Santrauka: Pradėjo skaudėti ranką, po ilgos petraukos
Tema sukurta: 2017.07.18 17:05
2017.07.18 17:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dienovidis1
dienovidis1
Naujokas
Vienu žodžiu, prieš 15 metų traukiau svarmenis sporto salėje (tarsi rankom reikia suploti, kad įsivaizduotumėt kokia raumenų grupė dirba) ir toks įspūdis, tarsi kažkas trūko prie kairio peties ar mentės. Na, nieko neskaudėjo, tai nekreipiau dėmesio. Vėliau pamausdavo toje vietoje (4- 5 metus), ypač jei drėgnas oras būdavo (kairys petys ar gal mentė).,paskui praeidavo. Po kiek laiko tas jausmas išnyko. Pamiršau ir aš, kad kažkas buvo.
Prieš savaitę buvau tokioje vasaros stovykloje, kur teko gana drėgnas kambarys, o ir pats oras nelepino - +17 aukščiausia temperatūra buvo, plius dažnai lydavo, dar lovos kaip medinės, o man jau ne 20 metų.
Tai, va, pradėjo skaudėti pradedant nuo kairio peties vėl ir taip, kad negalėdavau normaliai rankos pakelti (ypač pasijusdavo, kai reikdavo ranką pakėlus prakišti pro rankovę, tai išvis, kita ranka padėdavau savo kairei rankai, nes skaudėdavo - kažkoks absurdas). Iki šiol maudžia kai keliu ranką, negaliu normaliai pakelti.
Šiaip aš nesu kažkoks kaskadininkas, kūliais nesivartau, negeriu, nerūkau, kalnais nelaipioju, neparkūrinu, nesu aukštalipys ir t.t. Laikausi sveikos gyvensenos, net apie sveikatą papostinau ir kaip svarbu teisingai maitintis.
Ar čia kažkokia sena trauma, apie kurią aš nežinojau, artritas kažkoks, vienu žodžiu, gal kas susidūręs? Ar man tiesiog ignoruoti visa tai ir laukti kol vėl savaime praeis ar jau aliarmą kelti?

Labai būsiu dėkingas už atsakymą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.07.18 17:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dienovidis1
dienovidis1
Naujokas
Dar kai kas - dariau prisitraukimus prieš mėnesį, taip iš visų jėgų, tai pajaučiau, kad būtent kairė ranka kažkaip sunkiau. Tai gal tie prisitraukimai irgi kažkiek savo įtakos padarė?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.07.18 20:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


arnie
arnie
Meistras
dienovidis1 rašė:

Vienu žodžiu, prieš 15 metų traukiau svarmenis sporto salėje (tarsi rankom reikia suploti, kad įsivaizduotumėt kokia raumenų grupė dirba) ir toks įspūdis, tarsi kažkas trūko prie kairio peties ar mentės. Na, nieko neskaudėjo, tai nekreipiau dėmesio. Vėliau pamausdavo toje vietoje (4- 5 metus), ypač jei drėgnas oras būdavo (kairys petys ar gal mentė).,paskui praeidavo. Po kiek laiko tas jausmas išnyko. Pamiršau ir aš, kad kažkas buvo.

Prieš savaitę buvau tokioje vasaros stovykloje, kur teko gana drėgnas kambarys, o ir pats oras nelepino - +17 aukščiausia temperatūra buvo, plius dažnai lydavo, dar lovos kaip medinės, o man jau ne 20 metų.

Tai, va, pradėjo skaudėti pradedant nuo kairio peties vėl ir taip, kad negalėdavau normaliai rankos pakelti (ypač pasijusdavo, kai reikdavo ranką pakėlus prakišti pro rankovę, tai išvis, kita ranka padėdavau savo kairei rankai, nes skaudėdavo - kažkoks absurdas). Iki šiol maudžia kai keliu ranką, negaliu normaliai pakelti.

Šiaip aš nesu kažkoks kaskadininkas, kūliais nesivartau, negeriu, nerūkau, kalnais nelaipioju, neparkūrinu, nesu aukštalipys ir t.t. Laikausi sveikos gyvensenos, net apie sveikatą papostinau ir kaip svarbu teisingai maitintis.

Ar čia kažkokia sena trauma, apie kurią aš nežinojau, artritas kažkoks, vienu žodžiu, gal kas susidūręs? Ar man tiesiog ignoruoti visa tai ir laukti kol vėl savaime praeis ar jau aliarmą kelti?



Labai būsiu dėkingas už atsakymą.

dienovidis1 rašė:

Dar kai kas - dariau prisitraukimus prieš mėnesį, taip iš visų jėgų, tai pajaučiau, kad būtent kairė ranka kažkaip sunkiau. Tai gal tie prisitraukimai irgi kažkiek savo įtakos padarė?
Jei tai tesesi ilgai geriau nueiti pas gydytojus issitirti .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.07.19 17:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


langinis
langinis
Naujokas
dienovidis1 rašė:

Vienu žodžiu, prieš 15 metų traukiau svarmenis sporto salėje (tarsi rankom reikia suploti, kad įsivaizduotumėt kokia raumenų grupė dirba) ir toks įspūdis, tarsi kažkas trūko prie kairio peties ar mentės. Na, nieko neskaudėjo, tai nekreipiau dėmesio. Vėliau pamausdavo toje vietoje (4- 5 metus), ypač jei drėgnas oras būdavo (kairys petys ar gal mentė).,paskui praeidavo. Po kiek laiko tas jausmas išnyko. Pamiršau ir aš, kad kažkas buvo.

Prieš savaitę buvau tokioje vasaros stovykloje, kur teko gana drėgnas kambarys, o ir pats oras nelepino - +17 aukščiausia temperatūra buvo, plius dažnai lydavo, dar lovos kaip medinės, o man jau ne 20 metų.

Tai, va, pradėjo skaudėti pradedant nuo kairio peties vėl ir taip, kad negalėdavau normaliai rankos pakelti (ypač pasijusdavo, kai reikdavo ranką pakėlus prakišti pro zoo prekes, tai išvis, kita ranka padėdavau savo kairei rankai, nes skaudėdavo - kažkoks absurdas). Iki šiol maudžia kai keliu ranką, negaliu normaliai pakelti.

Šiaip aš nesu kažkoks kaskadininkas, kūliais nesivartau, negeriu, nerūkau, kalnais nelaipioju, neparkūrinu, nesu aukštalipys ir t.t. Laikausi sveikos gyvensenos, net apie sveikatą papostinau ir kaip svarbu teisingai maitintis.

Ar čia kažkokia sena trauma, apie kurią aš nežinojau, artritas kažkoks, vienu žodžiu, gal kas susidūręs? Ar man tiesiog ignoruoti visa tai ir laukti kol vėl savaime praeis ar jau aliarmą kelti?



Labai būsiu dėkingas už atsakymą.


Man kai drėgnesnis oras užeina, tose vietose kur lūžę kadanors buvo kaulai pradeda mausti. Taip kad manau viskas normaliai :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.07.21 03:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
greiciausiai buvo kokia sausgysle patempta arba raumuo trukes.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.07.21 17:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Nei čia artritas, nei čia ką, tai - paskutinioji!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.05.25 23:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dienovidis1
dienovidis1
Naujokas
Nu karoce, praėjo beveik metai, bet vis tiek jaučiu tą ranką. Buvo praėję lyg ir, bet kai nuo dviračio nukritau truputį, vėl stipriau mausti pradėjo. Gal kažkokia sena trauma...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.07.05 12:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mykolas32
Mykolas32
Naujokas
jei pries 15 m. nebuvo akivazdzios traumos (sprendzinat is teksto, nebuvo) , tai jau tada buvo raoumenu disbalansas (vieni hipo- kiti hiper-) ir tas "patempimas" buvo jo rezultatas: disbalansas paastrejo ir pajutot skausma. Veliau rauomenys sugrizo i pirminio disbalanso busena ir jus sekmingai pragyvenot 15 metu. Bet 15 metu tai vis tik terminas ! ir disbalansas raumenu pradejo asreti be jokiu pratimu. Tiesiog reikia pasalinti priezasti(-is) del ko raumenu disbalansas atsirado , kadangi tai viso ko tik adaptacine organizmo reakcija: dazniausiai letiniai uzdegiminiai procesai ir be simptominiai, kadangi tie disbalansai kune yra adaptacine reakcija ir kunas galvoja kad su problema susidorojo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai