Santrauka: kokius dizainerius megstat?
Tema sukurta: 2007.07.19 22:30
1 2 Toliau Paskutinis
2007.07.19 22:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kosmonaute
kosmonaute
Naujokas
As dievinu g.f.ferre...gaila tik kad kainos kanda be protiskai...dar labai patina cavalli drabuziai...is tiesu reikia pripazinti kad garsiu firmu gaminiai labai kokybiski, ka manot? ar didziuojates Ramune Piekautaite? Statkeviciumi?Kaip jums Julijos Zilienenes kuryba?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.19 22:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
durnele tiek ir tegaliu pasakyt kokia esme sitos nesamones nznau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.19 23:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Meira
Meira
Meistras
kiekvienas turi savo nuomone...
kartais tikrai fainu modeliu galima pamatyti...
bet siaip dizaineriai, labiau turciams..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.20 10:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Olenka
Olenka
Didmeistris
kosmonaute, pamirsai dar plastake ir pogrebnoju paminet
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.20 11:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MikeDreezy
MikeDreezy
Didmeistris
Mano megstamiausia dizainere Lione is gretimo buto, afigienas smutkes gali numegzt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.20 11:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


stalchius
stalchius
Naujokas
as siaip nesidomiu dizaineriais, bet siandien radau keleta lietuvisku svatiniu, kur prekiauja originaliais drabziais. man gal labjausiai patiko http://www.open24.lt/index.php?. intenetu pirkti pakankamai rizikinga jau vien del to, kad negali paziureti, kaip rubas atrodys, kai apsirengsi, bet hm... cia yra galimybe grazinti :]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.20 22:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jason
Jason
Didmeistris
kosmonaute, turi turtinga meiluzi, ar tevelius? Zmones, kurie gali sau leisti pirkti Cavalli ar Gianfranco Ferre pirmas linijas per sezona isleidzia ir 10 stuku ir daugiau. Bet, jie ir uzdirba ne po 2 tukstancius per menesi.
As asmeniskai renkuosi Hugo Boss Orange laisvalaikiui, Black Boss rubu kokybe yra labai gera, bet, ir kaina auksta. Kartais galima si bei ta rasti is EA ar DG, bet, nedaug.
Galiu pasakyti tik tiek, kad perku rubus ne del to, kad ant jo butu etikete, bet, del to, kad man patiko jo dizainas, medziaga, spalvos, ir pan. Nenoriu atrodyti kaip valkata, be to, nepatinka kai matai kita zmogu gatveje devinti tuos pacius marskinius.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.31 23:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


iriverus
iriverus
Naujokas
jason - tu irgi amaras kaip ir temos autore..

" Nenoriu atrodyti kaip valkata, be to, nepatinka kai matai kita zmogu gatveje devinti tuos pacius marskinius." tokiu "G&D"" kaip TU ant kiekvieno kampo..patikek tu tikria neissiskirsi...

taip kad nevarazink kad gali sau leisti DG..o kartais ir Emporio A..i LT atvesa trecia piena nuo kisieliaus..o tu nusiperki ir asarotomis akytemis laxtai po klubus su maikonu, ant kurio didziausiomis raidemis israsyta D&G..ir kalbi apie rubu kokybe ir spalvas?..eik i turgu ten geresniu spalvu rasi su D&G uzrasu..

temos autorei -"As dievinu g.f.ferre...gaila tik kad kainos kanda be protiskai...dar labai patina cavalli drabuziai"..dievink toliau brangioji..plakatus pasikeisk kambary..ir toliau dievink..kai uzsimanysi pirkt - pasitaupyk.. tada skrisk i Italija..ten taip dar ne kainos ikas...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.09 12:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


XXXAbercrombieXXX
XXXAbercrombieXXX
Naujokas
Geriausia jaunimo parduotuve Abercrombie & Fitch

www.Abercrombie.com
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.13 18:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kosmonaute
kosmonaute
Naujokas
nevarykit cia blm as pati nebent per isparduotuves vaikstau, man brangu, tieiog domiuosi tuo ka garsus dizaineriai kuria, o cia blm visi uzsipuolet...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.16 20:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GS
GS
Pažengęs
nu tu visu GFF, GA ir t.t. drabuziai grazus, stilingi, kokybiski, kad juos kopijuoja nlb tikiu kad daro idealias kopijas gal tik panasiai aisku ir kokybe prasta bus.. nu bet siaip galima drabuzius siutis.. juk buna audiniu parduotuves galima ten nusipirk kokios medziagos ar kokios nezinia kokios ar pvz kokios VERSUS ir pan, ji nera brangi, nuvezt pas siuveja, pasidaryt eskiza ir siuvejas ar siuveja pasius ko tik nori..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.17 20:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


uzduskk
uzduskk
Pradedantysis
mano geriausias dizaineris-as pati..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.31 12:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Antonion
Antonion
Pradedantysis
Nesureiksminu astuos dizainerius,nu yra kurie man patinka ,bet neesme,esme ta,kad man nesvarbu dizaineris,svarbu patinka.siaip mano rubai firminiai,o ne "dizaineriu",nes dazniausiai ju buna rubai nestandartiniai pritaikyti manekenems..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.14 19:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


solnisko
solnisko
Naujokas
Na man tai patinka daug rūbelių iš LT identity kolekcijų. O visokiems cavali ir pan. pinigų gaila būtų :>
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.03 15:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nevalgoma777
nevalgoma777
Naujokas
as darau paprasciau, pasiziuriu kokios mados vyrauja, kas man seip patinka ar ko noreciau ir pasisiuvu pati oj vasarai jau ketinu kelias sukneles pasisiut ir seip kazka idomaus pasiuvimo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.29 14:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaimuteL
LaimuteL
Naujokas
Lietuvių dizainerių - L.Larionovos ar E.Rainio gaminių galite įsigyti parduotuvėhe "PRIJAUKINTAS STILIUS", esančioje prieš VCUP prekybos centrą. Konstitucijos pr. 12. Yra tikrai gražių ir originalių gaminių. Pati esu nusipirkusi iš ten suknelę ir esu labai tuo patenkinta . plius kokybė gaminių irgi labai gera.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.02 20:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kibiras
kibiras
Meistras
kosmonaute rašė:

As dievinu g.f.ferre...gaila tik kad kainos kanda be protiskai...dar labai patina cavalli drabuziai...is tiesu reikia pripazinti kad garsiu firmu gaminiai labai kokybiski, ka manot? ar didziuojates Ramune Piekautaite? Statkeviciumi?Kaip jums Julijos Zilienenes kuryba?


".is tiesu reikia pripazinti kad garsiu firmu gaminiai labai kokybiski, ka manot?"
Nevisada. Ir firmos gali kokybiškai padaryti techniškai, bet jos neįdės meilės, o žmogus padaręs savo rankomis gali įdėti meilę ir tai jaus kiti, toks daiktas padarytas rankomis net gydančiai veiks tuos, kas prie jo liesis ar bus šalia jo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.08.04 21:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Monicmeyer
Monicmeyer
Pradedantysis
Labai megstu Michael Kors rankines, Louboutine batelius ( turiu ne vieną porą), Chanel, Gucci, Dior.Labai megstu dizainerių daiktus ir turiu jų nemažai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.10.19 13:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gretatam
gretatam
Naujokas
OCDECO
www.ocdeco.lt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.06.17 18:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


saulevai
saulevai
Naujokas
Neseniai atradau lietuvių dizainerės NOEQUAL mados namus, labai gražios suknelės!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai