Tema sukurta: 2010.05.27 08:57
2010.05.27 08:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LLooRReeTTaa
LLooRReeTTaa
Naujokas
Norėčiau išbandyti natūralius plaukų dažus, tik šiek tiek nedrąsu.
Gal kas bandėte? Koks efektas buvo? Pasidalinkite savo patirtimi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.27 11:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Diliara
Diliara
Patyręs
taip as dazau, bandziau jau nekarta. Jei tie kur lietuvoj, lietuvos parduotuvesa tai niekam netinkami. Nusidazius chna dazais tikroji spalva pasirodo trecia diena. As kai daziau su lietuvoj pirktais chna dazais daziau juodai, is pradziu plaukai gavosi pilksvi su zalsvu atspalviu, paskuj (sekancia diena) patamsejo, tik trecia diena pasidare tamsiai pilki, bet ne juodi, nors buvau dazius juodai.
Geriausia yra indiska chna, bet ir tai ant ju ir musu plauku dazo skirtingai. Kai anglijoj, babaju parduotuvej pirkaus ta indiska chna, sako bus ne juodi, juodai rudi, kai as nusidaziau, gavosi morkiniai, ryta kai atsikeliau jau buvo gerokai tamsesni, sekancia diena dar patamsejo, bet netiek kaip man buvo zadeje. dabar pastoviai dazau su indiska juoda chna. Bet augaliniai dazai turi savybe plautis ir kai slapi plaukai tepa, dazo. Turiu balta svarliuka, tai turiu labai saugoti kad per lietu suslape plaukai nenudazytu to balto svarkiuko. Dazai tai tikrai geri, nezaloja plauku, naturalus dazai, tik kad salutinis poveikis yra, kai slapi plaukai dazo (pagalve, rubus)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.27 15:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LLooRReeTTaa
LLooRReeTTaa
Naujokas
O paskui įmanoma išplauti tuos dažus iš rūbų?
Kiek laiko laikai tuos dažus?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.27 15:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tralialialia
Tralialialia
Pradedantysis
Tie dazai nusiplauna po 5-7 plovimu Nors man jie labai patiko, nusidazius jais ir plaukai zvilgeti pradejo ir lengvumo ispudis atsirado...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.28 10:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Diliara
Diliara
Patyręs
Lietuviski tai taip, nusiplauna per kelis plovimus, tie indiski laiko 2-3 sav. Dazu paruosimas uzpilti chna miltelius karstu vandeniu, ir gerai ismaisyti kad nebutu gumuleliu, padaryti grietines tirstumo pasta, kose. paikti dazus 4 val, (parduotuvej sake gali palikt 6-8 val bus geresni dazai) tada issitepi plaukus ir laikai apie 2 val, po 2 val nuplauni. Kai susirasinejau su tokiu egitieciu sako jie tuos chna miltelius maiso ne su vandeniu o su actu, bet dar kazin su kokiu tuo actu, su saltu ar karstu, as bandziau su lietuvisku, paprastu actu ir nieko ten madriau nesigavo.
O chna isvis labai gerai plaukams, jei nenori dazyt, gali pirkt bespalve chna, basma (paruosimas taspats) ir naudoti kaip kauke plaukams. Chna tikrai labai gerai plaukams, ir zvilga, ir minkstesni, svelnesni, raso spartina augima, mazina slinkima.
Plaukam labai gerai produktai su AMLA, bet nezinau ar yra lietuvoj tokiu. Dabar mano plaukai blizga, minksti, svelnus, tokiu dar niekad gyvenime nesu turejus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.28 11:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Diliara
Diliara
Patyręs
Indes labai per vestuves labai graziai issidazo rankas, as taip pat buvau issidazius, labai patiko, dabar ir be vestuviu megstu reta karta kur pasidazyt, koja, ranka, nu pats sau ant nugaros ar bambos neapsipaisysi, bet vasara tikrai atrodo graziai tokios laikinos totiruotes.

http://www.flickr.com/photos/hennalounge/collections/72157622190862237/

http://www.youtube.com/watch?v=Rw0p6AnYINc&feature=fvw


http://www.youtube.com/watch?v=XT1mPpBYm-4&feature=related
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.29 21:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vipera
vipera
Naujokas
Aš dažydavau chna ir basma. Iš pradžių chna - tai plaukai būdavo tamsiai "ryži", paskui dažiau chna, po jos iškart basma, išėjo tamsiai rudi, beveik juodi. Plauką tikrai atgaivina, bet ir išsausina, nors galiukai ilgai neskilinėja. O spalva laikosi man jau tris mėnesius po paskutinio dažymo. Ta ryža išvis nenusiplauna, laikosi kol nuauga, tad prieš dažydama pagalvok. Anksčiau buvau blondinė, dabar vėl noriu nusidažyti šviesiai, bet teks laukti, kol ataugs natūralūs plaukai, nes chna labai sunku išimti, o "susipjovusi" su cheminiais dažais ji nežinia kokią spalvą gali įgauti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.15 19:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SadSunday
SadSunday
Pradedantysis
Tema gana sena, bet vistiek dar įdomu, nes greitu laiku žadu dažyti. O jei dažai vien basma (be nudažymo prieš tai chna) kokia spalva gaunasi? Norėčiau juodų plaukų, tačiau beveik visur skirtingai rašo kaip juos su basma ir chna pasidaryti :/ O ar Lietuvoje yra juodos chna?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.22 11:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gladie
Gladie
Meistras
Gal butų įmanoma sužinoti kur panelės perkat chna dažus dažymui ant odos? labai jau užsikepiau, patiko, o kuo pamėgint nėr. Na jei kas nepagailės laiko galbūt parašytų man į pm, o jei ne tai tiesiog čia, būsiu labai dėkinga ;]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.21 18:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


acidGreya
acidGreya
Naujokas
Pusmety plauku nedaziau, saknys nuauge. Daziau tamsiai rudai, o naturalus pelenu spalwos. Skaiciau apie bespalve chna. Bet noriu ir toliau dazyt plaukus dazais ir dabar galvoju, jeigu naudosiu bespalve chna, ar man ataugusius plaukus paims rudi dazai ? gal kas zinot, padekit nes nemegstu savo naturalios spalvos, dazyt noriu o plaukai ir taip sugadinti ;/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.05 10:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabriele139
Gabriele139
Naujokas
Jeigu dazyciau tik basma jie vistiek nusiplautu?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.05 10:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabriele139
Gabriele139
Naujokas
Jeigu dazyciau tik su basma po kiek laiko nusiplautu?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.05 11:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabriele139
Gabriele139
Naujokas
Milteliais*
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai