Santrauka: Nerandu būdo pašalinti Malwarebytes programą.
Tema sukurta: 2017.10.21 18:03
2017.10.21 18:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


brojuoz
brojuoz
Naujokas
Mano AK Windows 10, naršyklė Chrome, antivirusinė programa Windows Defender.
Papildomai buvau įdiegęs Malwarebytes free 3.2.2.2029, atlikau pilną skenavimą, virusų nerado. Radau nuorodą, kad ši programa nesuderinama. Pradėjau pašalinimo procesą. Valdymo skyde "Programos ir funkcijos", CCleaner įrankiuose "Programų šalinimas" neleidžia pašalinti.Parodo klaidos lentelę- Messages file"C:\Program Files\Malwarebytes\Anti-Malware\unins000.msg" is missing.
Su Revo Uninstaller 2.0.3 atlikau šalinimą, bet baigiant nurodo AK paleisti iš naujo. Vėl lieka programa nepašalinta, nors ji neaktyvi.
Gal kas patartų, kaip elgtis.
Dėkoju.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.10.25 21:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alvydas93
Alvydas93
Patyręs
brojuoz rašė:

Mano AK Windows 10, naršyklė Chrome, antivirusinė programa Windows Defender.

Papildomai buvau įdiegęs Malwarebytes free 3.2.2.2029, atlikau pilną skenavimą, virusų nerado. Radau nuorodą, kad ši programa nesuderinama. Pradėjau pašalinimo procesą. Valdymo skyde "Programos ir funkcijos", CCleaner įrankiuose "Programų šalinimas" neleidžia pašalinti.Parodo klaidos lentelę- Messages file"C:\Program Files\Malwarebytes\Anti-Malware\unins000.msg" is missing.

Su Revo Uninstaller 2.0.3 atlikau šalinimą, bet baigiant nurodo AK paleisti iš naujo. Vėl lieka programa nepašalinta, nors ji neaktyvi.

Gal kas patartų, kaip elgtis.

Dėkoju.
Per uzduociu tvarkytuva -task manager isjungti juos procesa tada pasalinti arba paprasciausiai istrini ja ir isvalai registra ir viska kur ji ten savo failus pasidejusi su ccleaneriu .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.10.26 02:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Ha, žinau ne vieną atvejį, kai su ccleaneriu buvo žiauriai apipjaustytos ne tik nebereikalingos, bet ir svarbios sisteminės gijos. Su juom reikia elgtis atsargiai, panašiai kaip su aštriu skalpeliu .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.12.07 16:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


brojuoz
brojuoz
Naujokas
Radau išeitį.Atnaujinau malwarbytes iki naujausios versijos. Dabar galima šalinti, galima palikti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai