Tema sukurta: 2012.02.21 10:45
Pirmas Atgal 1 2
2012.03.14 14:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
diana36 rašė:

Sveiki,mano ID 754047 dingo is kolekciju,geles uz kuriu kolekcija duodama 10 energijos,buvo pilnos 3 kolekcijos.Rasiau i vaikudarzelis@draugas.lt. tyla,i ka dar galima kreiptis?

Dekui


Jūs rašėte iš .....@meganet.lt el. pašto, į kurį neįmanoma atsakyti. Laiškas visą laiką sugrąžinamas.

Pasibaigė Pavasario žaidimas, todėl ir pavasario kolekcijos nebėra.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.14 16:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


diana36
diana36
Naujokas
Tada kazko nesuprantu,as i draugus ir i visus zaidimus registravausi inbox pasto deze,meganetas cia jau vyro riteriai...
Na bet neesme,faktas,kad info vaiku darze truksta,jokios info kad pavasario zaidimas baigsis PAVASARIO PIRMA MENESI!! ir kolekcijos neissisaugos isvis nebuvo,niekur...
Tenka pritart skaitytai nuomonei,kad pats zaidimas visai nieko,bet stai jo organizavimas ir valdymas,zemiau patenkinamo ivertinimo...
Sekmes
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.24 14:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kleja
Kleja
Pradedantysis
taigi , mano darželyje "Linksmuėlis" įvyko gan nelinksmas dalykėlis - prieš dvi dienas , banant išvaryti Baubą , netyčia nusispaudė smėlio dėžės , kurią buvau pirkusi už 74 žvaigžutes , funkcija "paruoti" ir mano smėlio dėžė rusvais krašteliais išskrido iš vaikų darželio kiemo ... Gal būtų įmanoma man ją sugrąžinti , nes tikrai jos parduoti nenorėjau , o antrą sykį mokėti žvaigžutėmis už tą patį daiktą tikrai nesinori - paėkite prašau ...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.24 18:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Deja, niekuo padėti padėti negalime.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.24 22:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kleja
Kleja
Pradedantysis
ačiū , tenka daryti išvadą , jog reikia apdairiai elgtis su pirkimais žaidimuose , nes Baubas gali nugvelbti įsigytus daiktus ir niekas dėl to nesuks galvos ... Tai man bus gera pamoka , daugiau realių pinigų nebešvaistysiu ir tariamų daiktų darželiui nepirksiu ... Gero vakaro ...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai