Tema sukurta: 2013.04.08 18:12
1 2 Toliau Paskutinis
2013.04.08 18:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


XM26
XM26
Pradedantysis
Gal kas esate patyre, ,, Deja Vu ''? Aš va pavyzdžiui, važinėjuosi po pasaulį, ir D.Britanijoje užsukome į tokį miestelį. Man kažkaip surašė, nu ir sakau, ten bažnyčia ten tas, ten tas ir pan. Nu žodžiu ar kas nors dar esate patyre ,, Deja Vu " jausmą? Ar kaip ten:D?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.08 19:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


moccasinus
moccasinus
Patyręs
Yra buvę, kad atsidurdavau situacijose, kuriose atrodo tikrai buvau jau sapne buvęs anksčiau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.08 19:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fluoksetinas
fluoksetinas
Meistras
o kad būtų įmanoma visa tai paaiškinti....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.08 19:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


romasv
romasv
Meistras
Meskit gert ir žolę rūkyti......
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.08 19:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Valkirija
Valkirija
Didmeistris
Mušeika rašė:

Gal kas esate patyre, ,, Deja Vu ''? Aš va pavyzdžiui, važinėjuosi po pasaulį, ir D.Britanijoje užsukome į tokį miestelį. Man kažkaip surašė, nu ir sakau, ten bažnyčia ten tas, ten tas ir pan. Nu žodžiu ar kas nors dar esate patyre ,, Deja Vu " jausmą? Ar kaip ten:D?


Labai aišku
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.08 19:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Man dažnai sapjne būna, kad pagalvoju, jog čia jau buvau, tą jau dariau ar jau sapnavau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.08 20:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx24
Dmx24
Meistras
O man realybėj būna, kad diena būna panaši kaip sapne Bet retokai :/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.08 21:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
fluoksetinas rašė:

o kad būtų įmanoma visa tai paaiškinti....


žmogus ateidamas į gyvenimą jau žino kas jo laukia ir kai kurios situacijos užsifiksuoja.. dar gali būti, kad jei situacija panaši bent 70 proc. , mes galime tą situaciją interpretuoti už grynai pasikartojančią.. o sapnai ir taip dažnai kartojasi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.08 21:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
antares rašė:
fluoksetinas rašė:
o kad būtų įmanoma visa tai paaiškinti....

žmogus ateidamas į gyvenimą jau žino kas jo laukia ir kai kurios situacijos užsifiksuoja.. dar gali būti, kad jei situacija panaši bent 70 proc. , mes galime tą situaciją interpretuoti už grynai pasikartojančią.. o sapnai ir taip dažnai kartojasi.


Iš kur tai ištraukei ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.08 21:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fluoksetinas
fluoksetinas
Meistras
antares rašė:

fluoksetinas rašė:



o kad būtų įmanoma visa tai paaiškinti....




žmogus ateidamas į gyvenimą jau žino kas jo laukia ir kai kurios situacijos užsifiksuoja.. dar gali būti, kad jei situacija panaši bent 70 proc. , mes galime tą situaciją interpretuoti už grynai pasikartojančią.. o sapnai ir taip dažnai kartojasi.


ten buvo ironija. o psichologijos mokslas tai paaiškina laisvai. o ateidamas į gyvenimą žino.... žinios yra atmintis. atmintis smegenų jungtys. ateidamas neturi tiek smegenų jungčių -_-
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.08 21:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Yangmei
Yangmei
Pradedantysis
Psichologijos mokslo viena teorija: deja vu - kai žmogus pamato kokį nors reiškinį, akys užfiksuoja vaizdą, bet impulsas į smegenis kartais patenka pavėluotai, todėl žmogui atrodo, kad jau yra tai matęs, nors iš tikrųjų mato pirmą kartą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.08 21:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Ar deja vu tai nėra jausmas kada tam tikras įvykis atrodo jau matytas ir išgyventas seniau? O ne kad žinai kur bažnyčia randas ar dar kas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.09 01:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Charibdė
Charibdė
Didmeistris
Taip, deja vu, tai jausmas, kad esi jau ta akimirka patyres anksciau... Kiek esu skaiciaus, tai danziausiai pasitaiko paauglysteje... Taciau mokslininkai nera istyre tikslios to atsiradimo priezasties,,, Bet labai idomus jausmas, nors dabar jau ir nebepasitaiko, isskyrus sapnuose
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.09 12:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
Yangmei rašė:

Psichologijos mokslo viena teorija: deja vu - kai žmogus pamato kokį nors reiškinį, akys užfiksuoja vaizdą, bet impulsas į smegenis kartais patenka pavėluotai, todėl žmogui atrodo, kad jau yra tai matęs, nors iš tikrųjų mato pirmą kartą.


hm, labai logiškas paaiškinimas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.09 12:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
DėdėIktis rašė:

žmogus ateidamas į gyvenimą jau žino kas jo laukia

Iš kur tai ištraukei ?


žvelgiant iš astrologijos pusės, viskas gyvenime daugmaž suplanuota, o žmogui telieka pasirinkimo laisvė arba kaip Godulys čia kažkada išsireiškė - požiūris,.. mano atveju viskas yra išsipildę, išskyrus tai, kad pirma Meilė turėjo tapti žmona.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.09 13:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Yangmei
Yangmei
Pradedantysis
Dar variantas - kolektyvinė žmonijos atmintis, archetipai - kai žmogus gimdamas jau turi "bazę" modelių, kaip vyksta procesai, kokios atsiranda pasekmės ir t.t. Pvz. apsilankęs Anglijos miestelyje jis jau žino, kur yra bažnyčia, nes dauguma to meto miestų buvo statomi pagal bendrą miestų planavimo principą, o kadangi jis yra nemažai keliavęs, jis pasąmonėje jau žino, kur gali būti vienas ar kitas miestui svarbus objektas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.09 13:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Excelsior
Excelsior
Meistras
Zvelgiant i zmones, kurie per daug zvelgia i astologijos prasmes galima izvelgti, kad jie traumuoti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.09 13:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


morincraft
morincraft
Meistras
antares rašė:

žvelgiant iš astrologijos pusės, viskas gyvenime daugmaž suplanuota, o žmogui telieka pasirinkimo laisvė arba kaip Godulys čia kažkada išsireiškė - požiūris,.. mano atveju viskas yra išsipildę, išskyrus tai, kad pirma Meilė turėjo tapti žmona.


Žvelgiant iš astrologijos pusės.........
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.09 14:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
antares rašė:

DėdėIktis rašė:

žmogus ateidamas į gyvenimą jau žino kas jo laukia

Iš kur tai ištraukei ?


žvelgiant iš astrologijos pusės, viskas gyvenime daugmaž suplanuota, o žmogui telieka pasirinkimo laisvė arba kaip Godulys čia kažkada išsireiškė - požiūris,.. mano atveju viskas yra išsipildę, išskyrus tai, kad pirma Meilė turėjo tapti žmona.


Vadinasi niekas nenulemta, o tiesiog kai kas sutapo. Kitaip sakant, bullshit ta astrologija :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.09 18:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
Piktaskeksas rašė:

Vadinasi niekas nenulemta, o tiesiog kai kas sutapo. Kitaip sakant, bullshit ta astrologija :D


na taip, visas gyvenimas yra "bullshit".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai