Santrauka: Dovanojame kačiukus (kačiuką) naujiems šeimininkams
Tema sukurta: 2017.01.25 23:36
2017.01.25 23:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Klausyk, dovanok tu tuos kačiukus, bet nebūtinai rašyti 5 skelbimų. Visi juos mato. Geriau jau nuotraukas sudėtum, tai tikimybė, kad rasi naujus šeimininkus, manau, išaugtų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.25 23:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Kad net tavo nuorodoj nėra sudėtų nuotraukų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.26 00:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Labai mieli. Tikiu, kad ras mylinčius šeimininkus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.26 18:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sidabrinis
Sidabrinis
Didmeistris
Pėliukais daug kas iš faunos atstovų minta... ;-) Sostinės Jasinskio str., kur namas vaiduoklis, nepamaišytų katė - ten nuolat uždažomi nepatenkintų šalia esančių namų gyventojų 'baneriai', bet didesnių sumų niekas neskiria, o veltui - pats neseniai mačiau žiurkę, tikrai neliesą, pirma pamaniau, kad koks šeškas-užklydelis, bet ne. Jo, penki šimtai metrų nuo LRS - žavus reikaliukas. O vat kitame miesto gale, laksto įvairūs katinaičiai, alkanom akim žiūri, aišku, jei išgirsta "kytc-kytc-kytc" - tarptautinis lėkštės pildymo signalas. :-) Ir, jeigu tarp rajonų įmanoma surengti knynešystę ir kompakdiskų mainus, tai katinų mainai - misija neįmanoma. Reikia būti labai vykraus būdo, kad sugautum - bet kokio nejamčiau. Retsykiais sutinku tą, kuris buvo mano dėmesio objektu, palepinu, bet jis ne tik mano sipmatija, tai susilaukia ir kitų dėmesio bei vaišių.

Pažiūriu, tiksliau pažiurėdavau, aš tuos dovanojimo įstaigų sąlygas - paprasčiau turguje įsigyti ir tuo pačiu paremti augintojus. Subjektyvu, bet tokia mano tvirta nuomonė.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.26 21:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Parašyk kokiam facebook'e vaikų skyrelyje, pareklamuok, pacharakterizuok kiekvieną individualiai ir susimuš VAIKŲ MAMOS dėl tų tavo katinukų.

Pritrūksi tų katinų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.27 00:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alvydas93
Alvydas93
Patyręs
Sidabrinis rašė:

Pėliukais daug kas iš faunos atstovų minta... ;-) Sostinės Jasinskio str., kur namas vaiduoklis, nepamaišytų katė - ten nuolat uždažomi nepatenkintų šalia esančių namų gyventojų 'baneriai', bet didesnių sumų niekas neskiria, o veltui - pats neseniai mačiau žiurkę, tikrai neliesą, pirma pamaniau, kad koks šeškas-užklydelis, bet ne. Jo, penki šimtai metrų nuo LRS - žavus reikaliukas. O vat kitame miesto gale, laksto įvairūs katinaičiai, alkanom akim žiūri, aišku, jei išgirsta "kytc-kytc-kytc" - tarptautinis lėkštės pildymo signalas. :-) Ir, jeigu tarp rajonų įmanoma surengti knynešystę ir kompakdiskų mainus, tai katinų mainai - misija neįmanoma. Reikia būti labai vykraus būdo, kad sugautum - bet kokio nejamčiau. Retsykiais sutinku tą, kuris buvo mano dėmesio objektu, palepinu, bet jis ne tik mano sipmatija, tai susilaukia ir kitų dėmesio bei vaišių.



Pažiūriu, tiksliau pažiurėdavau, aš tuos dovanojimo įstaigų sąlygas - paprasčiau turguje įsigyti ir tuo pačiu paremti augintojus. Subjektyvu, bet tokia mano tvirta nuomonė.

Peles kates gaudo tik del sporto , o minta juos jau kombinuotu pasaru jei nors kuris katinas juo pabande sunkiai atpras nuo juo .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.28 14:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alvydas93
Alvydas93
Patyręs
Tada bus beda juos dovanojant nes daugelis nores katinu , o ne kaciu nes paskui gali atsirasti dar daugiau katineliu .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.28 19:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Čia kaip kam kas tinka. Vieni kaip tik ieško katyčių, nes sako, kad jos būna švelnesnės
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.28 19:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
jo, kaip zmones graziai vadina "katyte", gal dar juoda turejo zmogus katina, tai isveze uz 25 km ir paleido, uz poros dienu ziuri jau sugrizusi, katyte kates traukia neigiama energija, jei pas jus teigiama, tai jos ilgai neisbus ir pacios pabegs. tas ypac galioja juodoms katems.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.28 21:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
fxx3 rašė:

jo, kaip zmones graziai vadina "katyte", gal dar juoda turejo zmogus katina, tai isveze uz 25 km ir paleido, uz poros dienu ziuri jau sugrizusi, katyte kates traukia neigiama energija, jei pas jus teigiama, tai jos ilgai neisbus ir pacios pabegs. tas ypac galioja juodoms katems.


Nesistebiu žmonėmis, jie ir vaikus uždaužo iki negyvumo "bemokydami" abėcėlės.

Vėjuotai šunys patinka, apie kates ji mažai ką nusimano, bet žmonės - talentingi, prisigalvodami ne į temą, kad tik nematytų savo vidinių zombių viduje. Kuo kaltas kažkoks gyvūnas? Pasiimti pasiima, bet atsibosta, tokie nieko negali mylėti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.28 21:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sidabrinis
Sidabrinis
Didmeistris
Alvydas93 rašė:

Sidabrinis rašė:

Pėliukais daug kas iš faunos atstovų minta... ;-) Sostinės Jasinskio str., kur namas vaiduoklis, nepamaišytų katė - ten nuolat uždažomi nepatenkintų šalia esančių namų gyventojų 'baneriai', bet didesnių sumų niekas neskiria, o veltui - pats neseniai mačiau žiurkę, tikrai neliesą, pirma pamaniau, kad koks šeškas-užklydelis, bet ne. Jo, penki šimtai metrų nuo LRS - žavus reikaliukas. O vat kitame miesto gale, laksto įvairūs katinaičiai, alkanom akim žiūri, aišku, jei išgirsta "kytc-kytc-kytc" - tarptautinis lėkštės pildymo signalas. :-) Ir, jeigu tarp rajonų įmanoma surengti knynešystę ir kompakdiskų mainus, tai katinų mainai - misija neįmanoma. Reikia būti labai vykraus būdo, kad sugautum - bet kokio nejamčiau. Retsykiais sutinku tą, kuris buvo mano dėmesio objektu, palepinu, bet jis ne tik mano sipmatija, tai susilaukia ir kitų dėmesio bei vaišių.

Pažiūriu, tiksliau pažiurėdavau, aš tuos dovanojimo įstaigų sąlygas - paprasčiau turguje įsigyti ir tuo pačiu paremti augintojus. Subjektyvu, bet tokia mano tvirta nuomonė.


Peles kates gaudo tik del sporto , o minta juos jau kombinuotu pasaru jei nors kuris katinas juo pabande sunkiai atpras nuo juo .


Pradėsi šert kombikormu: katės - aptings, o kiti - storės. Ir nei tie, nei anie nesportuotų. Menas, kultūra - va kur poreikis: ir katinams, ir jų turėtojams.

Štai, pavyzdžiui, kaip ankstesnės mano žinutės klausimą sprendžia Suvalkiečiai ir sostinės "Užupio respublikonai"... :-)

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.28 23:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alvydas93
Alvydas93
Patyręs
Kates geriau gaudo peles ir net tik , nei katinai , ne del maistas delto kad gaudymas joms tai tik zaidimas nei maisto paieska aisku jei alkana yra gali ir suesti kokia viena kita .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.03.14 01:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sidabrinis
Sidabrinis
Didmeistris
Pririnkau kačiūkų parke. :-) Įdėjau vazon, kas panaikina mitą apie kačiūkų antipatiją H2O atžvilgiu. Cheez.

Rinkimo metu nei vienas medelis nenukentėjo - kai kurie medkirčių 'apdoroti' ir palikti medeliai tęsia gamtos reikalą, taigi surinkti nebuvo sudėtinga.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.03.14 01:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sidabrinis
Sidabrinis
Didmeistris
Kažkuriais metais prie vieno sostinės hypermarketo mergaitės siulė kačiūkų, kuriuos vėliau padovanojau simpatiškai kasininkei, pardavusiai visą eilę laimingų loterijos bilietų. O toms mergaitėms pasakiau, kad jamsiu tik tuo atveju, jei laimėsiu - sąžiningai bilietus prie jų ir patikrinome. Taigi, šioje istorijoje visi buvo labai patenkinti. :-)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai