Tema sukurta: 2015.06.16 21:58
2015.06.16 21:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


meshqte
meshqte
Naujokas
Sveiki. Gal kam teko lankyti darbo biržos siūlomus kursus? Būtų labai įdomi kauniečių patirtis. O ypač apie virėjų kursus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.06.16 22:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
O kam tau? Varyk i savanorius,gausi 100-150 euro menesine alga,kaip moteriska sulauksi simtus vaikinu demesio,nemokamas maitinimas bei bustas,bei pabaigus devyniu menesiu kursa,3000 euro premija.Uz minimuma prie puodu visalaik spesi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.06.16 23:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


meshqte
meshqte
Naujokas
Ačiū už pasiūlymą nesu feministė, lai vyrai kariauja o aš jiems maistą gaminsiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.06.16 23:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
meshqte rašė:

Ačiū už pasiūlymą nesu feministė, lai vyrai kariauja o aš jiems maistą gaminsiu



Matai beda tame,kad neatkelsi pinigo su tokia specialybe,pasiulys darba kebabinei arba valgykloi uz minimuma.Aisku galima vartytis,kad visalaik busi pavalgius,ir nereiks maisto pirkt,kas sudaro nemaza dali pajamu,bet vistiek neiseitis.Rinkciausi einamestes specialybes dabar,kaip: siuvimas,kirpimas ir t.t
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.06.17 07:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


meshqte
meshqte
Naujokas
tai kad kur spjausi ten kirpėja arba kokia manikiuristė. Ir mano rankos abi kairios, tikrai nenorėtum pas mane papult kirptis plius pradžiai susipirkt visas priemones nemažai išlaidu. O kas dėl siuvėjos tai tikrai nenoriu visą laiką sėdėt prie siuvimo mašinos.. O virėjos specialybė traukia ir nieko jau tu čia man nepadarysi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.06.18 00:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
DonatasSL rašė:
Matai beda tame,kad neatkelsi pinigo su tokia specialybe,pasiulys darba kebabinei arba valgykloi uz minimuma.Aisku galima vartytis,kad visalaik busi pavalgius,ir nereiks maisto pirkt,kas sudaro nemaza dali pajamu,bet vistiek neiseitis.Rinkciausi einamestes specialybes dabar,kaip: siuvimas,kirpimas ir t.t


nu zinai. pasakyk tu tai Beatai kokiai, ar jos vyrui, ar net kokiam Oliveriui. cia priklauso nuo darbo ir fantazijos,kiaip ir kitur. gali visa gyvenima kept kebabus pagal kitu recepta, o gali ideti kurybos, kurti kazka savo . aisku milijonu gal ir nebus, bet savo nisa radus nereiks badauti, bus savirealizacija ir to niekaip nepavadinsi blogu darbu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.06.18 00:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
DonatasSL rašė:

O kam tau? Varyk i savanorius,gausi 100-150 euro menesine alga,kaip moteriska sulauksi simtus vaikinu demesio,nemokamas maitinimas bei bustas,bei pabaigus devyniu menesiu kursa,3000 euro premija.Uz minimuma prie puodu visalaik spesi


kur cia taip?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.06.18 19:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
mylimukė rašė:

DonatasSL rašė:



O kam tau? Varyk i savanorius,gausi 100-150 euro menesine alga,kaip moteriska sulauksi simtus vaikinu demesio,nemokamas maitinimas bei bustas,bei pabaigus devyniu menesiu kursa,3000 euro premija.Uz minimuma prie puodu visalaik spesi




kur cia taip?





Kariuomenei
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai