Santrauka: Noreciau is jusu paaiskinimo kodel?
Tema sukurta: 2012.06.02 08:50
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
2012.06.02 08:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cybergiant
cybergiant
Naujokas
Tu esi pašalintas!
Tavo pašalinimas baigsis: 2012-06-08 21:50:11
Pašalinimo priežastis: Už kenkiantį žaidimo moralei žaidimą.

Noreciau issamesnio paaiskinimo, kodel buvau blokuotas ir sustabdyta mano prieiga prie mano zaidimo personazo?
Niekam nerasinejau izeidzianciu zinuciu, nieko neiskeikiau, nesikoliojau, zaidimo taisykliu laikiausi, todel nesuprantu kur tas kenkiantis moralei zaidimas?
Jeigu nepateiksite svariu irodymu teks rasyti skundus administracijai ir as nesustosiu. Moku pinigus, nieko nekeikiu, neizeidineju, o atsikelus ryte prisijungti negaliu... tai panasu i zaidimo priziuretuju sukciavima ir paciu morales principu nesilaikyma.

Is anksto Aciu uz atsakyma
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.02 10:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GOSUTO
GOSUTO
Naujokas
Tu esi nubaustas!
Tavo bausmė pasibaigs: 2013-03-20 12:14:02
Bausmės priežastis: Už taisyklių 5.4 punkto pažeidimus.

TAIGI, ZIURĖKIT KAS PER ADMINISTRACIJA. AŠ IR GAVAU BANĄ IR GALIMA SAKYTI, KAD UŽBANINO NE UŽ TAI, UŽ KĄ ČIA RAŠO, NES KAI PARAŠIAU ŽINUTĘ,KLAUSDAMA TIKLSIAI UŽ KĄ UŽBANINO, MAN ATRAŠĖ ŠTAI KĄ:

Sveiki!

Pavaduotojas ir pavaduojamas asmuo yra traktuojami kaip žaidėjai iš to pačio kompiuterio, todėl jie negali pulti ir ginti tos pačios saulės.

WT..!!!??
Iš šitos žinutės galima suprasti tokį dalyką:Aš pavaduoju žaidėja, ir su juo kartu ginu mūsų aljanso puolamą saulę (o kaip įmanoma per pavadavimą tai daryti, visų pirma, ir iš vis ar įmanoma siųsti saulės gynimą į puolamą to aljanso saulę, kai taisyklės net draudžia tai daryti būnant aljanso ribose. Taigi neįmanoma atlikti tokio veiksmo ).
Tas žaidėjas, kuris vadinamas "tas pats žaidėjas", paprašė prižiūrėti per pavadavimą jo acc, visų pirma, visų antra, jis negalėjo ginti saulės, nes buvo tame pačiame aljanse ir visų trečia, taip išeina, kad administracija pradėjo drausti ginti saules su kuo nori ir kaip nori, o žaidimo taisyklėse nėra tokio punkto, kuris draustų ginti saules su tais laivais, kuriuos įmanoma išsiųsti
Tai aš turiu pasiūlymą žaidimo administracijai.
Galima padaryti taip, kad atsirastų toks užrašas, kai žaidėjai į ginamą saulę bando išsiųsti greitaeigius arba naikintuvus: už šių laivų naudojimą saulės gynyboje galite būti pašalintas iš žaidimo.

O dėl cybergiant bano aš taip ir nesupratau iš vis
Kokią jis moralę dar pažeidė?
Jūs paaiškinkit blondinei...
nors ir turiu 9,8 vidurkį iš mokyklos laikų, bet šiame žaidime po šitų nesąmonių pasijaučiau durnesnė net už bato aulą
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.02 10:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


puniseris
puniseris
Naujokas
Tu esi nubaustas!
Tavo bausmė pasibaigs: 2013-03-20 12:20:45
Bausmės priežastis: Žaidimas su keliomis registracijomis
na zaidziu tik su viena registracija,tad taip ir nesupratau uz ka uzbanino.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.02 10:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


puniseris
puniseris
Naujokas
bet manau priezastis visu vienoda,trukdymas vienam aliansui paimt kristalus ir padejimas kitam gaut juos,,ir apie kokia cia dar morale galima sneket jai taip vyksta
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.02 10:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


puniseris
puniseris
Naujokas
ir klausimas kodel batagu zaidejus trim dienom banina o kitus visam?kas sprendzia kiek kam laiko det bana ir pagal kokius kriterijus?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.02 10:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


puniseris
puniseris
Naujokas
ir dar vienas klausimelis.kodel batagu zaideju banas buves visam laikui baigiasi rytoj?kuo toliau tuo idomiau daros
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.02 10:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Abiejų aljansų nariai buvo nubausti 48 val., o jiems padėję asmenys visam laikui arba savaitei.

Jeigu jau manote, kad esate tokie nuskriausti, tai Batagos aljanse buvo nubausta daugiau žaidėjų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.02 10:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
GOSUTO rašė:
taip išeina, kad administracija pradėjo drausti ginti saules su kuo nori ir kaip nori, o žaidimo taisyklėse nėra tokio punkto, kuris draustų ginti saules su tais laivais, kuriuos įmanoma išsiųsti


Taip, pradėjo. Nes žaidėjai pradėjo tuo piktnaudžiauti ir įvairiai sukčiauti.

Administracija turi teisę bausti už bet kurį nusižengimą be jokio išankstinio įspėjimo:

3.1.4. Administratorius turi teisę be išankstinio įspėjimo ar iš anksto įspėjant taikyti Žaidėjams sankcijas už šių Taisyklių pažeidimą ar kitokį netinkamą elgesį, galintį sukelti ar sukėlusį neigiamų pasekmių Žaidimo stabilumui ir/ar gerai moralei;
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.02 10:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cybergiant
cybergiant
Naujokas
gerbiama adminstratore
... as taip ir nesulaukiau atsakymo i mano klausimus, taip pat laiskas buvo issiustas ir draugas.lt adminstracijai
Kur zaidimo taisykliu pazeidimas? koks punktas pazeistas? kokiu pagrindu?
aciu uz atsakyma is anksto
P.S. ir baikit tuos vaiku zaidimus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.02 11:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GOSUTO
GOSUTO
Naujokas
o pagal ka sprendet ar bausti visam laikui ar savaitei? Nes speju, kad man vienai visam laikui uzdejot (kalbant kartu apie batagas), nes is pradziu trims zaidejams is ju banas buvo visam laikui, o paskui bausmes priezastis buvo pakeista, nors jie irgi buvo tie, kurie padejo. ar cia mane laikot organizatore ir koses vireja viso sito s?
Jeigu taip, tai tebunie, gerai, atidirbsiu uz visus, bet jus galit ir nesitiketi, kad kol zaisiu, bent vienas centelis i jusu kisene is manosios ikris, o zaisiu nebe daug, nes matau, kad sio zaidimo administracija yra tikrai susimokius ir teisingai neatlieka savo funkciju. Baudzia ne pagal tai kaip deretu - lygiomis teisemis, o pagal tai kas ka pazista. Ir esu isitikinus, kad neklystu, nes mano nuojauta ir nuovoka yra pernelyg geros. Is karto uzuodziu kur vyksta visokio plauko machinacijos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.02 11:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cybergiant
cybergiant
Naujokas
taip pat bus parasytas ofiacialus skundas ir issiustas pastu i pagrindine draugas.lt bustine
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.02 11:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Jums buvo atsakyta žaidime. Punktas ką tik buvo pacituotas.

Į laiškus siųstus draugo.lt administracijai aš neatsakinėju, nes jie skiriami ne man.

Tačiau vieną didelę nesąmonę ten jau parašėte apie adminus. Jūs žinote dar kažkokius adminus be manęs? Aš tai ne. Kodėl jie nedirba? Kodėl jie tik žaidžia, anot Jūsų?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.02 11:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cybergiant
cybergiant
Naujokas
Kokiose taisykles tai draudziama? Kodel zaidejas atsako uz zaidimo kureju klaidas? kodel zaidejai zaizdami pagal visas taisykles, neperzengdami morales normu, nepazeidinedami taisykliu baudziami?
Tai perziangia visas morales normas is adminstracijos puses ir apmoketos grynais litais paslaugos nera prieinamos o tai jau galimybe kreiptis civilinio proceso tvarka ir reikalauti kompensacijos patirtos uz " apmoketu paslaugu negavima" o tai reiskia sukciavimas. Man ne 16 ir ne 20 metu, man 31 m. ir as ginsiu savo teises pagal Lietuvos respublikos istatymus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.02 11:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cybergiant
cybergiant
Naujokas
Kokiose taisykles draudziama i saule siusti naikintuvus? Klausimas
Ponia adminstratore, nusileiskit ant zemes ir atsakykit tiesiai sviesiai, o ne isvedziodami kazkokias nesamones.
Kodel zaidejai atsako uz zaidimo kureju klaidas?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.02 11:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GOSUTO
GOSUTO
Naujokas
Tai pagal ka Jus sprendziate kiek laiko nubausti? Taip ir neatsaket i klausima Taip pat dar vienas klausimas - kodel kai kuriems zaidejams is batagu buvo pakeistas bausmes terminas, o man jis negali buti pakeistas? Kuo jie ypatingesni uz mane? Kad laimi nuolat?
As nerasiau apie kitus adminus, tokiu nezinau, bet zinau, kad kazkas cia vyksta nesaziningai ir as, kaip busima zurnaliste, pasistengsiu viska issiaiksinti. Labai jau idomi tvarka, o Jus linkusi issisukineti is pateiktu klausimu, kas automatiskai kazkuo kvepia...
Taip, atsakete, bet man nebeleidzia per zaidima uzsaldyti zinuciu ar papildyti komentariu ties tuo paciu klausimu, tad teko viska paviesinti cia ir nemanau, kad padareme blogai. Zodzio laisve yra kiekvieno zmogaus teise taip pat kaip ir kitos Lietuvos konstitucijos numatytos teises bei laisves.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.02 11:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Kas buvo susiję su pavadavimu, buvo nubausti visam laikui.

Įdomu, kuriam Batagų nariui buvo pakeista bausmė? Nes niekam nebuvo keičiama.

Kaip būsima žurnalistė esate labai šališka, bet tai, deja, būdinga daugumai dabartinės žurnalistikos, kai iš karto pasirenkama viena pusė, ji pristatoma kaip ypatingai nubausta ir tik ji ginama, o kita pusė pristatoma kaip privilegijuota, "nebaudžiama" ir pan.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.02 11:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Taip pat dabartinei žurnalistikai labai būdinga visur ieškoti korupcijos bei sąmokslo teorijų, nes tai didžiąją dalį auditorijos paperka ir atneša gerus reitingus... Deja, pagal visuomenę ir žurnalistika...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.02 11:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cybergiant
cybergiant
Naujokas
Ponia adminstratore,
Jusu zodziais traktuojamas sukciavimas neatitinka to zodzio prasmes, nes sukciavimas yra kai zmogus nesilaikydamas morales normu, pazeidineja sukurtas taisykles ir perziangia ribas kurios sukurtos visuomenes arba aukstesniu vadovu sukurtu taisykliu....
Musu atveju mes nepazeideme taisykliu, mes naudojomies gudrumu ir protu tuo nei kiek neizeizdami ir neperzengdami ribu, o taip pat morales normu kurios sukurtos zaidimo kureju ir adminstarcijos nustatytu taisykliu.
Jusu atveju jus save iskeliate i aukstumas pati save nesilaikydama zaidimo taisykliu ir perzenkdama visas esamas sukurtas morales normas.
Tai buvo paskutinis mano komentaras ir matydamas kad jus nesiimate atitinkamu veiksmu bus rasomi skundai pastu ir kovosiu iki tol kol bus iskeltas jusu kompetencijos klausimas buti adminstratore jusu darbdaviu lygyje ir kompensuota visa man padaryta moraline ir materialine zala
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.02 11:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Deja, kai taip daro kito aljanso nariai - tai vadinama sukčiavimu ir jie skundžiami, kai taip daro to pačio aljanso nariai ir jo šalininkai - tai vadinama "gudrumu"...

Nors abiejų aljansų nariai ir jų šalininkai buvo nubausti už tą patį. Tad klausimas, kodėl tada skundžiami dėl to pačio kito aljanso nariai, jeigu tai tik "gudrumas"?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.02 11:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cybergiant
cybergiant
Naujokas
taip pat noreciau kad butu atsakyta i mano klausimus:
Kokiose taisykles draudziama i saule siusti naikintuvus? Klausimas
Ponia adminstratore, nusileiskit ant zemes ir atsakykit tiesiai sviesiai, o ne isvedziodami kazkokias nesamones.
Kodel zaidejai atsako uz zaidimo kureju klaidas?
nes tai bus oficiliai nusiusta draugas.lt adminstracijai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai