Tema sukurta: 2011.05.01 18:04
2011.05.01 18:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mc
Mc
Pažengęs
noreciau pasiulyti,kad galima butu apvogti ta pati kaimyna is abieju savo miestu.arba is antro miesto leiskit i kaimynu antrus miestus.
dar noreciau pasiulyti ivesti apsilankymo mokesti.tai yra,uz kiekviena apsilankyma kaimynu mieste,susimoketi tam miestui mokesti.tai butu ir priemone pries vagis,kad per daznai nesliauziotu ieskodami grobio.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.13 18:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DominykasM
DominykasM
Patyręs
Nu is pasiulimu mano miestui,matyt sitas pasiulimas geriausias
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.18 09:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Miestietė
Miestietė
Moderatorius
Šį pasiūlymą žaidimo kūrėjai svarsto, tačiau ar jis bus įgyvendintas, dar žinių neturime. Dėkojame.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.05 22:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


plyta
plyta
Naujokas
kaip yra cia tks dalyka,as tik ka pradejau zaisti ir mane iskart apvagineja tikra nesamone.galima butu padaryti kad galima butu vogti pvz. nuo 5 lygio nes is tiesu truputi nesamone.nes as pats net neturiu kaimynu,o mane jau svaryna
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.06 12:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


arra
arra
Patyręs
Mc rašė:

noreciau pasiulyti,kad galima butu apvogti ta pati kaimyna is abieju savo miestu.arba is antro miesto leiskit i kaimynu antrus miestus.

dar noreciau pasiulyti ivesti apsilankymo mokesti.tai yra,uz kiekviena apsilankyma kaimynu mieste,susimoketi tam miestui mokesti.tai butu ir priemone pries vagis,kad per daznai nesliauziotu ieskodami grobio.


Aš jau buvau sugalvojęs apsilankymo mokestį, bet nemanau, kad tai galetų būti prieš vagis.

Žinutė iš temos PASAULIS.
Visuose miestuose su kuriais galima susisiekti bus parašyta "Pereiti". Vizitas į kitą miestą kainuos tiek kiek ten yra žmonių ir duos tau vieną patirties tašką. Jeigu yra dar ir megakonstrukcija tada dar ir vieną auksą.
Jei yra koks nors susisiekimas galima kitiems siųsti prekes.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.27 23:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vapsva
Vapsva
Pradedantysis
Plytai :Tavo pinigai dingsta, jei laiku nespeji nusirinkti savo prekiu.Jei apsilanko kaimynai, nuo to ne kiek nesumazeja tavo pinigai uz prekes.Ir isvis, kas galetu tave svarinti, jei dar net kaimynu neturi??
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.29 20:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ūkininkas10
Ūkininkas10
Patyręs
Nekas ;DDD

------------------------------------------

Niekas taip nesuartina kaimynų kaip sugedęs liftas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.29 13:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


edmundelis
edmundelis
Naujokas
Tai išsitrink visus kaimynus ir sėdėk sau vienas, tada tikrai niekas nešliaužios. Atseit pats nešliaužioji, patarėjas chrienavas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.03 14:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lokuxpokiux
lokuxpokiux
Naujokas
nenusileisk plyta ir juos svarink ziuriu gyvenime visiems nusileidi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai