Tema sukurta: 2017.01.28 13:59
2017.01.28 14:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alvydas93
Alvydas93
Patyręs
Nickname2 rašė:

Noriu pasikalbėti atvirai apie ne pačius malonausius jausmus keliančius dalykus pirmas būtų , kad man patinka masturbuotis prieš merginas per vaizdo skambučių programėlės nebūtinai prieš Lietuves pasitaikė ir jų bet čia labai labai mažas procentas daugiau būna kitatautes merginos . Man ypač malonu kaip jos žaidžia su savo milziniskomis krūtimis ir žiūri kaip baigiu . Bet ne visos yra tokios kas yra gaila arba aš per mažai laiko bendrauju su jomis ,dažniausiai greit parodau joms savo pimpala . Ir kaikurias tai tiesiog nežavi .

Kitą temą būtų apie tai ar jums kaip ir man pasitaiko kad važiuodami pilnu autobusu ir netyčiom palieciate kitą žmogaus užpakali . Man įdomu ar jūs esate palietė ar jūs yra taip palietė , kaip jūs pajautėte . Man tai kažkaip nelabai būna malonu kad kokia mergina pagalvos kad tai padarai specialiai ar laikys kokių iškrypėliai , nes esu matęs tokius angliškai vadinamus grope video kur taip žmonės daro specialiai ir netgi su savo pimpalais liečia merginų užpakalius ir net baigę ant jų.

Kitas dalykas būtų apie exhibizma tikiuosi gerai parašiau šitą žodį . Tai dalykas kaip tau patinka eiti ir rodyti save nuoga arba lytinį organą , pirmą norėjau rašyt vien apie pimpalus bet prisiminiau kad ir merginos taip daro . Tikriausia merginoms nepatiktų jei prie ateitų ir masturbuotusi vyras , man tik įdomu ar joms nepatiktų ir tada jei vyras jos būtų patrauklus ? Su vaikinas tai manau būtų viskas aišku jei prie jų mergina ateinu ir taip darytų , ar ne ?

Tai tiek būtų
Tokiems skirtas puslapis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai