Santrauka: darbo balius ir vaikinai
Tema sukurta: 2016.07.02 21:50
Pirmas Atgal 1 2
2016.07.06 23:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
arnie rašė:
DonatasSL rašė:
Kvaili zmones kurie mano,kad gali priversti kita zmogu elgtis pagal jo norus.Gal kokia boba del pingiu ir galimas variantas,bet rimtas vyras spjaus i tokia boba ir iseis pas kita

Deja labai klysti daugumoje atveju zmones vieni kitus privercia paklusti svetimai valiai . Kokiai bobai uztektu ir pinigu rimtam vyrui tai kokio mercedeso ar bmw jei reikes ir ferario uztektu svarbu suzinoti kuo jis nori tada priversti paklusti nesunku .

Ir nori pasakyti jausiesi laimingas? Na, jei net tokie poreikiai, tai jausiesi, aišku.
Ko tuomet santykiai yra verti, jei jie perkami?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.07 13:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


arnie
arnie
Meistras
Vėjuota1 rašė:
Ir nori pasakyti jausiesi laimingas? Na, jei net tokie poreikiai, tai jausiesi, aišku.

Ko tuomet santykiai yra verti, jei jie perkami?

Na laime salyginis dalykas ir daznai kaip kaifas narkomanui ilgai neuztrunka daugiausiai laiko yra praleidziama juos ieskojimuose .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.07 13:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
Gyvendami kartu ir myledami zmones ABU taikosi viensas prie kito. Jei kazkokie baliai vienai pusei nemalonu, tai kita puse pagalvoja, ar man verta del savo malonumo kitai pusei sukelti nemaloniu jausmu.
As tikrai niekur neiciau jei mano antrai pusei tai butu nemalonu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.07 14:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
Mokslynykas rašė:

Gyvendami kartu ir myledami zmones ABU taikosi viensas prie kito. Jei kazkokie baliai vienai pusei nemalonu, tai kita puse pagalvoja, ar man verta del savo malonumo kitai pusei sukelti nemaloniu jausmu.

As tikrai niekur neiciau jei mano antrai pusei tai butu nemalonu.


i darbo baliu gal ir neitumet, o pabaliavot su jaunom mergom turbut nei vienas neatsisakytu darbo balius tai sudas palyginus, taip ar taip ten visi vienas kita pazista ir net tokios progos nereikalingos. man atrodo, jei vyras eina i baliu, tai isvis neverta panikuoti, o moteris aisku geriausia kad eitu su antra puse arba neitu. man jeigu kas nors sokdintu mano zmona tai nezinau ka padaryciau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.08 18:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
arnie rašė:
Vėjuota1 rašė:
Ir nori pasakyti jausiesi laimingas? Na, jei net tokie poreikiai, tai jausiesi, aišku.
Ko tuomet santykiai yra verti, jei jie perkami?

Na laime salyginis dalykas ir daznai kaip kaifas narkomanui ilgai neuztrunka daugiausiai laiko yra praleidziama juos ieskojimuose .

Jei randa savo žmogų, tai pora yra pastovioj ekstazėj
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.08 18:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Mokslynykas rašė:

Gyvendami kartu ir myledami zmones ABU taikosi viensas prie kito. Jei kazkokie baliai vienai pusei nemalonu, tai kita puse pagalvoja, ar man verta del savo malonumo kitai pusei sukelti nemaloniu jausmu.

As tikrai niekur neiciau jei mano antrai pusei tai butu nemalonu.

Į viską neverta žiūrėti paranojiškai.
Jei po kiekvieno baliaus vyras permiega su visais, nepriklausomai nuo lyties ir išgeria viską, kas dega nuo stalo ir po stalu tai gal ir nelabai. Suprantate, nereikia raganosių prisikurti ten, kur jų visai nėra ir nereikia sapnuoti gigantiškų elnio ragų kiekvieną naktį.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.08 18:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
fxx3 rašė:
man atrodo, jei vyras eina i baliu, tai isvis neverta panikuoti, o moteris aisku geriausia kad eitu su antra puse arba neitu. man jeigu kas nors sokdintu mano zmona tai nezinau ka padaryciau.


Ir kur lavoną dėtumėte?
Kažkokie dvigubi standartai. Jeigu nėra pasitikėjimo kultūros ir pagarbos vienas kitam kultūros, tai pilnaverčiai santykiai yra sunkiai įsivaizduojami, nes gimtadienio proga padovanotas gardas - ne išeitis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai