi jis jau nenormalus? D taigi visi vyrai jų turi taip pat kaip ir moterys testosterono turi O su tais masažais, tai mano nuomone neveiksminga, na nebent trumpalaikio efekto siekiant, nes jei nebus sureguliuota mityba ir nebus sportuojama tai gi stebuklingai nedings tas celiulitas nuo masažo. Praeis kiek laiko ir vėl atsiras Visada pirmiausias žingsnis su bet kokiom praktiškai kūno vaizdo problemom (nekalbu kaulų, ar kažkokių struktūrų pokyčių, ligų, nors ir tai kartais sprendimas) - pirmas žingsnis - pakankamas vandens kiekis ir sureguliuota mityba!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.12.10 14:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Barcaitej
Barcaitej
Naujokas
Masažai tai tikrai nepadeda Reikia suprasti, kad celiulito gydymas yra ne juokas ir tuo reikia užsiimti. Sportas, mityba, procedūros. O masažai tai kažkaip nžn :/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.05.12 15:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nomeda4
nomeda4
Naujokas
Na nepritariu, masažai tikrai padeda, net labai. Geriausias būdas atsikratyti celiulito, tai sveikai maitintis, sportuoti ir daryti anticeliulitinius masažus. Man labiausiai patiko čia http://www.azuolynospa.lt/kuno-proceduros/celiulito-gydymas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.05.12 22:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Batmobile
Batmobile
Meistras
Pončikas rašė:

O kokiais vaistais tu gydais celiulitą?


Celiulitas yra gražu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.10.05 16:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


karole7
karole7
Pradedantysis
Na kam gražu, kam nelabai. Blogiausia tai, kad celiulito naikinimas yra sudėtingas procesas. Man namų sąlygomis nepavyko išnaikinti, todėl apsilankiau kelis kartus Ąžuolyno SPA ir rezultatu negalėjau atsidžiaugti. :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2 3 4 5 6 7 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai