Santrauka: Ar darbdaviai rūpinasi darbuotojų sveikata?
Tema sukurta: 2009.09.25 15:30
1 2 3 Toliau Paskutinis
2009.09.25 15:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


spirgalas
spirgalas
Pradedantysis
Darbe praleidžiame vos ne trečdalį savo gyvenimo. Kiekviename darbe yra tam tikrų kenksmingų faktorių. Darbas prie kompiuterio kenkia regėjimui, o jei dar kėdė nepatogi, tai paskui ir nugarą skaudą, kokiose statybose tai apskritai gyvybe rizikuoji, jei nėra pasirūpinta darbų sauga ir t.t
Ar jūsų darbdavys rūpinasi darbų sauga? Ar supažindina su saugos taisyklėmis? Ar leidžia daryti pertraukėles, kurios priklauso pagal taisykles? Ar parūpina visas priemones reikalingas saugiam darbui? Ar darbe įrengta normali ventiliacija? ir pan.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.25 15:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


waidis
waidis
Patyręs
tekdavo lipti i telekomunikaciju bokstus iki 100 metru aukstyje kabinti antenas, tai daznai nera jokiu apsaugu lipant, o ziema dar apledeje viskas. tokio dalyko kaip sauga apskritai nebuvo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.25 18:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


andriuchas
andriuchas
Pradedantysis
Dirbu operatorium gamykloje iskart kai isidarbinau teko perskaitit visas saugumo taisikles direktoriaus akivaizdoit darbo metu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.25 19:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
Saugumo taisykles zinom,skaitem,pasirasem,tada bosas jas nukiso giliai istalciuka,kad niekas nezinotuIr toliau dirbam kenksmingomis salygomis,bele tik darbo duoda siais bedarbystes laikais
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.25 20:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Paracetamolis
Paracetamolis
Meistras
o as kai stalazus statyydavau............tai vajeeeeeeeeeeeeee.......dzin apsaugos budavo linksma.... ir pasportuoji, ir adrenalino, ir pasijuoki....ir susinervini ...all in one
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.25 20:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


andriuchas
andriuchas
Pradedantysis
Kekvienas darbas yra savotiskai kenksmingas ir labiausiai nukencia paprasti darbininkai belieka daug mokytis ir gaut aukstaji issilavinima arba pvz tapti profesionaliu sportininku bet cia vielgi savotiskai kenksminga..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.25 23:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Litule
Litule
Pažengęs
Daugumai viršininkų tik pajamos rūpi liepe pasirašyt saugos žurnaluose tuo sauga darbe ir baigesi, kai darbe prarandi sveikata tik tada suvoki, kad pinigai dar ne viskas. Nuoširdžiai patariu jai darbdavys verčia dirbti be pietų pertraukos, ar reikalauja kilnot už save sunkesnius daiktus, dirbti ekstramaliomis, kenksmingomis sąlygomis be apsaugos priemonių, geriau atsisakykite šio darbo, nes praradus sveikatą, tokie išgamos puls jus kaltinti del saugos darbe nesilaikymo, visaip išsisukinės nuo atsakomybės, jai ryšitės kelt bylą tai lauks ilgi teismo maratonai, o ir sveikata praradus kokiam darbdaviui būsit reikalingi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.25 23:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Steel
Steel
Meistras
O jeigu as zinau kad is darbo galiu negryzt savom kojom. Kaip tada ? Ir pats puikiai tai suprantu, ir visa popierizma esu pasirases ir pries kiekviena op..... pasirasau, bet vistiek einu si darba dirbt, nes jis man patinka ir nieko daugiau nemoku. Tai kaip ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.26 00:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jllll
Jllll
Meistras
visi pas mane darbe pasirase, kad susipazine su sauga ir pan, bet nei laikomasi, nei sefui rupi, nors turetu kai kurie dalykai.. bent atmosfera laisvoka, bent zmogiskas- kada nori gali pertraukele pasidaryti jei uzkniso ar pan
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.26 01:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


andriuchas
andriuchas
Pradedantysis
Steel rašė:

O jeigu as zinau kad is darbo galiu negryzt savom kojom. Kaip tada ? Ir pats puikiai tai suprantu, ir visa popierizma esu pasirases ir pries kiekviena op..... pasirasau, bet vistiek einu si darba dirbt, nes jis man patinka ir nieko daugiau nemoku. Tai kaip ?

Cia tai tu suskelei bajeri. Jaigu tau patinka tai kas tau kenkia tai ira tiktai tavo problemos.. Prie kocia darbdavis? Jis gali betkada ir betka vietoi taves priimti..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.26 09:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Steel
Steel
Meistras
Cia ne bajeris Mano darbdavys, tai visuomene tame tarpe ir tu O pasakyt norejau stai ka, dzin ant visu darbo apsaugos priemoniu jei dirbi megiama darba
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.26 11:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


andriuchas
andriuchas
Pradedantysis
Steel rašė:

Cia ne bajeris Mano darbdavys, tai visuomene tame tarpe ir tu O pasakyt norejau stai ka, dzin ant visu darbo apsaugos priemoniu jei dirbi megiama darba


idomu suzinoti koki tavo zodziais miegiama darba atlieki ir nuo kuriuo gali netekti koju ir diel kurio tavo saugumas dzin.. a?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.26 12:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
andriuchas rašė:

Steel rašė:



Cia ne bajeris Mano darbdavys, tai visuomene tame tarpe ir tu O pasakyt norejau stai ka, dzin ant visu darbo apsaugos priemoniu jei dirbi megiama darba




idomu suzinoti koki tavo zodziais miegiama darba atlieki ir nuo kuriuo gali netekti koju ir diel kurio tavo saugumas dzin.. a?


POLICIJA.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.26 15:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


andriuchas
andriuchas
Pradedantysis
Furija666 rašė:

andriuchas rašė:
DZIN ANT VISUOMENES.. Policija.


Steel rašė:







Cia ne bajeris Mano darbdavys, tai visuomene tame tarpe ir tu O pasakyt norejau stai ka, dzin ant visu darbo apsaugos priemoniu jei dirbi megiama darba








idomu suzinoti koki tavo zodziais miegiama darba atlieki ir nuo kuriuo gali netekti koju ir diel kurio tavo saugumas dzin.. a?




POLICIJA.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.26 15:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
Ką čia parašei nesupratau? "DZIN ANT VISUOMENES.. Policija." - šitai norėjai parašyt?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.26 15:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Steel
Steel
Meistras
Ir as neponial
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.26 15:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
Čia turbūt anekdotas koks naujas, kurį ne visi supranta...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.26 15:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


andriuchas
andriuchas
Pradedantysis
Furija666 rašė:

Ką čia parašei nesupratau? "DZIN ANT VISUOMENES.. Policija." - šitai norėjai parašyt?

Taip. Butent tai norejau pasakyt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.26 15:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
andriuchas rašė:

Furija666 rašė:



Ką čia parašei nesupratau? "DZIN ANT VISUOMENES.. Policija." - šitai norėjai parašyt?


Taip. Butent tai norejau pasakyt.


O kas kaltas, kad daug pusdurnių priima dirbti policijoje?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.26 15:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Steel
Steel
Meistras
Nu taip, kokia visuomene tokia ir policija Bet man labiau patinka MENTAS tas zodis toks artimas mielas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai