Santrauka: Kiek ir už ką?
Tema sukurta: 2009.06.04 02:15
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
2009.06.04 02:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


EditaRim
EditaRim
Pradedantysis
Kiek duodate savo mokyklinukams pinigų?
Senelis tai už dešimtuką vis duoda po kelis litus, bet galvoju, nesąmonė už gerus pažymius vaikui mokėti. Paskui mokysis tik dėl pinigų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.04 02:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Bet svarbu kad mokysis Man kažkada mama po litą duodavo už dešimtuką, tai buvo stimulas šiek tiek pinigų gaut, nes paprastai neduoda kišenpiningių už dyką.. sako užsidirbk namie padėt kąnors ar sode, arba va dešimtukus rinkt.. tai ir stengiaus mokyt, va dabar dvyliktą klasę baigiau vidurkis 9,25 atrodo padėjo tas stimulas..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.04 02:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
vaikų neturiu, bet turėdama tikrai neduočiau pinigų už pavyzdingą mokymąsi..norėdavau ko nors, paprašydavau, mama nuspręsdavo, pirkti ar ne..ir nesijaučiau nuskriausta..paauglystėje dažniau paprašydavau pinigų, kad galėčiau nueiti kur su draugais..tačiau visada tekdavo prašyti ir pasakyti kam reikia, nebuvo nustatyta, kad per mėnesį gaunu tam tikrą sumą ir turiu joje įsitekti..kiti sako, kad vaikas neišmoksta taupyti ar elgtis su pinigais, jei negauna jų pačiupinėt, tai pasakysiu, kad paaugusi iš giminių gaudavau ne dovanų, bet pinigų..ir puikiai pasitaupydavau..vaiko nereikėtų motyvuoti sumokant už tai, kad susitvarkė kambarį ar gražiai elgėsi, savaime aišku, kad vaikas turi klausyti tėvų, padėti namuose, kokie dar čia mokėjimai už tai..keistai man atrodo ir kai parduotuvėse mažius neva už savus pinigus perka saldainį ir prašo mamos paskolinti..pagalvoju tada, o tai kai vaikas suaugs, mama pasens..negi turės sengalvėlė skolintis iš savo sūnaus ar dukros "bulkutei", kaip kad vaikas skolindavosi, negi turės užsidirbti pasiklodama lovą suaugusių vaikų namuose..tėvų pareiga rūpintis vaiku finansiškai..ir jei vaikui nenorima kažko nupirkti, tai nenorima, nereikia ir kad jis pasitaupęs "už gerus darbus" eitų pirkti to nebūtino dalyko..tokia mano pozicija dabar, kuri galėtų ir keistis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.04 02:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


EditaRim
EditaRim
Pradedantysis
O tie vaikai greitai įpranta. Atvažiuoja į svečius senelis ir jau bėga parodyti savo pažymių knygelę, kiek dešimtukų gavo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.04 02:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
vaikus auklėja tėvai, ne seneliai..tad jei nepatinka senelių elgesys, reikia kalbėtis..jau ko nepakęsčiau, jei prasidėtų mano vaikų lepinimas ar mano žodžio menkinimas, kai pasakau viena, o seneliai sako kita
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.04 04:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Meira
Meira
Meistras
O man visada duodavo dėdė... Jeigu gaudavau dešimt, tai gaudavau tiek pat litų, jeigu devynis - devynis litus... Taip iki septyneto Geriau mokintis nepradėjau, tai matyt paskata nepadėjo Bet ir dėdė nebankrutavo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.04 06:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
Nei velnio as nieko negaudavau uz kiekviena pazymiGaudavau dovanele uz gera trimestraIr man to uztekoIr vidurkis mano buvo vienas geriausiu dvyliktoj klasejO ir savo vaiku nepratinu mokytis uz pinigus.Galit juoktis,bet sugebejau nuo mazu dieneliu iskiepyti jiems pareiga mokytis.Pajausti malonuma zinoti,ismokti,pasiekti.Jie dirba ne del pinigo uz gera pazymi,o todel ,kad jaucia malonuma mokytis.Gal tai ir kvailai skamba,bet as ju nekontroliuoju.Nezinau,ka jie mokosi,kiek pamoku ta diena turi,ir kada ruosia namu darbus.Geriausias atlyginimas -ju paciu pasiekimai.Ne pinigai ju paskata,o motyvacija,ir tikslasTo pasekme-vyriausias mokosi 9.6 vidurkiu,yra mokyklos prezidentas.Vidurinis siemet gavo is svietimo skyriaus vardini apdovanojima ir padekos rasta uz ypatingas pastangas,puiku mokymasi ir aktyvia popamokine veikla,o dukryte pradinuke.Irgi pirmune.

Nemanau,kad pinigai uz gera pazymi yra reikalingi.Svarbu ne pinigai.Ne juose vaiko motyvacija mokytis.Nereikia auginti materialistu,viska skaiciuojanciu lito kaina.Reikia auginti zmones,turincius tiksla,zinancius ko nori is gyvenimo,asmenybes,o ne pinigu maisiukus.


P.S.Tai tik mano nuomone.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.04 09:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tukas13
tukas13
Pažengęs
o vaikui smulkiom islaidom siaip duodu kiekviena savaite po 10 Lt. dvyliktokei. ir tikrai ne uz darbus ar moksla. siaip. kad turetu savo ir ismoktu taupyt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.04 09:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
EditaRim rašė:
Kiek duodate savo mokyklinukams pinigų?
Senelis tai už dešimtuką vis duoda po kelis litus, bet galvoju, nesąmonė už gerus pažymius vaikui mokėti. Paskui mokysis tik dėl pinigų.


Bet juk tą, ką išmoks kad ir dėl pinigų, vis vien jau mokės.
Man mokyklos laikas mama duodavo kasdien po 2lt, jų užsidirbt nereikdavo, pažymių pinigais irgi neskatindavo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.04 09:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kipshai
Kipshai
Pažengęs
Aš visiškai pritariu Invazijai ir Elarai.
Man tėvai vadinamų dienpinigių neduodavo, už gerus pažymius irgi nemokėdavo. Ir manau tai nėra būtina ar reikalinga. Jei reikėdavo kokioms nors išlaidoms visada parašydavau ir jei manydavo, kad tai reikalinga duodavo. O kai gimtadieniams gaudavau pinigų taupydavau ir pati nusipirkdavau tai ko man tikrai reikėdavo, nes kai negauni pastovių pinigų išmoksti juos ir protingai leisti. O kai vasarom pradėjau paauglystėj dirbti, tai iš vis labai puikiai supratau ką reiškia užsidirbti. Taip vaikai pradeda suprasti pinigų vertę. Kas šiai dienai drįstu sakyti yra reta...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.04 10:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Monarchas
Monarchas
Didmeistris
tukas13 rašė:

o vaikui smulkiom islaidom siaip duodu kiekviena savaite po 10 Lt. dvyliktokei. ir tikrai ne uz darbus ar moksla. siaip. kad turetu savo ir ismoktu taupyt


10lt dvyliktokei? zveris ne tevas... Na as dvyliktoj klasej jau dirbau statybose pagalbiniu, tai asmeniskai man buvo mazai 600lt menesiui... Prauliavodavau viska greitai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.04 10:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
Monarchas rašė:

tukas13 rašė:



o vaikui smulkiom islaidom siaip duodu kiekviena savaite po 10 Lt. dvyliktokei. ir tikrai ne uz darbus ar moksla. siaip. kad turetu savo ir ismoktu taupyt




10lt dvyliktokei? zveris ne tevas... Na as dvyliktoj klasej jau dirbau statybose pagalbiniu, tai asmeniskai man buvo mazai 600lt menesiui... Prauliavodavau viska greitai


Tukas ne zveris tevas,o zveriene mamaO as is viso-kosmaras ne zmogus,vaikams net tiek per savaite neduodu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.04 10:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Monarchas
Monarchas
Didmeistris
Elara, granata tau i triusikus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.04 10:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
Monarchas rašė:

Elara, granata tau i triusikus


Ei!Kas cia per propaganda?Tai bananai,tai granatosSadistas tamistas busite?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.04 10:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Monarchas
Monarchas
Didmeistris
siandien YES uz neistikimybe busimam liubovnikui, su spindinciais sarvais
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.04 10:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
Monarchas rašė:

siandien YES uz neistikimybe busimam liubovnikui, su spindinciais sarvais


Ar nepabudai ir vis dar sapnuoji?Ar cia tik tokia nauja sarvuoto riterio taktika?Niu,kad man svelniai patinkaSadizmas kazkaip neveza
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.04 10:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Monarchas rašė:
10lt dvyliktokei? zveris ne tevas... Na as dvyliktoj klasej jau dirbau statybose pagalbiniu, tai asmeniskai man buvo mazai 600lt menesiui... Prauliavodavau viska greitai


Man irgi pasirodė baisiai, kai perskaičiau
Man tiek duodavo pietums mokykloj, o jei reikėdavo kokio "stambesnio" pirkinio, tai duodavo dar. neįsivaizduoju, kaip 17-18 metų žmogui reiktų išsitekt su 10t per savaitę.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.04 11:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
Mylimuke,tam,kas reikalinga(drabuziai,mokykliniai reikmenys,ekskursijos,seminarai ir panasus dalykai)yra nediskutuotinai aprupinama.Jei kazko reikia-pas mus yra toks vadinamas"seimos pasitarimas"kur viskas sprendziama reikia-nereikia.O savo reikems.....Kartais vaikai netgi tu keliu lituku,kuriuos duodu neima,jei jiems niekam nereikia.Siaip-dazniausiai isideda i taupykle ir tauposi.Kad isleistu-ipatingai retas atvejis

P.S.Mazieji tai dar net nelabaqi suvokia,kam jiems tie pinigai,jei mama nuperka tai,ko jie nori.O vyriausias kartais isvaziuoja su tetuku pauzdarbiauti.Zino lito skoni,ir nemeto i kaire ir desine.Dazniausiai perka dovanele manOi........
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.04 11:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Matyt visų skirtingi poreikiai. O pietums į mokyklą nereikia? O kokios smulkmenos nusipirkt nenori?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.04 12:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
Mylimuke,jie mokykloje nevalgo,sake,kad neskanu.O mazieji is viso supyko,kad per ta pertrauka sueina dideli ir nustuma juos i eiles gala.Kai prasideda pamoka,tenka viska palikti ir begti,nespejus net pradeti valgyti
Smulkmenos?Na,kai jie kartais sumeta i taupykle,tai kartais ir iskrato.Smulkmena uzsibaigia balionu,arba muilo burbulais
Vyriausias ,beuzdarbiaudamas tauposi.Kur isleidzia -tai jau jo reikalas



Taip,poreikia skirtingi,bet as manau,kad:
1. Apetitas kyla bevalgant.O taupyti reikia mokyti nuo mazumes.
2.Vaikams neduodama to,kam jie nera pribrende ir negali atsakingai elgtis.Pinigai-ne zaisliukas.
3.Nu ,kaip tu sau nori-ne piniguose laime
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai