Santrauka: Truputi bijau.. :S
Tema sukurta: 2013.06.27 16:51
2013.06.27 16:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
filmų mažiau žiūrėk
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.27 17:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Aš pamenu, vienu metu buvau labai smarkiai užsižaidęs kelis shooterius su siaubiako elementais, po to kažkodėl sapnavau porą kartų, kad aš - specbūrio kareivis, kad su teroristais kažkokiais šaudausi.. Įdomu, čia gal irgi kokia nors pranašystė buvo?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.27 17:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Šeštadienis rašė:

Heheh.. Kad Left 4 Dead 2 prieš miega lošiau tai tas tiesa.. Gal delto ir prisisapnavo.. Susimaiše noras pas ta drauge, ir left 4 dead 2 įspudžiai ir išėjo trumpametražio filmo scenarijus.. xDD



Va tau visos "pranašystės" priežastys ir paaiškėjo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.27 17:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Panelexx
Panelexx
Pažengęs
Vadinas tu plauki pasroviui gyvenime ir nesiimi priemoniu kaip neplaukti pasroviui, o tai pasamonej isireiskia per sapna.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.27 17:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Raganiukė
Raganiukė
Didmeistris
Tas sapnas reiškia, kad per daug energijos nuteka ne tiems dalykams, kuriems skiri ją... Trumpiau, jei žaisi žaidimus ir žiūrėsi siaubiakus, pavirsi zombiu, ir prarasi draugę, tą, kur Vilniuj
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.27 19:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TGIF
TGIF
Meistras
Šeštadienis rašė:
Delto va mano klausimas: Na tai kaip jūsų nuomone, čia kašką gali pranešt tas sapnas ar tik prikolina iš manes šitas sapnas..?


:D:D:D jokios mistikos cia nera, patarimas labai paprastas, mazink vakarienes porcijas :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.05 23:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SmolenskoVilkas
SmolenskoVilkas
Naujokas
Šeštadienis rašė:

Ir kai išlipu iš to konteinerio autobusas visas susproges



Kartą troleibuse pamačiau dežutę su įspėjimo ženklais apie sprogstamas medžiagas. Kieno ta dežutė buvo sužinojau kai vieną senutė paprašė man ją palaikyti :D. Man buvo nejuokinga...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.06 12:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zaStukal
zaStukal
Patyręs
Blin, kodel as tokiu sapnu nesapnuoju? D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.10.06 10:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Miledi4
Miledi4
Naujokas
gal kas paaiskintu mano sapnus?nesenai sapnavau,kad esu pas kazka,isenu is laiptines,mano dviraciui rankenos pavogtos,nebera.nu ir rekiu kaip man namo gryzti.sapnuoju,kad jau naktis,tamsu.ziuriu mano vaikas vazineja po ta kiema.as jam sakau tu cia pavazinek,o man dar reikia issiaiskinti del dviracio.dar kuri laika as ten nervuojuos po to kazkaip dvirati pritvirtinu prie kito ir vaziuoju ..girdziu kazkoks vaikas verkia.atsisuku,ziuriu mano vaikas mane verkdamas atsiveja.pamirsau vaika!imu rekt ko cia verki ir atsibundu galvodama,ot tai mama,vaika pamirso. sapnininke parasyta,kad dviraciu vaziuoti-pavojus. po keliu dienu vel kosmaras.sapnuoju,kad miesta uzgriuna didziule banga.visi blaskosi,issigelbejimo nera..kas apsikabine sutinka ta banga,kas namie..vienu momentu ji dingsta as pamanau,kad jau issigelbejau ir eisiu ieskoti kiek liko pazystamu.pakeliu galva,ziuriu banga virs manes..toks vanduo skaidrus,melsvas,matau kaip saukes zuikuciai atsispindi toje bangoje..o ji jau visai arti griuna ant manes as ikvepiu oro ir..atsikeliu.sirdis aisku tuk,tuk..gal kas paaiskintuar cia kokie pavojai ar permainos?aciu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.06 21:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


wolfas
wolfas
Pažengęs
nzn
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.01.25 15:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mafijozas5252
Mafijozas5252
Naujokas
Esmė tame. Jei tu kraują matei , tai gali mirti kažkas iš tavo artimųjų. O jei tau kraujas bėgo ir skaudėjo tai tada mirs iš tavo šeimos.

Tai 3 savaites praėjo , o kaip tu laikais dabar? Nieko nenutiko?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai