Tema sukurta: 2016.07.15 04:33
2016.07.15 04:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Anonymous5
Anonymous5
Naujokas
Sveiki, susiduriau su linksma situacija, taciau neatrandu pakankamai geros idejos, kad isspresti iskilusia problemike.
Manau, pradesiu nuo pradziu...
Nepriesseniausiai vyko pobuvis, kurio sveciu buvau, kuriame vyko ivairiausios linksmybes, zaidimai ir t.t.
Vienoje programos dalyje, mes turejome traukti lapelius su ivairiais pasizadejimais ( linksmo pobudzio ). Normalu, kad vienas atiteko ir man, taciau ji perskaites kiek suglumau, nes zinojau, kad veliau teks laikytis jo ( galbut konkreciai man ) . Pasizadejimas skambejo mazdaug taip:
Pasizadu ( tai porai ) padeti isspresti ir patarti susitaikymo lovoje klausimais, gudrybemis ir menu.
Kadangi as i savus pasizadejimus ziuriu ganetinai rimtai - pradejau ieskoti ideju siam reikalui isspresti. Ne viena valanda prasedejes internete, apvazinejes parduotuves Vilniuje neatradau nieko tokio, kas padetu isspresti sia dilema ( bent niekas nekrito i akis ). Paskaitinejau ivairius forumus, paklausinejau draugu ir kolegu - taciau vistiek - 0...
Del to noreciau jusu paprasyti pagelbeti man sioje situacijoje, nes dazniausiai mano dovanotos dovanos buna ganetai gerai atrinktos ir dazniausiai unikalios, ar mazu maziausiai isskirtines ( savotiskai ). Taigi, kas tures laiko perskaityti si straipsni ir pasukti galva - imeskit ivairiu variantu ( knygos, zaidimai ar whatever ), geriausia butu si linkais ( konkrecios prekes svetaines adresu ), kad galeciau uzsisakyti ar nuvykus i vieta isigyti.
Tiesa, nezinojau i kuri foruma ar skilti butu geriausia rasyti, kad isgirsciau rimtu pasiulymu, o ne eiliniu blevyzgu - del to noreciau, sulaukti tik rimtu atsakymu ( jeigu tokiu bus )
Dekui
P.S. Atsiprasau uz angliska abecele, nes siame telefone lietuviskos neturiu ir nenaudoju beveik.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.15 20:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Labai panašu į vestuvinius lėkštus bajerius
Anonymous5 rašė:

Pasizadejimas skambejo mazdaug taip:

Pasizadu ( tai porai ) padeti isspresti ir patarti susitaikymo lovoje klausimais, gudrybemis ir menu.

Jau kur 2 nesusitaria, tai tas trečias tikrai sutaikys tuos du lovoj

Nėra sunku nupirkti dovaną, kai gerai pažįsti konkretų žmogų ir reikia kažko nežinia ko

Atsakymas: nori būti originalus, nelįsk po dviejų žmonių antklode, nes labai lengvai galima suvulgarinti, o su subtilumo jausmu irgi labai atsargiai, nes pas kiekvieną jis skirtingas,nes po to bus ne vestuvės, o skyrybos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.15 20:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Anonymous5
Anonymous5
Naujokas
Listi po antklode ar pan tai tikrai nesiruosiu cia labiau mintis buvo, kad kazka padovanoti, kas butu susyja su tuo, kas buvo uzrasyta lapelyje kaip pasizadejimas. Todel ir klausiu : ka galima butu nupirkti ir padovanoti, kaip joke( juokeli ), kuris atspindetu minti uzduoties( pasizadejimo )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.15 21:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Tai ką tau patarti? Padovanok save, jei jiems dviems atsibostų. Būk tas trečias Kokie bajeriai su užuominom, tokią ir dovaną gaus

Patarimas: tik nesupošlink su dovana!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai