Santrauka: dėl kritinio smugo
Tema sukurta: 2014.12.08 09:19
2014.12.08 09:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tigras25
Tigras25
Pradedantysis
labas rytas prasau sugrazinti keretojo kritini smugi vel 100% http://prntscr.com/5egggk . is ju padaret klaunus isvis tik mobams musti. jai nepataikei kritini vos tik 30 k ykerti smugi kas per nesamone? pestininkus padaret visagalais o keretojus klaunais? jus sumazinot zala keretojo nuimdami 100% kritini smugi o nepadidinit zala kaip girdejau. ismeginta patikrinta yra del kritino smugo per 30 min tik 1 kara kritini smugi pataikai virs 100 k . taigi bukit malonus sugrazinkit kritini smugi zteks cia klaunus keretojus. cia ne tam pinigus kisi kad klaunas butum o tam kad stiprus zaidejas. jus nepagalvojot kad del to kritinio smugo daug kas mes zaidima nes nepadaro zalos?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.08 13:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Orchideja2
Orchideja2
Naujokas
Tigras25 rašė:

labas rytas prasau sugrazinti keretojo kritini smugi vel 100% http://prntscr.com/5egggk . is ju padaret klaunus isvis tik mobams musti. jai epataikei kritini vos tik 30 k ykerti smugi kas per nesamone? pestininkus padaret visagalais o keretojus klaunais? jus sumazinot zala keretojo nuimdami 100% kritini smugi o nepadidinit zala kaip girdejau. ismeginta patikrinta yra del kritino smugo per 30 min tik 1 kara kritini smugi pataikai virs 100 k . taigi bukit malonus sugrazinkit kritini smugi zteks cia klaunus keretojus. cia ne tam pinigus kisi kad klaunas butum o tam kad stiprus zaidejas. jus nepagalvojot kad del to kritinio smugo daug kas mes zaidima nes nepadaro zalos?


Ne,jie padare tam,kad kurtumem naujus zaidejus ir vel kistumem pinigus (bloga jau darosi)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.09 15:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Soultaker
Soultaker
Pradedantysis
pritariu pestininkas ir tai turi skilu geresniu tyla,pasivertimas i tris ir kai jau duoda savo kritini smugi kuris labai daznai veikia pasjuos krenti nuo vieno smugio kur teisybe
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.09 21:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tadelis123
tadelis123
Pradedantysis
Soultaker rašė:

pritariu pestininkas ir tai turi skilu geresniu tyla,pasivertimas i tris ir kai jau duoda savo kritini smugi kuris labai daznai veikia pasjuos krenti nuo vieno smugio kur teisybe


klausyk tu zioply!!! pats maziau verk sitoj temoj,kad pestininkai per geri.poto kitus vadink ziopliais!!!!nepatinka tema kurioj sakau teisybe tad ir nelysk i ja ir nerasinek,ir mazu maziausiai nevadink kitu ziopliais,kuriu net mates akyse nesi ir nepazysti.nes vienoj temoj reki kad maziau verkciau,o kitoj pats verki...gal biski bent jau susideliok mintis,o poto eik i foruma rasyti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.10 15:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Soultaker
Soultaker
Pradedantysis
jai matyciau nesiotum koines kiekviena diena man
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.10 15:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tadelis123
tadelis123
Pradedantysis
Soultaker rašė:

jai matyciau nesiotum koines kiekviena diena man



ce sakinys turi prasme ar tiesiog is didelio isprusimo tik toki sugebejai sudeliot???nes sakinys manau isvis ne i tema,ir dar be prasmes.tad kaip vienas zymus zmogus pasake: jau geriau patylėti,negu prasižioti ir parodyt kvailuma.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.11 16:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Soultaker
Soultaker
Pradedantysis
supranti man vienodai ka tu cia sneki ar destai tu man niekas susireikmines ir teisinguoli primetantis nieke
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.11 22:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Milkaa
Milkaa
Pažengęs
Soultaker rašė:

supranti man vienodai ka tu cia sneki ar destai tu man niekas susireikmines ir teisinguoli primetantis nieke


Ti ni kto i zvat tebia ne kak.

PS. ISIVERSK I RUSISKA ALFABETA PAJACE
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.27 23:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


grafas777
grafas777
Naujokas
Keretoju diskriminacija....ir nera kam pasiskusti :(
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai