Tema sukurta: 2009.08.02 21:44
Pirmas Atgal 1 2
2009.08.02 23:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ellada
ellada
Pradedantysis
sugundyta---
na siaip kiek zinau, tai jei menesines buna dazniau nei kas 18-16 dieu tai nera normalu, ir reiktu kreiptis i gydytoja
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.02 23:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sugundyta
sugundyta
Patyręs
ellada rašė:

sugundyta---

na siaip kiek zinau, tai jei menesines buna dazniau nei kas 18-16 dieu tai nera normalu, ir reiktu kreiptis i gydytoja


taip, nenormalu, man ta pati ir mano ginekologe sake. bet, jei tie nukrypimai buna itakoti kazkokiu isoriniu veiksniu, o poto viskas stoja i savo vezes, tai NO PANIC tuomet
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.02 23:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ellada
ellada
Pradedantysis
tai taip bet jei pora men kartojasi- jau reiktu panikuot
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.03 01:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jllll
Jllll
Meistras
na taip, siaip sau tokiu dalyku neatsitinka.. bet pora kartu/men- ne tragedija, neiprasta, bet tik tiek kol kas. stebek savo pojucius ir pan, jei kas tesis ir toliau ne taip- svarbu nueiti pas gydytoja..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.03 21:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alexandra
Alexandra
Didmeistris
Man nuo streso menesines veluoja, bet kitiems organizmas kriecia tokius pokstus savaip. Nemanu, kad cia kaz kas rimto.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.02 16:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Panickute
Panickute
Pradedantysis
Sveikos merginos, as ir turiu panasia problemele, tik nezinau ant kiek ji didele. Menesines niekada nebuvo reguliarios, skirdavos ant keliu dienu, bet dabar (si menesi) visai nera... patarkit ka daryt: palaukt kol prasides, ir po kiek laiko bus kitos, ar iskart eit pas gydytoja?
Aciu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.09 21:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Misteeq66
Misteeq66
Naujokas
žiūrint, koks tavo amžius. Paauglystėje dažnai būna nesusireguliavusios mėnesinės.
Jei nueisi pas gydytoją, bent konsultacijai, tikrai nieko neprarasi
Mano draugei išvis žiauru: kartais po 2-3 mėnesius nesirodo mėnesinės, ji vaistus geria, bet tas visvien kartojasi.

O kalbant apie 2 kartus į mėnesį, tai man taip pastoviai yra. Pvz rugsėjo 26-ą susergu, baigiu sirgt spalio 4-ą. O spalio 26-ą vėl prasideda. Tai ir gaunas po dukart į mėnesį
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.29 12:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


paselusioji
paselusioji
Naujokas
Labas merginos. Man ir paskutinius 4 menesius menesines buna 2 kartus i menesi (susergu kaip priklauso, pasergu 6 dienas, tada 5 dienas tarpas ir vel sergu apie 5 dienas). Pas ginekologe nebuvau, bet nemanau kad tai normalu. Ir kai sergu buna dideli skausmai ir kresuliai dideli
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.29 13:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


shinshiliuka
shinshiliuka
Pradedantysis
nuo karsto oro man kazkada dvi savaites velevo ir nuo nuovargio.... tai tevai aplink sokinejo ir klausia gal tu nescia gal kas atsitiko gal pagelbeti..D:
jei kyla neramumu nueini pas ginekologa.. profilaktiskai reik kasmet ten ait....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.29 13:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Spinoza
Spinoza
Patyręs
paselusioji rašė:

Labas merginos. Man ir paskutinius 4 menesius menesines buna 2 kartus i menesi (susergu kaip priklauso, pasergu 6 dienas, tada 5 dienas tarpas ir vel sergu apie 5 dienas). Pas ginekologe nebuvau, bet nemanau kad tai normalu. Ir kai sergu buna dideli skausmai ir kresuliai dideli


Tu tai gal pas gydytoją nueik.
Nieko gero čia pas tave.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.29 17:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


narcizistė
narcizistė
Pradedantysis
Tai jau tikrai,kad nieko gero.Tavo vietoje būčiau jau seniai pas gydytoją apsilankiusi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.10.08 11:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sofija35
Sofija35
Naujokas
Sveikos, man nebuvo visa menesi menesiniu dabar praejo menuo su puse kaip nesergu, bet ir nestumo testas rodo neigiamai. Ka galetu reiksti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.10.08 12:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Sofija35 rašė:
Sveikos, man nebuvo visa menesi menesiniu dabar praejo menuo su puse kaip nesergu, bet ir nestumo testas rodo neigiamai. Ka galetu reiksti?

Tai reiškia, kad laikas keliauti pas gydytoją.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai