Santrauka: Depresija – tai nuotaikos sutrikimas
Tema sukurta: 2006.10.14 22:03
Pirmas Atgal 11 12 13 14
2017.04.26 20:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gerrmantas
Gerrmantas
Patyręs
Paprasčiausias sportas yra atgaiva kūnui ir sielai, senovės graikai sakydavo - „sveikame kūne sveika siela"
Manau valstybė turi pertvarkyti ugdomąjį darbą pirmiausia ne infuzuoti sausas žinias, bet plėtoti visiškai gerus kūnus. Protinių sugebėjimų mokymas yra tik antraeilis. Ir čia vėl turi būti atkreiptas dėmesys į charakterio, ypač stiprios valios vystymą ir pasiryžimo ugdymą, sujungtą su treniravimu džiaugsmingame atsakomybės jausme ir tik paskui, į akademinį mokymą.

Žmogus su menku akademiniu išsilavinimu, bet fiziškai geras, su geru, stipriu charakteriu ir pripildytas džiaugsmingo pasiryžimo ir valios galios, bendruomenei yra vertas daugiau, negu gudrus ištižėlis.
... Ilgainiui, geras protas tegali gyventi gerame kūne.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.19 13:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lora41
Lora41
Naujokas
Depresija, tai nėra nuotaikos sutrikimas, sakyčiau tai vidinės būsenos pusiausvyros išsibalansavimas. Internete yra labai daug informacijos apie būdus, kaip gydyti depresija. Aš pati buvau susidūrusi su šia būsena, kai nieko nebesinori, niekas nedžiugina, viskas nervina, norisi tik gulėti lovoje užsiklojus galvą ir nieko nematyti. Man padėjo pasiryžimas kreiptis į žmones, kurie man padėjo pažinti save iš naujo, pažiūrėti į pasaulį kitomis akimis ir vėl gyventi, o ne egzistuoti. Meditacija man padėjo, gal ir jums padėtų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.19 21:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
ka gali padet meditacija zmogui neturinciam antros puses ? tai saviaapgaule ir tiek. visi zmones gyvena laimingai tik todel kad turi antras puses. nesuprantu kur zmones ir deda ta energijos pertekliu kuris tuomet atsiranda. ir tai tikrai ne kazkokios vidines busenos issibalansavimas, vienisi tiesiog pasmerkti depresijai. skirtumas tik kada ji ateis.
gyventi vienam - tai tikrai ne gyvenimas , tai yra tragedija. ir depresija yra to pasekme, o ne kaip uzvakar isgirdau "depresija" kaip sako kylanti nuo persidirbimo , tokio absurdo dar nesu girdejes.
kokia gi gali buti depresija zmogui turinciam antra puse anei vieno tokio atvejo nesu girdejes.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.19 23:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


svli
svli
Pradedantysis
be depresijos gyvenasi kai norus pakeičiame tuo, ko reikia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.20 08:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
nieko, dar pora dienu ir ta euforija praeis, cia tik fxx3 pamate viena pazistama mergiote, tai dabar zinot tas sukiles adrenalinas, visokie seratoninai, dopaminai (ar kaip ten ) ir t.t.
kaip jus ir isgyvenat tokioje pastovioje busenoje (turintys antras puses)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.20 10:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alvydas93
Alvydas93
Patyręs
fxx3 rašė:ka gali padet meditacija zmogui .
Klaidingai daug kas suvokia zodzio meditacija reiksme tai paprasciausiai nusiraminimas , o ne kokiu ten astralu ar portalu atidarymas .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.22 11:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
klaidingai atliekama meditacija kenkia, o ne padeda, tuo sektos ir naudojasi, t.y. zmoniu patiklumu. realiai medituoja kiekvienas zmogus, patys to nesuvokdami. o siaip gal reiktu dar pabandyt "iseit" i astrala bet tai velniskai varginanciai sunku ir nieko ten tokio ispudingo nera, todel visiskai neturiu noro. tas gerai tik kad gal nepatekt i kokia sekta, kuri jums zada ten koki isejima i "astrala" ir t.t.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2022.08.16 23:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
rimtai depresija buvo mane apemus tik karta gyvenime, salia sedejo moteriske jau pensijinio amziaus ir ji man atrode kaip tikra darzove, tada pradejau ziureti i kitus aplinkinius ir jie man pasirode tik kaip protingesne bezdzioniu rusis, bet poto nuvijau mintis kad perdaug viska sureiksminu ir depresija baigesi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 11 12 13 14
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai