Santrauka: Ar tai svarbu?!
Tema sukurta: 2009.06.07 23:57
1 2 Toliau Paskutinis
2009.06.07 23:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pirmoke
Pirmoke
Meistras
Sveiki. Noreciau paklausti jusu nuomones apie dovanu pakavima.
Ar teikiate daug reiksmes ipakavimui dovanodami dovana?
Ar jums maloniau gauti ypatingai/idomiai ipakuota dovana, nei iprastiniame dovanu maiselyje?
Ar pakuojate patys, ar ieskote dovanu pakavimo teikiamu paslaugu?
Aciu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.08 00:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jllll
Jllll
Meistras
pati sekmingai pakuoju, nebent veluoju pvz ar neturiu po ranka ko reik, tai jau lekiu ten, kur tai padarytu uz mane. maloniau nuteikia grazus ipakavimas. bet tik ne kicinis. dar veikia tas delsimas, krapstymasis iki dovanos per ipakavima, besmalsaujant kas gi ten bus rasta pagaliau, tox malonus nekantrumas, truputi vaikiska bet tikrai bt daug maziau idomu, jei bent man tiesiai i rankas - va, imk sita. juk siox tox siupriziukas yra smagu nera tai butina, bet maloniau- tox atsakymas is mano puses
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.08 00:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rebel
Rebel
Patyręs
na jeigu turiu laiko ir noro, tai supakuoju pati ir net koki bantuką padarau, jau vien tas mastymas kaip įvynioti, kaip supakuoti ir pan. nuteikia gerai ir gauti man supakuota dovaną tikrai patinka labiau, nes matuosi, kad žmogus sugaišo tam laikui, na arba rado, kas supakuos, o ne tai, kad įkišo į maišelį, kuris dar ir pagal dydį neparinktas visiškai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.08 00:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pirmoke
Pirmoke
Meistras
Kogero galima sakyti, kad malonu yra zinoti, jog zmogus pakuodamas ir galvodams kaip tai padaryti ar ieskodamas kas tai padarytu, galvojo apie zmogu, kuriam dovanos dovana. Gal tai parodo, jog dovana buvo dovanota nuosirdziai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.08 00:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jllll
Jllll
Meistras
manau dazniausia taip. kitas gali nunesti ipakuota dovana tik is mandagumo ar noro pasirodyti geresniu, kitas gal tiesiog perfekcionistas, kitas gal nes "visi taip daro" ar pan.. ka gali zinoti.. bet jei artimam iteiki, jis zinos, kad nuosirdu YPAC jei ipakavima kokiu nors budu atitaikysi konkreciam zmogui. tuomet viskas bus suprasta teisingai bet kad tai ir malonu, ir siurpriziukas tame slypi, ir labai estetiska, ir rupestis idetas- tiesa.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.08 01:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pirmoke
Pirmoke
Meistras
As pati megstu pakuoti dovanas. Bet pastebiu, kad negali kiekvienam zmogui dovanoti dovana su ipatingu pakavimu, nes yra tokiu, kuriems tai nerupi. Tada galima ir i maiseli imesti
O siaip tai, manau, kad dovanoti galima paprasta dovanele, kuria supakavus graziai ir isradingai galima paversti tikru siurprizu ir nudziuginti zmogu! Man tas labai patinka!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.08 09:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
tą paprastą įpakavimą į popierių tai taip, tačiau jei sugalvojį kąnors tikrai nekasdieniško, tai jau tenka kurnors kreiptis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.08 10:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


jilita
jilita
Pažengęs
Nelabai ir pakuoju
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.08 10:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kipshai
Kipshai
Pažengęs
Dovanas visada pakuoju pati. Kartais naudoju klasikinį, kartais originalų pakavimo būdą. Tai priklauso nuo to kam bus dovanojama. O su gėlėm tai jau kaip kada. Jei yra nuotaika tai pati darau, jei ne tai tuomet jau ką nors gatavo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.08 12:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Persephone
Persephone
Patyręs
As dazniausiai pakuoju pati, o jei neturiu laiko- naudojuosi "Geles ir manufaktura" paslaugomis- ten galima rasti labai dailiu dovanu maiseliu ir kt medziagu. Man visada yra svarbu suderinti pacios dovanos ir jos ipakavimo stiliu, kad isore atitiktu vidu. Aisku, pakuote neturetu nustelbti pacia dovana.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.08 13:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Visada stengiuosi įpakuoti, įvynioti į popierių, papuošt kokiu kaspinu ar dar kuo. Ir pačiai labai miela gauti supakuotas dovanas, ypač kai tos dovanos diiiiidelės
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.08 16:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


edvis
edvis
Patyręs
kam tas ipakavimas jei vistiek ji ismeta
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.08 16:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pirmoke
Pirmoke
Meistras
edvis rašė:

kam tas ipakavimas jei vistiek ji ismeta
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.08 16:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kissndance
Kissndance
Pažengęs
O aš dovanodama dovaną visada pasirūpinu gražiu įpakavimu. Juk ir pačiai mieliau gauti įpakuotą dovaną. Tas išvyniojimo malonumas...mmm Tačiau pati nepakuoju, pasitikiu labiau patyrusių žmonių paslaugomis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.09 14:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Ilgiausiai esu dovaną pakavus gal kokias 10 ar 12 valandų, nes siuvinėjau karoliukais popierių, paskui dar dažiau. Man asmeniškai smagus tas pakavimo momentas, dažniausiai jau nebedovanoji kažko, kas tavo daryta, nes kaip ir ne kiekvienam tai gali dovanoti, tai tas dovanos pakavimas prideda šiek tiek "širdies".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.12 22:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pirmoke
Pirmoke
Meistras
Istikruju tai yra logiska! - jei dovanoji savo daryta darba, tai gal geriau, kad pakavimas nenustelbtu pacios dovanos; o jei jau dovana pirktine, tai galima ir pakuojant papluseti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.12 23:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Realistė
Realistė
Pažengęs
Maišeliai man labiausiai patinka Jų turiu begales Padovanoja kas maišeli,tai žinoma maišelio neišmetu ir laikau jį,tai kai reikia įpakuoti dovaną,tai savo ,,kolekcijoje" surandu tinkamą
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.13 00:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pirmoke
Pirmoke
Meistras
Na, cia labai praktiskas budas
Ir man tenka kartais taip pasielgti
O ar nebuna taip, kad tam paciam zmogui vel atitenka tas pats maiselis? Juk atsiminti sunku kas ir koki padovanojo?
Realistė rašė:

Maišeliai man labiausiai patinka Jų turiu begales Padovanoja kas maišeli,tai žinoma maišelio neišmetu ir laikau jį,tai kai reikia įpakuoti dovaną,tai savo ,,kolekcijoje" surandu tinkamą
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.13 21:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Realistė
Realistė
Pažengęs
Pirmoke rašė:

Na, cia labai praktiskas budas

Ir man tenka kartais taip pasielgti

O ar nebuna taip, kad tam paciam zmogui vel atitenka tas pats maiselis? Juk atsiminti sunku kas ir koki padovanojo?
Realistė rašė:



Maišeliai man labiausiai patinka Jų turiu begales Padovanoja kas maišeli,tai žinoma maišelio neišmetu ir laikau jį,tai kai reikia įpakuoti dovaną,tai savo ,,kolekcijoje" surandu tinkamą

Kažkaip visai ne ;D Arba bent jau to nesužinojau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.16 18:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pirmoke
Pirmoke
Meistras
Kogero buna ir taip, kad tas pats dovanu maiselis apkeliauja daugybe jubiliajatu...kol nusidevi...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai