Tema sukurta: 2009.10.25 18:11
Pirmas Atgal 1 2 3 4
2009.10.26 11:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RavinRabbit
RavinRabbit
Meistras
Monarchas rašė:
cia as, storas ir praplikes dede, i kuri buvo pasiusta "flotile" :)


:))
flotile :)) gera juoko doze niuru ryta :D cia geras pavyzdys ka vaikai isdarineja prisiziureja filmuku ir panasiai :))
na , bet mes juk atleisime , anie ? :))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.26 11:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Monarchas
Monarchas
Didmeistris
ofcourse Tik man rytas truputi apgedo... as taip norejau su povandeninio laivo igula pabendraut Bet nieko...someday...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.26 11:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vytcka0527
vytcka0527
Pažengęs
Etiketa pasiskaitykit kodel nesako atlyginimo galima daug priezasciu ivardinti kodel nesako atlyginimo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.26 12:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


exxxnotorious
exxxnotorious
Pažengęs
Ronaldukas rašė:

exxxnotorious rašė:



as pats zinau kada gana,ir jokie banai manes nesustabdys jei koki praplike stori dedes ant manes varys toliau,galiu bent pakovot pries kazkokius asilus kurie be yzeidinejimu nieko protingo ir nesugeba parasyt?dar karta pasikartosiu jei rasau savo nuomone tai yra mano nuomone ir juokie apsivardziavimai jos nepakeis kad ir kaip mano nuomone kam nors nepatiktu.kur demokratija galu gale?gal ne bielorusijoj gyvenam




Matosi,kad vaikai siais laikais neturi ka veikti, reikia gal kokias darbo stovyklas tokiems sukurti arba i KAP anksciau laiko rinkti... Man atrodo reik pasiulyti jaunojo kario kursa i mokyklos programa itraukti (iskaitant siknos spardyma uz prasta komandu vygdyma) greit pasibaigtu tokios nesamones.

Ir prieko cia Baltarusija? Tu bent ten buves, kad duodi toky niekam tikusi pavyzdy?



Praplike stori dedes.. O zinai,kad tie praplike stori dedes gali ausy uzsukt uz tokias nesamones ir vienintelis kuris kazka izeidineja cia esi tu. Ziurek, viena diena gali labai daug verkti...


a tu bent armijoj buves ir zinai kas ta armija yr kad cia svaiscioji? as turiu ka veikt nepergyvenkit labai jau,kol cia suda malu su luzeriais man babkes per neta plaukia :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.26 12:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RavinRabbit
RavinRabbit
Meistras
exxxnotorious rašė:
a tu bent armijoj buves ir zinai kas ta armija yr kad cia svaiscioji? as turiu ka veikt nepergyvenkit labai jau,kol cia suda malu su luzeriais man babkes per neta plaukia :)


Atsakymas taip ir visdar esu rezerve.
Tu dauk iki tokiu luzeriu pirma tada galesi tersti cia su savo nesamonem ;)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.26 12:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


exxxnotorious
exxxnotorious
Pažengęs
Ronaldukas rašė:

exxxnotorious rašė:

a tu bent armijoj buves ir zinai kas ta armija yr kad cia svaiscioji? as turiu ka veikt nepergyvenkit labai jau,kol cia suda malu su luzeriais man babkes per neta plaukia :)




Atsakymas taip ir visdar esu rezerve.

Tu dauk iki tokiu luzeriu pirma tada galesi tersti cia su savo nesamonem ;)


tada saunuolis.tik dar pasikartosiu kad nereikia piktintis jei kieno nors nuomone nepatinka ir tersalais vadinti,bo man jus ne ka maziau juokingi ir naivus atrodot,vien todel cia ir ieskau fun,nes gyvenime truputy su kitokiais zmonem bendrauju
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.27 01:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Litule
Litule
Pažengęs
Ronaldukas rašė:
IR VA TAS PASAKYMAS APLAMAI NEAPSIMOAK LT DIRBTI....

Tai isvis... O poto nori darbo kazkas susirasti vien tas pasakymas jau parodo daug ka.. Ir tox nusiteikimas manau darbdaviams irgi nelabai patinka. Kazkodel kiek zmoniu zinau Lietuvoje visi dirba ir uzdirba (aisku zinau ir tokiu kurie verkia ,kad jiems mazai , bet as zinau ,kd jie tingus sikniai ir as jiems tai i akis sakau)




Prieko cia tie kraugeriai oj darbdaviai, tu isivaizduok jai tau vienoje darbovieteje nesumoka kitoje nesumoka tai is ko zmogui gyventi, tai kaip zmogui ziureti i ta darbdavi? tu saziningai dirbi tave pagire, bet algos nesumoka ir nesiteikia moket, kiek as zinau LT biuzdetininkai tai gerai gauna, nei algos ten karpamos, nei jos veluoja, bet kas dirba UAB ar indvidualiuose imonese tai ziauriai kencia, net gatvese eidama girdziu zmoniu dejones

Litule rašė:
kai algos nemokamos po 8men.

Ronaldukas rašė:

Juokingiausia kai paskaitau kokiame portale skundu ,akd zmones dirab ir negauna algu po metus ir panasiai...

tai tik norisi paklausti tai ko jus ten sedit , nesumokejo pirma karta eikit kitur darbo ieskotis.. O ne verkit,kad nemoka , o jus dirbat , jai jau istiesu tokia bloga situacija



Is komentaru sprendziu, kad siuo metu, kaip ir mano pazystami ir as kadaise, nepajutai dar krizes padariniu todel tau kaip ir man kazkada yra keista ir juokinga ko tie durneliai dirba vat as tai tikrai kitaip daryciau, bet kai tokia situacija tave paliecia asmeniskai tada nejuokai o asaros buna, tada tampi supratingesnis, jautresnis. Nelinkiu kam patirt tai, bet tik savo kailiu patires: ka tai reiskia kai nera is ko rinktis, kai tavim manipuliuojama gali atsakyti i klausima KO JUS TEN SEDIT
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.04 18:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dfesfdsf
dfesfdsf
Meistras
kankanas rašė:

Kodėl darbdaviai vengia bent apytiksliai įvardinti atlyginimą ar pasakyti jį telefonu? Kad ir kaip reikėtų darbo, negaliu eiti dirbti už minimumą kur nors užmiestyje. Daugiau pravažinėsiu kelionėje negu uždirbsiu.

Telefonu atlyginimo nesako, nes tai ne "pokalbis ne telefonu". O kai atvyksti, sužinai, kad mokės tik minimumą ir ne daugiau.


Čia galima ir daugiau klausimų prigalvoti dėl tų skelbimų. Pavyzdžiui man iki šiol nedaeina kodėl žmonės siūlantys prisidėti prie jų prekių platinimo, marketingo įsijaučia į darbdavio vaidmenį ir rašo naglus skelbimus visose kategorijose, vadindami tai darbu. Nors puikiai suvokiame jog tai nėra tas dalykas ko žmonės dažniausiai ieško darbo skelbimuose. Jau tą paganą marketingą kiša visose srityse. Pardavėjas - aišku tau reikia prekes platinti, mokinys - tu ant tiek negabus, kad tik prekes tau platinti, studentas - platink prekes, statybininkas - platink prekes, kopk karjeros laiptais. Išvis nafig skelbti tą marketingą skelbimuose ir taip jau kas 5 pažįstamas tau jį įsiūlyt bandys šiais laikais. Dėl etiketo, velniop k čiortu tą etiketą. jį sugalvojo keli pusdurniai (ketvirtas štampą uždėjo), o ne didžiulis skaičius darbuotojų, kurių galiu lažintis jog daugiau nei puse pritartų dėl konkrečios informacijos skelbimuose, dėl atlyginimų ypač. Atsiprašau išvis, kur čia etiketas jeigu darbdavys parašo "darbas su skaičiais", "rašyti vytux@yahoo.com". Kas su skaičiais, kas per vytux, kiek moka, nafig gaišti darbdaviui ir darbuotojui laiką jeigu parašius konkretų skelbimą galima nuspręst ar tinka darbas ar netinka, ar ten išvis ne darbas, gal ten akių dūmimas. Tuose skelbimuose balaganas dabar išvis. Jų absoliučiai neprižiūri galima sakyti. Išvis kaip skelbimas gali galioti 2 metus jeigu ta darbo vieta seniai užimta? Kaip durnelis paskambini, gadini sąskaitą, ir išgirsti debilišką juoką "ai tai čia jau seniai nebereikia darbuotojų" tai taip ir norisi paklaust "hulish skelbimo neišėmi tada?". Arba kai pamatai "tinkavimas 5lt kvadratas" taip priremt prie sienos tokį poludurką ir paklaust ar jis gyvenime yra tinkavęs ką nors... Išsidirbinėjo visada tie darbdaviai, o dabar išsidirbinės dar labiau ir nieko negalėsime padaryti, nes renkasi jie, o ne mes. Kas renkasi tas ir manipuliuoja, tas ir išsivaizdina.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.21 14:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


s0n4t4
s0n4t4
Naujokas
Aš niekaip negaliu suprasti kaip lygi šiol gali apaguti? Taigi, ieškodamas darbas išsiaiškini kas per įmone, pasieškai ifnoacijos "pasigooglini", atidžiai pasidomi ir psio
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.21 16:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx24
Dmx24
Meistras
ką tu pagooglinsi apie smulkią įmonę, kur dirba 5 darbuotojai.. stambias taip.. bet smulkios tai rasi tik iš JAR įkūrėją, įkūrimo datą ir buveinės adresą..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.22 02:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Tai irgi šis tas. Dar gali sužinot, ar įmonė mokesčiams neskolinga, o tai jau rimta info.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.01.21 14:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ausraval
ausraval
Naujokas
na apgauti gali visi darbdaviai, niekada negali žinoti. aišku pirma reik pagooglinti, gal skundų kokių daug turi ir pan.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.07.23 18:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


editini
editini
Naujokas
Kas nerizikuoja, tas ir nelaimi. Turi pasidomėt, gerai pasiieškot ir mėgint. Ne visada viskas pasiseka iš pirmo karto: ieškai, bandai ir galiausiai randi geriausią vietą sau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.03.31 21:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


arass7
arass7
Naujokas
Gali apgauti ir pasigooglinimo neužtenka. darbo skelbimai įvairūs būna. Kai kurie iškart matosi, kad apgaulė. Kai kurie nesimato. Pradedi googlint ir nežinai, ar jie užpirkę yra paieškos rezultatus, kur būtų tik teigiami įvertinimai. Po to ateini ir sužinai, kad minimumą mokės. Tai kur teisybė....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.04.01 20:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
arass7 rašė:

Gali apgauti ir pasigooglinimo neužtenka. darbo skelbimai įvairūs būna. Kai kurie iškart matosi, kad apgaulė. Kai kurie nesimato. Pradedi googlint ir nežinai, ar jie užpirkę yra paieškos rezultatus, kur būtų tik teigiami įvertinimai. Po to ateini ir sužinai, kad minimumą mokės. Tai kur teisybė....


tai minimumą dažniausiai moka tik pirmus kelis mėnesius, vėliau alga didėja, na bent jau pasirašant darbo sutartį būna ten net nurodyta kiek laiko kokia alga būna pradžiai ir kokia vėliau. aišku jei ten darbiniesi ne šunidėj
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.04.01 22:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GnI
GnI
Patyręs
carmageddon rašė:
arass7 rašė:
Gali apgauti ir pasigooglinimo neužtenka. darbo skelbimai įvairūs būna. Kai kurie iškart matosi, kad apgaulė. Kai kurie nesimato. Pradedi googlint ir nežinai, ar jie užpirkę yra paieškos rezultatus, kur būtų tik teigiami įvertinimai. Po to ateini ir sužinai, kad minimumą mokės. Tai kur teisybė....

tai minimumą dažniausiai moka tik pirmus kelis mėnesius, vėliau alga didėja, na bent jau pasirašant darbo sutartį būna ten net nurodyta kiek laiko kokia alga būna pradžiai ir kokia vėliau. aišku jei ten darbiniesi ne šunidėj


Na atsiprašau, bet man kažkaip atlyginimas kyla kasmet ir nepradėjus dirbti už minimumą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2 3 4
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai