Tema sukurta: 2015.05.30 12:49
2015.05.30 12:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mafijozas5252
Mafijozas5252
Naujokas
Sveiki,
taigi kaip matot , plinta labai stipriai "challengas" Charlie , Charlie.. Taigi tiesiog norejau paklausti... Tikite/Ne? Gal buvote bande? Aš asmeniškai netikiu , nes neatrodo , kad ant popieriaus susirašęs yes , no , yes , no ir uždėjus pieštukus išsikviesi demoną.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.30 12:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mikrofonas
mikrofonas
Naujokas
Sveikas, netikra...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.30 15:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Martnoksas
Martnoksas
Meistras
Nebandziau. Netikiu tokiais dalykais, tacau daug kas tiki... Taigi iskilo klausimas: Ar visuomene progresuoja, ar degraduoja?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.30 16:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fluoksetinas
fluoksetinas
Meistras
netiki tie, kurie nebandė... true story
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.30 16:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


PeekKaBoo
PeekKaBoo
Patyręs
Aš tikiu tokiais mitiniais dalykais.
Ar bandžiau? Taip . Kažkodėl neišėjo. Nors kvietėmės keli ir bandėm kitaip dėt pieštukus vis vien nieko neišėjo. Tačiau kai kvietė vienas klasiokas jam išėjo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.30 17:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Peace69
Peace69
Naujokas
Bandžiau su klasiokais ir su tais kas buvo aplinkui (mokykloj ). Iš pat pradžių nenorėjau prie to prisidėti. Bet pasidarė labai įdomu todėl nuėjau bent pažiūrėti Taigi stovėjome ratu gal apie 15 žmonių. Daugelis kartojo žodžius, o kai kurie tik stebėjo ( aš buvau tarp tų kurie tik stebėjo ). Paskui visi nutylo. Iš veidų mačiau, kad kai kurie turputi išsigandę. Ir tada pieštukas pajudėjo. Aš su draugėm pabėgom spiegdamos Bailės krč. Kai grįžau, ten kai kurie ginčijosi ir kiek supratau nusprendė, kad kažkas papūtė, ar tiesiog skersvėjis.
Bet mačiau, kad niekas nepūtė, o jokio skersvėjo nebuvo, nebent kažko nedamačiau ;D. Bet žodžiu, tokiuose dalykuose daugiau nedalyvausiu Patariu ir kitiems nebandyti, nelyskim ten kur nereikia
O taip tai tikiu tokiais dalykais.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.30 19:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ignas69
ignas69
Naujokas
neekzistuoja
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.30 20:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Batmobile
Batmobile
Meistras
Mafijozas5252 rašė:

Sveiki,

taigi kaip matot , plinta labai stipriai "challengas" Charlie , Charlie.. Taigi tiesiog norejau paklausti... Tikite/Ne? Gal buvote bande? Aš asmeniškai netikiu , nes neatrodo , kad ant popieriaus susirašęs yes , no , yes , no ir uždėjus pieštukus išsikviesi demoną.


Na ir erezijos pas jūs galvose ponios ir ponai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.31 20:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Barauskas
Barauskas
Naujokas
Su draugu bandėm,nieko nebuvo,čia tiesiog tokia apgaulė,paputi su lūpom į tuos pieštukus ir sukasi jie... :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.06.06 23:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


N3rukant1s
N3rukant1s
Naujokas
Tikrai ne, patys pagalvokit, kaip jums gali piestukas pradeti SUKTIS is "oro"?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.06.23 12:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NesavasNedutis
NesavasNedutis
Naujokas
Netikiu nesgi galima pieštuką surišti su vėla ir judinti o jug kai filmoji nesimato jūs pabandykit nuo kokių 15m kviesti nes jei jūs nuo kokių 1m kviečiat galit kviesdami papūsti ir pasisukti arba tyčia pasukt.Tai vat netikėkit tokiomis nesamonemis juk žmonės žino,kad čia blogai ir visvien daro jūs pagalvokit.Ir jau tiak žmonių kvietė ir niekam nieko nenutiko
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.06.23 17:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fluoksetinas
fluoksetinas
Meistras
matos žmogus be patirties kalba
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.04.01 21:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gwappsie
Gwappsie
Naujokas
Pati nebandysiu, nes dar tikrai išsikvieisu, šiaip mano klasiokai buvo išprotėją dėl Charlio Kažką kvietė, bet aš nenorėjau būti 'prakeikta'...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.06.08 16:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Amberlife
Amberlife
Patyręs
Aš tai net 2 kartus bandžiau su draugu. Bėgom pro duris, nes abu kartus pavyko iškviesti. Gidėjom naktį labai KEISTUS garsus. Tada ryte vėl bandėm ir paklausėm: Charlie Charlie, will you leave? Ir pieštukas pasisuko link YES. Nuo tada viskas gerai namuose, ramu :/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.08.15 11:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Klaudija12
Klaudija12
Naujokas
mes su draugemis darem ir piestukas atsisuko i yes tiesiog reikia tamsoi sakyti charlie charlie are you here ir atsisuko i yes
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai