Tema sukurta: 2015.11.19 21:51
2015.11.19 21:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Erikasas
Erikasas
Naujokas
Antra karta isiunciau uzklausima kad pamirsau prisijungimo slaptazodi ir nera jokio atsakymo kodel ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.11.20 13:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Koks Jūsų žaidėjo vardas ir pasaulis? Ar tikrinote šlamšto skyrelį?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.10.02 12:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mandaugas
mandaugas
Naujokas
Pamirsau savo slaptazodi ir kokiu meilu esu prisijunges siam zaidime, jungiuos per facebuka ir zaidziu normaliai, bet man reik pagalbos is adminu, labai prasau man atrasyt mano prisijungimus i pm. nick mandaugas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.10.03 13:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
El. paštas yra toks pats, kaip ir Facebook paskyros.
O slaptažodį galite pasikeisti paspaudęs "Pamiršau slaptažodį" ir atsisiuntęs slaptažodžio priminimo nuorodą į el. paštą, su kuriuo registruota Facebook paskyra.
Administatorius Jūsų slaptažodį mato užkoduotą, tad niekaip pasakyti negali.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.10.21 12:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Igneous
Igneous
Naujokas
Kodel neveikia funkcija "Pamiršai slaptažodį?" kiek prasyciau kad primintu slaptazodi jokio laisko nesulaukiu, slamsto skyrelyje laisko irgi nera
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.02 09:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sigitas89
Sigitas89
Naujokas
Man lygiai tas pats. Pasta tikrinau belenkiek laiko. Tik kad per fb leidzia zaisti taciau noriu pradeti zaidima is naujo neleidzia to padaryti nes reikalauja pasto ir slaptazodzio o zaidziu tik su FB acc. Paspaudziu priminti tai nieko negaunu nei i social nei slamsta nei normalu pasta.
Pas jus sitoje vietoje milziniskas bugas kaip matau nuo 2015 metu. Issitaisykit pagaliau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.03 06:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Tikrai nėra taip, kad nuo 2015 m. neveikė funkcija. Paprašysiu patikrinti šią funkciją dabar.
Slaptažodį galima prašyti pakeisti ir administratoriaus žaidime per skyrelį "Užduok klausimą".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai