Tema sukurta: 2008.08.29 17:43
2008.08.29 17:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ivyyy
ivyyy
Naujokas
Sveiki,
reiskiu didele padeka savo mylimam miestui. Tu kaip niekad grazus ir tvarkingas. Nesilankiau Panevezyje 5 metus, o jis mane taip graziai sutiko. Jame budama kitaip jauciausi, nei sostineje. Labai apsidziaugiau apsilankius savo "Zemynos" mokykloje. Graziai pasikeitusi, isgrazejusi. Tik labai keista, aukletojas pasake, kad mokykla merdeja, kad nebera tiek mokiniu kaip anksciau. Taip, juk mano laida 5 klases buvo. O dabar vos dvi. Miela buvo pavaikscioti gatvemis, pamenu tokia "ZELKE", jei kas pamenat. Oi laikai buvo gera prisiminti. Myliu savo miesta. Kaip ten dabar su "mafija", yra dar tokia? Kokios pramogos dabar jaunimui? Pasidalinkim kartu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.29 18:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


naujokas
naujokas
Pažengęs
Labas,
Aciu uz grazius zodzius mano gimtam miestui.Na tiesa sakant as ne visai panevezietis.Beveik visa gyvenima pragyvenau kaime netoli Panevezio.O mafijos kaip tokios jau seniai Panevezy nera.Tiesa sakant tai is viso buvo ispustas burbulas.Banditizmas Panevezy ne didesnis negu kituose miestuose.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.29 18:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Revan
Revan
Didmeistris
gaila neturiu medalio....nuvesdziau tavo paneveziui
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.31 02:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


xsius
xsius
Naujokas
Na, man asmeniškai Panevežys per 5 metus vis tiek nelabai pasikeitė... prie senvagės vis pilna įtartinai žvelgiančio jaunimo... kavinės ir sienos tos pačios, centre jau ir automobilį pasistatyti sunkoka... nzn... šis miestas manu visais laikais bus įstrigęs, kaip apsauginis prieš įeinant į klubą tikrindamas ir kiaušinius patikrina...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai