Tema sukurta: 2010.02.20 00:16
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
2010.02.20 00:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Pažinčių svetainių yra tikrai nemažai: pazintys.lt, ieskok.lt, pazintys.biz, pazintysxxx.lt, darnipora.lt ir kt.

Kuo pazintys.draugas.lt išsiskiria iš kitų pažinčių svetainių? Kas čia patinka ar nepatinka? Ar ieškote laimės ir kitose svetainėse?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.20 00:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pikčiurna
Pikčiurna
Patyręs
Pliusai:
Beveik nuo 2004 vis apsilankau čia. T.y. prisiregistruoju ir išsiregistruoju. Patinka pedantiškas ir tvarkingas išdėstymas bei priežiūra. Smagu, kai net būdamas programuotoju, gali besilankydamas puslapyje, mėgautis jo kokybe.

Nepatinka:
Vakarais, esant piko metui, labai smarkiai apkraunami serveriai. T.y. turėdamas vos 40mbps interneto liniją pastebiu, kad gerokai nuo 18 iki 21 valandos pažinčių skiltį varto laaaabai lėtai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.20 00:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DurniusKvadratu
DurniusKvadratu
Patyręs
as cia nuo nezinau kada... todel man tai iprotis o ne butinybe... o kas liecia pliusus, yra keletas dragu, su kuriais cia susisiekiu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.20 00:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


velniukas666
velniukas666
Didmeistris
Vat senai norejau pasakyt nuomone savo apie sita svetaine
Gerai yra tai kad cia bene vienintele pazinciu svetaine kur reikia UZPILDYT ANKETA.
T.y. aprasyt savo pomegius, save, ir t.t.
Gerai taip pat kad kaip ir daugelyje kitu svetainiu leidziama daug fotkiu isikelt.. ( nors cia kaip kam, man ir keliu pakanka) Ko gero gerai yra dar tai kad galima net muzikos kurini ikelt ( kuriu ko gero vistiek nieks neklauso) ..
Daug pazinciu klubo nariu..
Ties cia visas geeris ir baigiasi.. Jei daugiau prisiminsiu pridesiu. Ai va teisingai, forumas neblogas
Rinktine publika cia renkasi.

Blogai yra..
velnias, cia beveik viskas blogai. Nezinau net nuo ko pradet.
Anketos beveik net nebutina pildyt norint isiregistruot. Uztenka varneles sudet, ir apie save gali nieko nerasyt net. Ko pasekoje man kyla klausimas, ' Velniam isvis ta anketa tada reikalinga?"
Va butent tai mane labiausiai ir uzmusa. Tai tada galetu padaryti paprasciau. Isimt visus tuos klausimus apie zmogu, palikt tik amziu, miesta, ir nuotrauka. Vistiek tu anketu beveik NIEKAS neskaito. Vienetai cia, kuriem sitas pasakymas negalioja.
Nuotrauku cia isvis niekas netikrina beveik kiek pastebejau. Topuose kazkokios per daug soliariumuose besilaknakcios, arba per daug uzvartojusios savaiminio idegio krema, besitampancios slykstynes, primetusios pilna nuotrauku su poza ala "Is***isk mania a???" ...
Panarsius yra netgi vaizdu tokiu, nuo kuriu uzpavasareja. Kai pamatai mergiscios amziu, ima darytis dar baisiau.
Kaip kokia rafinuota One.lt versija. Soliariuminiai zmogai, besitampantys zmogai, pries veidrodi besifotografuojantys zmogai, pusnuogiai zmogai. Yra netgi toksai visiskai nuogas diedas 30metu, sniege nusifotografaves, rasineja paauglem ir siulosi su jom pasidukt.
Uztenka imesti kokios nors grazesnes merginos nuotrauka, kaip pvz.. besedincia ir rymancia brunete, su juoda maike, grubiai 18 metu, ir Oooooo kokiu laisku susilauki.
Na aisku visokiu kru**liu, buvo ir bus, ju visu neisgaudysi ( nors seip butu galima jeigu kas tiktais tuo susidometu) bet sitaip tikrai nebus.
Dabar jau velu, bet reziumuojant, jei taip ir toliau, tai bus taip kad, ar cia ar i one.lt nuait. Tas pats isgamu lizdas, tik su detalesne anketa.
Pradziai kad ta ju " nuostabioji sekretore" nors nepraleistu anketu, kuriose parasyti trys zodziai, arba pilna smailiku ir ne zodzio, arba isvis tik varneles sudetos, ir tai butu jau visiskai kitas reikalas.

O bandyt laime kitose svetainese... ?
Pazintys.lt.....
P**uokliu, fyfu, treninginiu, ir seip ivairaus plauko atskalunu priebega. Rast padoru zmogu galima tik atsitiktinai, nes ten net saves aprasyt nereikia.
Ieskok.lt
Pilna anketu, svetaine uzsibuginus, karts nuo karto paieska neveikia, pilna zmoniu kaip jau minejau, bet dazniausiai prisijungia karta i 3 menesius.
Pazintys.biz...
Jei gerai pamenu draugas.lt analogas, tik su zymei mazesniu populiarumu, ir bjaurybem forumo moderatoriais, kiek cia teko skaityt..
Pazintys XXX.lt.. Na jai nori apie sexa pasvaiciot, arba koki paleistuvi susirast, ten vieta pati ta.
Darni pora.lt..
Teko uzsiregistruot. Pats svetaines aprasymas beje labai grazus, idealizmu dvelkia.
Reikejo pildyt vos ne psichologini testa. Pildziau 4 kart, vis parinkdamas skirtingus atsakymus.
Visus kartus ismete 10 merginu is mano miesto..4 is ju buvo paskutini kart toj svetainej pries metus.3 pries puse metu.. Likusios pries kiek maziau nei puse metu. Kitaip tariant jau kada uzsiregistravo ir pamirso ta svetaine

Vienu zodziu internetines pazintys yra visiskas Briedas..
Geriau jau naudingesne veikla uzsiiminet.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.20 11:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pikčiurna
Pikčiurna
Patyręs
O ko tu tikiesi? Tai ir turi būti didelis "one.lt" analogas, kad turėtų perspektyvą ir potencialą. velniukas666, kaip tu nupasakojai... jei išfiltruotume visas "fyfas", "briedžius" ir tuos, kurių nuotraukos nepatinka ar anketos per trumpoas - iš 4737 prisijungusių narių būtų vos 900. Ir iš tų 900 nė vienas nemokėtų nė cento už "VIP" ar dar visokius niekelius.

O "UAB Draugas.lt" - tai pelno siekianti įmonė, kuriai reik ne tik išlaikyti programuotojus, serverius ir mokėti mokęsčius. Neabejoju, jog jie nori ir kažkiek pelno gaut. Atminkit, mes jiem nesam įdomūs, kol nemokam pinigų. Aš ir pats VIP_Silper nusipirkęs ir perku per banką, kad didesnis procentas liktų projekto autoriam.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.20 11:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KIPRIETIS
KIPRIETIS
Meistras
Na negalima keikt ant portalo nes per ji as su drauge susipazinau, nors pradzioje buvau skeptiskai nusiteikes internetiniu pazinciu atzvilgiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.20 11:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Apsilankau kasdien beveik, pasižiūriu kokių draugai fotkių isidėjo ar kąnors tokio. Kartais brūkšteliu kam, gaila man nieks nebrūkšteli Na o dėl pliusų minusų nžn, gal patogiai iš pat pradžių gautoji dėžutė laiškų, išsiųstų.. patogu vartyti puslapį.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.20 11:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


inverno
inverno
Naujokas
as taip pat cia,draugas.lt,susipazinau su savo antraja pusele ir susiradau draugu.ir nereikejo jokiu dovanu bei vip silver ar gold narysciu.apskritai,draugas.lt man geriausias pazinciu portalas,nes cia renkasi normaliausi zmones.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.20 11:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KIPRIETIS
KIPRIETIS
Meistras
inverno rašė:

as taip pat cia,draugas.lt,susipazinau su savo antraja pusele ir susiradau draugu.ir nereikejo jokiu dovanu bei vip silver ar gold narysciu.apskritai,draugas.lt man geriausias pazinciu portalas,nes cia renkasi normaliausi zmones.


Drysciau tuom abejot nes yra cia visokiu, patikek.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.20 15:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


velniukas666
velniukas666
Didmeistris
Pikčiurna rašė:

O ko tu tikiesi? Tai ir turi būti didelis "one.lt" analogas, kad turėtų perspektyvą ir potencialą. velniukas666, kaip tu nupasakojai... jei išfiltruotume visas "fyfas", "briedžius" ir tuos, kurių nuotraukos nepatinka ar anketos per trumpoas - iš 4737 prisijungusių narių būtų vos 900. Ir iš tų 900 nė vienas nemokėtų nė cento už "VIP" ar dar visokius niekelius.



O "UAB Draugas.lt" - tai pelno siekianti įmonė, kuriai reik ne tik išlaikyti programuotojus, serverius ir mokėti mokęsčius. Neabejoju, jog jie nori ir kažkiek pelno gaut. Atminkit, mes jiem nesam įdomūs, kol nemokam pinigų. Aš ir pats VIP_Silper nusipirkęs ir perku per banką, kad didesnis procentas liktų projekto autoriam.


TA ir NOREJAU pasakyt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.20 15:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


admin
admin
Moderatorius
Aciu uz palaikyma Kai interneto reklamos rinka mirusi, tai jei ne tos papildomos paslaugos, seniai tektu uzsidaryti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.20 17:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KIPRIETIS
KIPRIETIS
Meistras
admin rašė:

Aciu uz palaikyma Kai interneto reklamos rinka mirusi, tai jei ne tos papildomos paslaugos, seniai tektu uzsidaryti.


Krize visur, net ir internete
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.21 14:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pirma
Pirma
Pradedantysis
Man labai patinka ši pažinčių svetainė. Puikus išdėstymas, puiki kokybė, viską lengva surasti. Dar labai patinka tai, kad norint užsiregistruoti, reikia užpildyti anketą. Man asmeniškai, tai pats geriausias pažinčių portalas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.21 23:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


velniukas666
velniukas666
Didmeistris
Pirma rašė:

Man labai patinka ši pažinčių svetainė. Puikus išdėstymas, puiki kokybė, viską lengva surasti. Dar labai patinka tai, kad norint užsiregistruoti, reikia užpildyti anketą. Man asmeniškai, tai pats geriausias pažinčių portalas.


Duodi beveik bet kokio amziaus paieska, ir anketa zmoniskai uzpildes buna vidutiniskai kas desimtas. Ir tai geriausiu atveju :d :d :D
GEEERIS tiesiog neispasakytas :d :d :d D

Negalejau susilaikyti :d :d :d
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.21 23:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


renūūū
renūūū
Didmeistris
Aš, kai užeina noras paieškot liaudies, tai dar užstatau kriterijų apie anketos išsamumą Bet šiaip tai kiek teko bandyt tų psl., tai šis geriausias.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.21 23:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KIPRIETIS
KIPRIETIS
Meistras
velniukas666 rašė:

Pirma rašė:



Man labai patinka ši pažinčių svetainė. Puikus išdėstymas, puiki kokybė, viską lengva surasti. Dar labai patinka tai, kad norint užsiregistruoti, reikia užpildyti anketą. Man asmeniškai, tai pats geriausias pažinčių portalas.




Duodi beveik bet kokio amziaus paieska, ir anketa zmoniskai uzpildes buna vidutiniskai kas desimtas. Ir tai geriausiu atveju :d :d :D

GEEERIS tiesiog neispasakytas :d :d :d D



Negalejau susilaikyti :d :d :d


Tai nesuprantu kur beda jei nepatinka anketos aprasymas nerasyk tokei.. man tai uzveikia kai priraso romanus, tai tada as neturiu kantrybes tiek skaityt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.25 21:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


musicGIRL9
musicGIRL9
Pradedantysis
uzsiregistravus daug draugu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.25 22:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
maloni rašė:

Pažinčių svetainių yra tikrai nemažai: pazintys.lt, ieskok.lt, pazintys.biz, pazintysxxx.lt, darnipora.lt ir kt.


pazintys lt - neuzkabliavo tokiu paprastumu, be to maziau brandus lankytojai atrodo... vaiku nuotrauku nemazai kazkada maciau...
ieskok.lt - galvojau tai skelbimu puslapis :/
pazintys.biz... ?? aaa? kas tai?
pazintysxxx - pinigu neturiu...
darnipora... aaa? kas tokia? as be poros... jeu vien pavadinimas erzina

is nepaminetu
point.lt - nepatogu
one.lt - ok, anegdotas jau savaime minet bet vistiek...


man patinka kad cia:

viena karta laimejau ipoda zaisdamas zaidimus ir praleidinedamas paskaitas... tai buvo awesome...
pavadinimas pakankamai neutralus nuo pat pradziu susidarant vaizda apie puslapi...
patogus pakankamai isplanavimas.
kitose svetainese nelabai ka kabinu, panasiai kaip ir sitoi praktiskai... bet cia kabinu daugiau... man tai pliusas - kibinamom... ir miem... gal but nelabai, bet is to seka kitas pliusas - banai trumpalaikiai...
forumas man puikiai pakeicia tikra gyvenima... o meetai tikra interneta...

minusai:

kartais lagina nuo neaprepiamo vartotoju srauto.
kartais grazios panos neatraso, manau su tuo turetu but kazkas daroma, galbut mazinamas ju drovumas ir didinamas patvirkimo lygis... bei mazinamas isrankumas butent mano atzivlgiu, bet didinamas kitu zmoniu atzvilgiu...
buna, kad zmones prastai ivertina nuotraukas... manau reiktu panaikint neigiamo balsavimo galimybes... ir panasiai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.26 00:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


velniukas666
velniukas666
Didmeistris
Bebenčiukė rašė:

Aš, kai užeina noras paieškot liaudies, tai dar užstatau kriterijų apie anketos išsamumą Bet šiaip tai kiek teko bandyt tų psl., tai šis geriausias.


Ale as vat vakar sumasciau paieskot liaudies, ir kazkaip neradau kriterijaus pagal anketos issamuma :confused; :D :d :d :d
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.26 00:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
SmT rašė:
buna, kad zmones prastai ivertina nuotraukas... manau reiktu panaikint neigiamo balsavimo galimybes... ir panasiai


Įvertinau teigiamai, kad tik geriau jaustumeisi draugas.lt pažintyse
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai