Santrauka: Dekupazas sendinimas
Tema sukurta: 2010.03.18 19:41
1 2 Toliau Paskutinis
2010.03.18 19:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


rozyttte22
rozyttte22
Pradedantysis
Sveiki, nusprendziau pasidaryti dekupazintus auskarus. Nusipirkau sendinimo priemones "CRACKLE SOTTILE 1" "CRACKLE SOTTILE 2" Ir as nelabai suprantu ka ten reikia daryti:( as nusipirkau dekupazinio popieriaus ir auskarams tas plotkeles noriu is ten issikirpti paveiksleli ir visa ji uzdengti ta plotkele, na tiesiog kad briaunos ribotusi su briaunom. Tai ar yra galimybė man, kad suskilinetu tas paveiksliukas? ar galetumete pasakyti kaip ten tiksliai daryti?

Labai jums is anksto dekoju ;)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.18 21:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Verneris
Verneris
Naujokas
"Tai ar yra galimybė man, kad suskilinetu tas paveiksliukas? ar galetumete pasakyti kaip ten tiksliai daryti? "
yra
pizdrinkšt su didelesniu plaktuku ir suskilinės...
(rofl)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.18 21:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Triusiukelis
Triusiukelis
Meistras
Kas tas fuck`n dekupazas apskritai? Paaiskinkit man durnam, nes aplink tik ir girdziu sita zodi...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.18 22:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Irmantele
Irmantele
Naujokas
kiek mane drauge apsviete, tai kad skilinetu paveikslelis reikia kazkokios dvivalentes (ar kazaip panasiai vadinasi) priemones. Buna ir vienavalente, bet nuo jos neskilineja paveikslelis supermamos, manau, tau tikrai turetu padeti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.18 22:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


naivuole2
naivuole2
Meistras
Yra internete pilna patarimu ir parasyta gana suprantamai,tik tereikia issirinkti sau tinkama...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.18 23:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Baltaveidis
Baltaveidis
Meistras
Veiksmas vyksta taip:
1) iš dekupažinio popieriaus išsikerpi norimą paveiksliuką;
2) paveiksliuką pamirkai vandenyje kelias minutes, kad suminkštėtų (jei kartais sugalvotum klijuoti servetėlė, tai to daryti nereikia);
3) išimi paveiksliuką iš dubenėlio su vandeniu ir jį nusausini (pvz. padedi ant rankšluostėlio ir kitu jo kraštu uždengi paveiksliuką ir sugeri vandens perteklių);
4) tada paveiksliuką iš blogosios pusės tepi dekupažo popieriui skirtais klijais (jei klijai skirti servetėlėms, gali nepavykti gerai priklijuoti. Žinau, kad klijuojama ir su elementariu lipalu (jis skiedžiamas vandeniu santykiu 1 prie 1), bet aš pati nesu bandžius), klijais galima ištepti ir plokštelę, ant kurios klijuosi, na ir lipdai paveiksliuką. Kruopščiai išlygini oro pūsles. Atsargiai, kad nesuplėšytum popieriaus. Beje, jei plokštelė tamsi, o paveiksliukas šviesus, būtų gerai plokštelę nudažyti šviesiais dažais. Bet čia gal labiau servetėles klijuojant reikia daryti, nes dekupažinis popierius gana storas, taigi bėdų nebūna.
5) kai auskaras jau paruoštas (nudžiovink klijus, žinoma) galima sendinti. Kadangi nori, kad sutrūkinėtų paveiksliukas, sendinti reikia dvikomponente sendinimo priemone. Gal tu tokią ir nusipirkai, čia jau negaliu pasakyti, pasiskaityk instrukcijoj. Kaip sendinti: užtepi pirmą dvikomponentės priemonės žingsnį ir palauki, kol viskas nudžius. Beje, neišsigąsk - kai užtepsi priemonės, paveiksliuko nebesimatys, viskas pasidengs baltos spalvos tiršta mase - tai normalu. Kai masė išdžius, paveiksliukas vėl matysis. Tada galima tepti antrąjį priemonės žingsnį. Ir vėl lauk, kol nudžius
6) Na jau beveik ir viskas Įtrūkimai jau turi matytis Belieka juos įtrinti kuo nors, kad būtų ryškesni. Yra specialių priemonių (beje, atsargiai su jomis, jei padauginsi, sugadinsi), labai paprastas variantas įtrūkimus įtrinti elementariausiais akių šešėliais.
7) Paskutinis darbas - nulakuoti auskarą. Galima lakuoti specialiu laku, esu girdėjusi, kad lakuojama elementariu bespalviu laku nagams ar tiesiog užpurškiama plaukų lako Žodžiu, bandyk ir džiaukis atradimais
Malonaus darbo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.19 14:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Mano draugė nusipirko auskarus iš dekupažo, tai kai pasakė kiek sumokėjo vos neišvirtau iš koto D

Nė lito neverti tokie, nebent sau nori darytis, arba žmones išdūrinėt.

Čia aš tik tarp kitko
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.19 18:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


rozyttte22
rozyttte22
Pradedantysis
Baltaveidis rašė:

Veiksmas vyksta taip:

1) iš dekupažinio popieriaus išsikerpi norimą paveiksliuką;

2) paveiksliuką pamirkai vandenyje kelias minutes, kad suminkštėtų (jei kartais sugalvotum klijuoti servetėlė, tai to daryti nereikia);

3) išimi paveiksliuką iš dubenėlio su vandeniu ir jį nusausini (pvz. padedi ant rankšluostėlio ir kitu jo kraštu uždengi paveiksliuką ir sugeri vandens perteklių);

4) tada paveiksliuką iš blogosios pusės tepi dekupažo popieriui skirtais klijais (jei klijai skirti servetėlėms, gali nepavykti gerai priklijuoti. Žinau, kad klijuojama ir su elementariu lipalu (jis skiedžiamas vandeniu santykiu 1 prie 1), bet aš pati nesu bandžius), klijais galima ištepti ir plokštelę, ant kurios klijuosi, na ir lipdai paveiksliuką. Kruopščiai išlygini oro pūsles. Atsargiai, kad nesuplėšytum popieriaus. Beje, jei plokštelė tamsi, o paveiksliukas šviesus, būtų gerai plokštelę nudažyti šviesiais dažais. Bet čia gal labiau servetėles klijuojant reikia daryti, nes dekupažinis popierius gana storas, taigi bėdų nebūna.

5) kai auskaras jau paruoštas (nudžiovink klijus, žinoma) galima sendinti. Kadangi nori, kad sutrūkinėtų paveiksliukas, sendinti reikia dvikomponente sendinimo priemone. Gal tu tokią ir nusipirkai, čia jau negaliu pasakyti, pasiskaityk instrukcijoj. Kaip sendinti: užtepi pirmą dvikomponentės priemonės žingsnį ir palauki, kol viskas nudžius. Beje, neišsigąsk - kai užtepsi priemonės, paveiksliuko nebesimatys, viskas pasidengs baltos spalvos tiršta mase - tai normalu. Kai masė išdžius, paveiksliukas vėl matysis. Tada galima tepti antrąjį priemonės žingsnį. Ir vėl lauk, kol nudžius

6) Na jau beveik ir viskas Įtrūkimai jau turi matytis Belieka juos įtrinti kuo nors, kad būtų ryškesni. Yra specialių priemonių (beje, atsargiai su jomis, jei padauginsi, sugadinsi), labai paprastas variantas įtrūkimus įtrinti elementariausiais akių šešėliais.

7) Paskutinis darbas - nulakuoti auskarą. Galima lakuoti specialiu laku, esu girdėjusi, kad lakuojama elementariu bespalviu laku nagams ar tiesiog užpurškiama plaukų lako Žodžiu, bandyk ir džiaukis atradimais

Malonaus darbo


labai dekoju, aiskiai parasyta ;) as taip ir padariau tik man labai neryskiai suskilinejo, beveik net nesimato. ka reiktu daryti kad geeriau matytusi?:)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.19 20:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Baltaveidis
Baltaveidis
Meistras
nuo užtepamos priemonės kiekio sutrūkimai priklauso - kuo storesnis sluoksnis, tuo ryškesni ir stambesni įtrūkimai. Bet aš kartą bandžiau labai stambius padaryt, tai negražiai išėjo - kažkoks nelygus paviršius, atrodė netvarkingai. Žodžiu, nereikia persistengt Gali būti, kad dar ir priemonės, kurias naudoji, turi įtakos, bet čia jau nieko negaliu pasakyti, nesu išbandžius jų skirtingų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.22 17:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Neaktyvi
Neaktyvi
Patyręs
man rodos reikia kokio lako.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.22 20:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Faty
Faty
Pažengęs
Baltaveidis rašė:

Veiksmas vyksta taip:

1) iš dekupažinio popieriaus išsikerpi norimą paveiksliuką;

2) paveiksliuką pamirkai vandenyje kelias minutes, kad suminkštėtų (jei kartais sugalvotum klijuoti servetėlė, tai to daryti nereikia);

3) išimi paveiksliuką iš dubenėlio su vandeniu ir jį nusausini (pvz. padedi ant rankšluostėlio ir kitu jo kraštu uždengi paveiksliuką ir sugeri vandens perteklių);

4) tada paveiksliuką iš blogosios pusės tepi dekupažo popieriui skirtais klijais (jei klijai skirti servetėlėms, gali nepavykti gerai priklijuoti. Žinau, kad klijuojama ir su elementariu lipalu (jis skiedžiamas vandeniu santykiu 1 prie 1), bet aš pati nesu bandžius), klijais galima ištepti ir plokštelę, ant kurios klijuosi, na ir lipdai paveiksliuką. Kruopščiai išlygini oro pūsles. Atsargiai, kad nesuplėšytum popieriaus. Beje, jei plokštelė tamsi, o paveiksliukas šviesus, būtų gerai plokštelę nudažyti šviesiais dažais. Bet čia gal labiau servetėles klijuojant reikia daryti, nes dekupažinis popierius gana storas, taigi bėdų nebūna.

5) kai auskaras jau paruoštas (nudžiovink klijus, žinoma) galima sendinti. Kadangi nori, kad sutrūkinėtų paveiksliukas, sendinti reikia dvikomponente sendinimo priemone. Gal tu tokią ir nusipirkai, čia jau negaliu pasakyti, pasiskaityk instrukcijoj. Kaip sendinti: užtepi pirmą dvikomponentės priemonės žingsnį ir palauki, kol viskas nudžius. Beje, neišsigąsk - kai užtepsi priemonės, paveiksliuko nebesimatys, viskas pasidengs baltos spalvos tiršta mase - tai normalu. Kai masė išdžius, paveiksliukas vėl matysis. Tada galima tepti antrąjį priemonės žingsnį. Ir vėl lauk, kol nudžius

6) Na jau beveik ir viskas Įtrūkimai jau turi matytis Belieka juos įtrinti kuo nors, kad būtų ryškesni. Yra specialių priemonių (beje, atsargiai su jomis, jei padauginsi, sugadinsi), labai paprastas variantas įtrūkimus įtrinti elementariausiais akių šešėliais.

7) Paskutinis darbas - nulakuoti auskarą. Galima lakuoti specialiu laku, esu girdėjusi, kad lakuojama elementariu bespalviu laku nagams ar tiesiog užpurškiama plaukų lako Žodžiu, bandyk ir džiaukis atradimais

Malonaus darbo


elementarus dekupažas...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.22 21:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


T2H
T2H
Patyręs
Kaip jums patinka tas dekupazas? Pats proceas terliojimosi, gal ir idomus, nu bet rezultatas. gi slamstas visiskas, atrodo toks pigus kichas. Ir neuzknisa ta visuotine mada??
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.22 21:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Faty
Faty
Pažengęs
tai aišku kad užknisa... visi daba tik ir apie dekupažą kalba.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.23 19:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Baltaveidis
Baltaveidis
Meistras
Tckt2Heaven rašė:

Kaip jums patinka tas dekupazas? Pats proceas terliojimosi, gal ir idomus, nu bet rezultatas. gi slamstas visiskas, atrodo toks pigus kichas. Ir neuzknisa ta visuotine mada??


man patinka dekupažas būtent dėl proceso. Ypač dažyti patinka - toks ramus monotoniškas darbas, bet kažkaip labai prilipo. O dėl rezultato, tai jau nuo kiekvieno mūsų priklauso, kas išeis - ar šlamštas, ar nešlamštas. Vieni darbai atrodo pigūs ir neskoningi, o kiti puikūs, beveik meno kūriniai. Na, gal truputį ir pernelyg dekupažą menu vadinti, bet net ir pigiausi kičiniai darbai man asmeniškai daug gražesni už vamzdžius palei Nerį, pavyzdžiui :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.23 19:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Baltaveidis
Baltaveidis
Meistras
HappyWaffle rašė:

tai aišku kad užknisa... visi daba tik ir apie dekupažą kalba.


mane labiau užknisa nervingi vairuotojai :) na o mados ateina ir praeina, bet jei užsiėmimas smagus, negi verta jo atsisakyti vien dėl to, kad jis šiuo metų madingas? :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.30 23:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


unikalus
unikalus
Pradedantysis
Dekupažo kursus Vilniuje organizuoja "Unikalūs dirbiniai". Kursų metu galima ne tik išmokti, bet ir iškarto sau kažkokį darbelį pasidaryti. Daugiau informacijos: http://www.unikalusdirbiniai.lt/lt/rankdarbiu-kursai/dekupazo-kursai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.08 17:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TalLli
TalLli
Naujokas
Temos pradžioje parašyta, kad su vienvalenčiu dekupažo sendinimo laku neskilinėja. Deja, tai nesąmonė, nes jai taip būtų, to lako net negamintų.
Su vienvalente priemone reikia pirmiausia daiktą, kurį norėsi sendinti nudažyti kokia nors spalva, užtepti vienakomponenčio (kitaip vadinamo vienvalenčio) lako ir kai jis išdžiūs, priešinga kryptimi tepti kitos spalvos dažus. Efektas gausis kaip seno ir sutrūkinėjusio medžio.
Man asmeniškai lengviau dirbti su dvikomponentėmis priemonėmis ir man jos gražiau atrodo.
Dvikomponenčių priemonių dėžutę turėtų sudaryti du lakai: Step1 ir Step2.
Daiktą, kurį dekupuosite nudažykite akriliniais dažais ( jei patinka dabartinė spalva, tai galit ir nedažyt). Su priemone Step1 ištepkite daiktą viena kryptimi, tolygiai. Kai jis išdžius (po apytiksliai 30-60 min) Paimkite Step2 ir tepkite priešinga kryptimi, nei step1. Kai abu lakai išdžius, tapus reikia įtrinti su kempinėle. Trinkite ant kempinės uždėję patinos (kanceliarinių arba dekupažo prekių parduotuvėse turėtų žinoti, kaip ji atrodo). Gausite marmuro efektą.

Jei bus įdomu ne tik apie sendinimo priemones, bet ir apie dekupažinį popierių, laką, aukso dulkes, klijus, pagrindus, mediumus, šlifavimą ir ėsdinimą, kietinančias dervas, auksavimą ar kitus paprastus ir ne tokius paprastus dalykus, tik klauskit, mielai padėsiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.29 17:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabrute
Gabrute
Naujokas
Uztepiau ant dekupazuotos dezutes paprasto, nesendinamojo lako ir palikau dziuti. po valandos atejus radau ji visa suskilinejusi. kodel taip nutiko? ka reik daryti, kad nesuskilinetu paprastas lakas?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.29 22:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vlada
Vlada
Naujokas
Ačiū Jums labai, keik daug sužinojau, tikrai vieną dieną ryšiuosi viska susipirkti ir pasidaryti papuošalų: pakabukų, auskarų...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.24 20:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


emiliuks
emiliuks
Naujokas
Sveikos as dekupazo sendinima darau siektiek paprasciau ir pigiau. Pirmiausia jums reikes:
1. akrilo " ACRYLIC" dvieju spalvu as naudoju visiskai skirtingas balta ir beveik bordo.
2. krako kuris siskilineja as naudoju "AQUA MARABU".
3. ir lako. Jo buna 3 rusiu paprastas, vidutinis, ir stipriausias.
viska galite isigyti dailes prekiu parduotuveje "skizze". Kas gyvena siauliuose sita parduotuve tikrai lengva rasti ji yra : ar kasnors zino kur yra prisikelimo aikste o prie jos yra parduotuve kubas o prie kubo prie pat prie pat skizze

TARKIME PASIIMSIU MEDINE DEZUTE AR REMELI. PIRMIAUSIA JA NUDAZYSIU SVIESESNE SPALVA MANO ATVEJU BALTA (SVARBU TEPKITE NEBETKAIP O VIENA KRYPTIMI). PALAUKSIU KOL VISISKAI GERAI ISDZIUS AS SIEK TIEK PADZIOVINU SU FENU O DAUGIAU PALIEKU PARA. PO PAROS LAIKO KAI VISISKAI GERAI ISDZIUNA UZTEPU SKILINEJANCIO LAKO "KRAKO" PATARIMAS: JO NESLUOKSNIUOKITE NES REMELIS AR DEZUTE MAZIAU SUSKILS. TAIGI KAI SKILINEJANTIS LAKAS LABAI GERAI ISDZIUVO DAZOME KITA SPALVA MANO ATVEJU BORDO(JAI BALTA SPALVA DAZETE ISILGAI TAI BORDO SPALVA DAZYKITE GULSCIAI NETEPKITE KELIS KARTUS VIENOJE VIETOJE KITAIP TA VIETA NESKILSVISA SITA TAIP NUDAZE REMELIS SUSKILS KAI REMELIS SUSKILS NUDAZYKITEKELIS KARTUS UZBAIGIAMUOJU LAKU) IR BEJE JAI GALE DAR NORESITE PRIKLIJUOTIBSERVETELE ISKIRPKITE JA IR NUIMKITE VISUS SLUOKSNIUS PALIKITE TI 1 SERVETELE GALITE PRIKLLIJUOTI SU PAPRASTU LIPALU TIK TEPLITE NUO CENTRO NES SELVETELI SUPLYS!



MALONAUS DARYMO!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai