Tema sukurta: 2015.01.05 21:15
1 2 Toliau Paskutinis
2015.01.05 21:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dzdziugas
dzdziugas
Pradedantysis
Sveiki, pries pat uzlustant zaidimui as nuemiau zuvu ersketu 100 (verte 2mln.pinigu)+120.000 uz prieaugi jo visiskai nera jis dingo !!!!!
nei zuvu nei pinigu.
Prasau sutvarkyt si nesusipratima
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.05 21:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


audrem3
audrem3
Naujokas
ŽUVŲ DERLIUS KURIS VAKAR BUVO NUIMTAS PASIRODO DINGO PAS VISUS ŽUVŲ AUGINTOJUS, NUĖMUS DERLIŲ JIS PRAPUOLĖ, TIESIOG JIS NEPASIEKĖ PARDUOTUVĖS.

Ir vėl rašau aš tikrai nenusileisiu, tikiuosi nereikės parų paras laukti sprendimo, darykite ką nors, gali būti ir deimantais jei neįmanoma atkurti prekių pardavimui parduotuvėje.

Dar ne visas derlius atkurtas parduotuvėje kurio negaliu parduoti ir užsidirbti pajamų, taigi nėra sužvejoto arktinio šalvio sumai virš milijono pinigėlių, nes jų nepardavus, negaliu ir neturiu už ką nupirkti arktinio šalvio.
Neatkurtas svarainių derlius.
Prašau dar kartą viską patikrinti, arba vietoj tų praradimų prašau deimantų, kad galėčiau žuvis įsigyti ir panašiai

Žaidėjo ID: 7350379

Žuvų auginimo leidimus pirkau už deimantus, o deimantus pirkau už savo pinigus, tai pasityčiojimas kiek galima laukti, prašau man sugrąžinti iš parduotuvės dingusias 1080 arktinio šalvio vienetų ir dingęs vakar nuimtas visas svarainių derlius.

KIEK GALIMA LAUKTI!
Bent būkite malonūs ir atsakykite iki kada bus išspręstos problemos, o jeigu nebus išspręstos, tada teks grąžinti pinigus už deimantų pirkimus.
O gal grąžinkite sumokėtus visus pinigus už pirktus deimantus ir išsiskirkime gražiuoju, nes kaip matau niekas problemų nesprendžia, niekas į laiškus neatsako, neverta bendradarbiauti, deimantai pirkti antrame 2014 metų pusmetyje.
Su pagarba Audrem3

PAPILDOMA INFORMACIJA
Dingęs ir botanikos sodo užaugintas derlius
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.05 21:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


audrem3
audrem3
Naujokas
Liaudis pabuskite ir atsitokėkite

Dar tokio apgailėtino pasityčiojimo neteko patirti, pinigus moki savo už deimantus, tai kokia prasmė žaisti ir investuoti savo pinigus jei viskas prarasta tas kas uždirbta ir niekas klaidų nepašalina ir, jei ūkio administratorė nesprendžia problemų.
Žaidėjo ID: 7350379
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.05 23:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


bertamaira
bertamaira
Pradedantysis
man dingo ersketo zuvu derlius is 90 tvenkiniu, noriu zinoti kada bus grazinta? pakaks tyciotis is zaideju ir salinti is forumo jums nepatinkancus atsiliepimus apie jusu negrazu elgesi ir nesazininga darba ID929436
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.06 07:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


jurga74
jurga74
Naujokas
sveiki,keliais dienas negaunu peliuku prisijungus.uzvakar nuemus zuvi jos nera sandelyje,kur viskas dingo. ID: 7226792.malonekite grazinti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.06 07:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


rimas2010
rimas2010
Naujokas
Dingo 10 tvenkiniu lydekos derliaus ! Žaidėjo ID: 983792
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.06 09:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


audrem3
audrem3
Naujokas
Trumpai tariant taip taip susikompromitavot žaidėjų akyse, ar bent skaitote forumuose atsiliepimus žaidėjų, o gal ir ištrinate pranešimus, kurie jums nepatinka, įdomu reikės patikrinti.
Ar bent galvojate ar susimąstote ar bent bandysite atkurti pasitikėjimą tarp žaidėjų jumis ir ar galvojate kaip atkurti.prarastus keleto dienų derlių nuostolius.
kada žaidėjams bus atkurtas prarastas žuvų derlius, kada klausiu, negi jūs manote po tokių kiaulysčių žaidėjai pirks deimantus jei nebus išspręstos problemos.
Žaidėjo ID: 7350379
Kaip ir visų, tame tarpe ir mano dar neatkurtas prarastas žuvų derlius, asmeniškai dar mano svarainių du derliai prarasti ir 2 botanikos sodo derliai prarasti, kada gi kada pagaliau bus atkurta ar kokiu nors kitu būdu kompensuoti nuostoliai.
O gal adminė neskaito kas dedasi kokios bėdos ištiko, gal ji sau vaikšto po parduotuves iš mūsų kišenių uždirbtais pinigais už deimantus, gal reikia jau šauktis kokią nors TV pagalbą, gal reikia kreiptis pas advokatus o gal žaidėjai prašykime TV eterio bėdoms išsakyti, sako viešumas labai padeda, įdomu ar savininkas šio žaidimų verslo ar žino kas čia dedasi, gal ir su juo susisiekti. Žaidėjai gal ir jūs turite kokių nors pasiūlymų kaip viešai paskelbti kas čia dedasi, nes niekas į žinutes neatsako, adminė į skundus nereaguoja, gal juos išgydys koks nors viešumas per TV ar kitais būdais.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.06 09:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


adiva
adiva
Pradedantysis
admine is viso ignoruoja zaidejus . jokios reakcijos ,jokio atsakymo ,kaip ir jokio atsiprasymo .bet si karta ir atsiprasymai nebeturi jokios reiksmes po tokiu nesamoniu . beje ,gal per facebook irgi nieko neatsako .cia jos paskyra https://www.facebook.com/ukininke.ukis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.06 09:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dzdziugas
dzdziugas
Pradedantysis
kada ruosiates grazinti zuvu derliu ID 148177 ERSKETAI 100+PRIEAUGIS KURIE BUVO NURINKTI IR TAIP SANDELI NEATSIRADO ;(((
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.06 10:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


adiva
adiva
Pradedantysis
aveikslėlis
Pseudonimas Ūkininkė
Amžius 32 m.
Miestas Vilnius
Šalis Lietuva
Registracijos laikas 2010.09.13 12:07
Paskutinis prisijungimas 2015.01.05 19:27
Būklė Vartotoajs neprisijungęs
Parašyta žinučių 6946 (peržiūrėti žinutes)
Vidutiniškai žinučių per dieną 4.41
Vartotojo reitingas 7.81
Balsų skaičius 144
pasirodo prisijungia ,bet atsakyti zmonems nesugeba
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.06 10:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


audrem3
audrem3
Naujokas
Malonėkite grąžinti žuvis, kiek galima tyčiotis iš žaidėjų
Žaidėjo ID: 7350379
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.06 13:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


audrem3
audrem3
Naujokas
Žaidėjo ID: 7350379
Žaidėjai galbūt reikia kreiptis į vartotojų teisių inspekciją ar viešai skelbti informaciją visais įmanomais būdais, kaip su mumis tyčiojasi, klaidų nepašalina, negrąžina žuvų derliaus, neatsako į žinutes.
Kadangi mokėjome savo pinigus, tai gal ir vartotojų teisių inspekcija pasidomės, nes vis dėl to ir įstatymai gina mūsų kišenes.
Jei nenori problemų niekaip išspręsti, tai gal tegul grąžina pinigus ir išsiskirtume gražiuoju, arba bent žinotume iki kada bus išspręstos problemos.
Su tokiu abejingumu ir ne pagarba klientui neteko per visą gyvenimą susidurti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.06 15:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


adiva
adiva
Pradedantysis
administratore prisijunginet prisijungia ,bet i jokias zinutes neataso.nei fb ,nei i privacias ,nei cia .
Pseudonimas Ūkininkė
Amžius 32 m.
Miestas Vilnius
Šalis Lietuva
Registracijos laikas 2010.09.13 12:07
Paskutinis prisijungimas 2015.01.06 13:36
Būklė Vartotoajs neprisijungęs
Parašyta žinučių 6947 (peržiūrėti žinutes)
Vidutiniškai žinučių per dieną 4.41
Vartotojo reitingas 7.81
Balsų skaičius 144
sitokios nepagarbos dar nesu maciusi .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.06 15:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


audrem3
audrem3
Naujokas
Negaliu patikėti ir iš Facebook ištrynė komentarus, aš tikrai nepasitrauksiu yra ir kitų viešinimo būdų, geriau mano ir savo laiką taupykite ir susitarkime gražiuoju admine.
Neslėpkite savo juodų darbelių
audrem3
Žaidėjo ID: 7350379
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.07 09:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


diana7
diana7
Naujokas
kodel man dingo viskas kas bvuvo sandelyje? tiek vargo, ideto darbo ir investuotu pinigu,kaip suprast tai? darykit ka....Žaidėjo ID: 943322
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.08 23:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dzdziugas
dzdziugas
Pradedantysis
Kada ruosiates grazinti pavogtas zuvis id148177
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.08 23:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


bebras23
bebras23
Patyręs
liaudis nebešaukim niekas neklauso ir aš nebesiskundžiu praradau ir aš bet aš atsigausiu nes turiu šiltnamius yra raudonėlis ir yra vienam LT 230 kačių LV 140 kačių tai į diena gaunu po 370 deimantu už ačiū ir kačių tik didės skaičius didės tada ir deimantu į diena bet esmė viena jei ir skaito čia tai niekas dėmesio nebekreipia ČIA KAIP SEIMAS SU POLITIKAIS IŠ ŠOU BIZNIO
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.08 23:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


bebras23
bebras23
Patyręs
ir deimantu aš nepirkau visus 2014 ir dabar net nežadu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.09 09:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


aoh123
aoh123
Naujokas
Kada islys" struciai" is smelio ir paaiskins zaidejams ka nors ????Man dingo virs 12 milijonu pinigu , o administracijai dzin/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.09 18:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


bebras23
bebras23
Patyręs
Na pas mane buvo 6,000,000 ir laimei jie nedingo nes juos laikau jei patirčiau nuostoli koki
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai