Tema sukurta: 2016.07.18 18:45
1 2 Toliau Paskutinis
2016.07.18 18:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabrinita
Gabrinita
Pažengęs
Sveiki,
Liepos 12-15d. su draugėmis buvome Kelmėje, kursuose. Mus apgyvendino mokinių bendrabutyje. Pirmosios dienos vakarą su drauge ėjome į dušą, kuris yra rūsyje. Kelias į jį nėra jaukus, aplink daug tuščių, apleistų patalpų. Įėjus į vidų tvyrojo nemaloni atmosfera. Dar pajuokavome, kad čia galima filmuoti siaubo filmus. Dušą norėjome parodyti draugams, todėl padarėme vaizdo įrašų. Nors ten buvo keturi dušai, mes pasirinkome vieną kampinį. Tuo tas vakaras ir baigėsi. Kitą vakarą, maždaug apie 23val išėjome į dušą, tačiau kol sulaukėme savo eilės atėjo vidurnaktis. Įėjus į dušą užsirakinome duris, raktą palikome spynoje iš vidinės durų pusės. Paėjus tolėliau buvo dar vienos durys, kurias taip pat uždarėme. Uždarius jas, jos nežymiai prasivėrė, tačiau mes jas vėl užstūmėme. Kol aš nusiprausiau, nieko keisto neįvyko, tačiau nuėjus mano draugei prasidėjo „smagumas". Sėdėjau ant suoliuko, kuris buvo prie antrųjų (neužrakintų) durų. Man besėdint jos staiga prasivėrė, aš jas bandžiau uždaryti, bet jos vėl atsidarė. Tuomet už jų pasigirdo bildesys ir vyriškas balsas. Mano draugė taip pat sakė tai girdėjusi. Aš išsigandau, kad kažkoks žmogus įsiveržė į dušą, pamaniau, kad pamiršom užsirakinti. Kadangi mano draugė maudėsi, nenorėjau, kad kas užeitų, todėl savo kūnu prirėmiau duris. Bildesys paaštrėjo ir iš kitos durų pusės mane kažkas pradėjo stumti. Aš atsitraukiau nuo jų ir durys atsivėrė iki pačio galo, tačiau už jų nieko nebuvo. Iš išgąsčio aš pradėjau klykti. Girdėjau draugės klausimus, tačiau negalėjau jai atsakyti. Aš buvau visai šalia durų ir jos staiga užsitrenkė, vos neprispaudė man rankos. Patalpoje pasidarė labai šalta. Atidarėme duris, patikrinome ar tikrai buvome užsirakinusios, durys tikrai buvo užrakintos. Stengėmės kuo greičiau dingti iš ten. Prieš mus duše buvusios merginos sakė, kad niekada ten nebeis, tačiau nespėjome paklausti kas buvo. Grįžus namo peržiūrėjome įrašus ir pamatė kai ką neįprasta. Viename video (ties 4-5sekunde) matosi kažkas juoda, kuris staiga dingsta, kaip tik prie to dušo kuriame mes maudėmės. Vėl filmuojant tą vietą įrašas sustringa, tačiau tęsiasi toliau. Kitame įraše tos durys, kurios darinėjosi susilieja į juodą dėmę. Esame labai išsigandusios ir norime sužinoti kas tai galėjo būti. Manome, kad ten gyvenę mokiniai yra bandę atlikti spiritizmo seansus. Gal bent numanote kas ten galėjo būti? Jei kam įdomu, video galiu atsiųsti į el. paštą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.18 23:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Airin3
Airin3
Pažengęs
Zinau,kas ten vyko. Ten buvo astraline butybe,kuri jau turi ne mazai energijos,nes jie minta baimes energija ir sutankeja ju kunai,kai gauna daugiau energijos,juos galima net pamatyti,bijoti nereikia,bet sakyti lengva,as taip pat issigasciau nors ir zinau tiesa. Ju yra visur,mes gyvename tarp ju,tai zmoniu,ziurinciu siaubo filmus,uzsiiminejanciu spiritulizmu,ir kurianciu kita negatyva,rukymo astralai ir sekso be meiles kuriniai. Sunaikinti juos galima kvieciant Archangelo Michailo Angelus ir malda,bei ugnimi, zvakiu sviesa. Jei zmones nekurtu ju,ju ir nebutu.
Kiek zinau anksciau ju isvarymu uzsiimdavo Sergejus Azanovas is Kauno.
Niekada negalima zaisti jokiu psichologiniu zaidimu, niekada per jokius spiritizmo seansus neateis iseje mylimi zmones,gali ateiti,net ju pavidalu,bet tai bus demonai. Geriau ten jums daugiau neiti:)
Rasykit,jei dar turesit klausimu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.19 22:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Airin3
Airin3
Pažengęs
Nebijok ir niekada nieko nematysi,baimes akys dideles. Ten buvo kitas variantas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.19 22:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


arnie
arnie
Meistras
ProfeXXZ rašė: Blemba,o aš viena namie
Gerai kad namie , o ne kokiam miske .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.19 23:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Airin3
Airin3
Pažengęs
Jei bijai-jokio skirtumo. O jei ne-miske saugiau,ten daug meiles,gamtos dvasiu,grozio
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.20 00:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


arnie
arnie
Meistras
Jei nakti miske patikek yra skirtumas tamsoje nelabai yra tuo gamtos grozio ten daugiau visokiu dvasiu nei meiles .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.20 01:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Airin3
Airin3
Pažengęs
Visiskai sutinku . Istikruju miske saugu,bet as bijociau. Ziniu turiu daug ir zinau, kad bijoti nereikia, bet nakti lauke man nejauku, visada uz nugaros jaucias blogis ir tai nemalonu.Pries miega apie valanda, dvi reikia pabut ramiai, be baimiu ir minciu negeru, tada sapnai bus nuostabus. Tad saldziu spalvotu sapneliu. Pas mus jau velu, o Lietuvoj naktele
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.20 14:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Iselin
Iselin
Didmeistris
Man tai beveik tas pats, viena namie ar miške
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.21 00:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Airin3
Airin3
Pažengęs
Jei jums nesvarbu ar miske, ar namie, jei supratau teisingai,-jus nebijot,net nakti but miske tai pasakiska. Nes baime, nepasitikejimas savimi blokuoja Meile, tad jus turit tureti nuostabu gyvenima ir esat laiminga ar laimingas, nes per jus laisvai gali teketi Meiles energija, o per ka teka pilnai Dieviskos Meiles enrgija,-tas gali susilieti su Dievo Pasauliu,su musu tikruoju pasauliu,nes mes gyvename iliuziniame pasaulyje. Fizinis pasaulis-ILIUZIJA.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.23 21:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Miriam224
Miriam224
Naujokas
Atsiųsk tą video man ;)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.24 02:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


paslaptele
paslaptele
Patyręs
Jei taip buvo iš tiesų, tai kažkas tikrai prisižaidė su dvasių kvietimaisis, lakstymais pas būrėjus, ekstrasensus, tikėjimais visokiom astralinėm būtybėm ir pan... Gal tas ,,dvasiukas" buvo kažkieno prišauktas ten? O gal jis paskui kažką seka? Jei nieko nei jums, nei jūsų draugei keisto nesidaro, grįžus namo ir kitose aplinkose bet kokiu paros metu, tai nereik per daug bijot nė vienai. Bet būna, kad žmones tokie dvasiukai persekioja ir ar ,,prisinokinę" (tai reiškia, kad nuodėmėj žmogus paskendęs) ateina pasiimti (pvz., verčia naktį iš lovos ir stumia laukan link šulinio, ežero ir pan. Žmogui sugebėjus uždegt šviesą, viskas aprimsta). Tokiais atvejais nieks negelbės, jeigu žmogus neatsigręš į Dievą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.08.12 09:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ala61
Ala61
Naujokas
Laba diena, kelis dešimtmečius gyvenau prie kapinių...Prietemoje dažnai matydavau,,rūko''siluetus virš kapo, bet niekada to nebijojau, o kartais, tamsoje, per kapus ir namo pareidavau...gal ir ,,parėjo''kartu kokia vėlė, nes savo namuose taip pat girdėdavau bildesius, bet, pasodinus šalaviją prie vartų, jie, tie bildesiai liovėsi. Sakoma, kad vėlės vengia tų namų, prie kurių vartų auga Šalavijai. ;-)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.08.14 22:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Airin3
Airin3
Pažengęs
Mano draugai gyveno prie kapiniu ilga laika ir....ir zmona, ir vyras,o dabar ir sunus nusizude...Geriau to vengti, ju bijoti nereikia,nes tai,tik seseliai ir jie nieko negali padaryti fiziskai, bet pasamoneje jie gali paveikti per laika,nes jie turi gauti energijos,todel eina i namus. Gerai apsaugo senas budas cesnakai,druska kampuose na ie namui apsaugoti malda,kviesti Archangelo Michailo pagalba,nors rytais ir pries miega.

Laba diena, kelis dešimtmečius gyvenau prie kapinių...Prietemoje dažnai matydavau,,rūko''siluetus virš kapo, bet niekada to nebijojau, o kartais, tamsoje, per kapus ir namo pareidavau...gal ir ,,parėjo''kartu kokia vėlė, nes savo namuose taip pat girdėdavau bildesius, bet, pasodinus šalaviją prie vartų, jie, tie bildesiai liovėsi. Sakoma, kad vėlės vengia tų namų, prie kurių vartų auga Šalavijai. ;-)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.08.16 00:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


paslaptele
paslaptele
Patyręs
Hmmm... Šalavijai ir dvasios? Tikit tokiais dalykais, kad dvasia augalo bijo? Kokios pelės ar dar kokie nekviesti įnamiai (vabalai,pvz.,) gali bijoti to šalavijo, dėl skleidžiamo kvapo neit į jūsų kiemo teritoriją. Arba tiesiog eilinis sutapimas. Pas mus tiek sode, tiek namie būna, ir tų bildesių ir krebždėjimų, bet ne dėl dvasiukų, o dėl gyvių, atėjusių ir lakstančių pakampiais ar sienose arba, pvz., dėl kokios nors senstančios medienos (baldai, sienos ir pan.), vėjo (kai dėl jo kas viduj ima net judėt.

Gyvenimas prie kapinių ir savižudybės irgi tarpusavy nesusiję dalykai. Mano draugė užaugo prie kapinių ir dar prakeiktam name (žydas, vežamas į koncentracijos stovyklą prakeikė namą, kad visi, kas jame gyvens, būtų nelaimingi). Tik dėl to prakeikimo to namo gyventojų tarpe ir vyrauja pykčiai, kivirčai, liūdnas gyvenimas, nelaimės. O kapinės tik padeda susiprast, kad reik savo dvasia rūpintis,kad nepražūtum. Beja, savižudybių atveju visada kyla rizika, jeigu kuris šeimos narys ar giminaitis, draugas pakelia ranką prieš save. Taip paskui ir būna, kad nusirita banga žmonių iš to paties rato, jeigu Dievu nesiremia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.08.16 00:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Airin3
Airin3
Pažengęs
Jus teisi,del seimos,nes tai vyksta,jei zmones nera dvasiskai stiprus,mano atveju taip ir buvo.. isejo vienas paskui kita.Bet prie kapiniu gyvenimas padejo pirmai aukai,nes kapiniu gyventojams reikia energijos,jie labai nori neiseiti is zemes,todel traukia energija is tu kas ateina i kapines,ypac didele svente jiems, lapkricio 1-oji,-helovynas na ir arti gyvenantys juos maitina ir per ilga laika tai paveikia zmoniu psihika. Tai buvo man artimi zmones,as daznai bendraudavau ir ta ytaka jautem,bet tai buvo geras namas -jo nepernesi. Dabar ten niekas negali gyventi, stovi..ir sako zmones mato juos...O siap kiekvienas namas turi savo garsus,bet tai kas kita..

Hmmm... Šalavijai ir dvasios? Tikit tokiais dalykais, kad dvasia augalo bijo? Kokios pelės ar dar kokie nekviesti įnamiai (vabalai,pvz.,) gali bijoti to šalavijo, dėl skleidžiamo kvapo neit į jūsų kiemo teritoriją. Arba tiesiog eilinis sutapimas. Pas mus tiek sode, tiek namie būna, ir tų bildesių ir krebždėjimų, bet ne dėl dvasiukų, o dėl gyvių, atėjusių ir lakstančių pakampiais ar sienose arba, pvz., dėl kokios nors senstančios medienos (baldai, sienos ir pan.), vėjo (kai dėl jo kas viduj ima net judėt.



Gyvenimas prie kapinių ir savižudybės irgi tarpusavy nesusiję dalykai. Mano draugė užaugo prie kapinių ir dar prakeiktam name (žydas, vežamas į koncentracijos stovyklą prakeikė namą, kad visi, kas jame gyvens, būtų nelaimingi). Tik dėl to prakeikimo to namo gyventojų tarpe ir vyrauja pykčiai, kivirčai, liūdnas gyvenimas, nelaimės. O kapinės tik padeda susiprast, kad reik savo dvasia rūpintis,kad nepražūtum. Beja, savižudybių atveju visada kyla rizika, jeigu kuris šeimos narys ar giminaitis, draugas pakelia ranką prieš save. Taip paskui ir būna, kad nusirita banga žmonių iš to paties rato, jeigu Dievu nesiremia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.08.16 10:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
paslaptele rašė:

Beja, savižudybių atveju visada kyla rizika, jeigu kuris šeimos narys ar giminaitis, draugas pakelia ranką prieš save. Taip paskui ir būna, kad nusirita banga žmonių iš to paties rato, jeigu Dievu nesiremia.


nesijaudinkit, moterys turi is ko rinktis , nes Lietuvoje jaunu moteru yra maziau ir pasirinkimas joms gana didelis. Lietuvoje moterys pagrinde zudosi tik virs 75 metu, greiciausiai like vienisos, be vaiku ir t.t. Buna kad ir moterys po vyro mirties nusizudo, bet cia jau egoizmas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.08.16 10:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Airin3
Airin3
Pažengęs
Kaip zmogus ne viska gali pernesti,vieni dalykai patinka,o kiti-ne..taip vyksta ir dvasiu pasauly. Juk juodosios jegos bijo kryziaus,nes is jo eina mums nematoma sviesa.cesnakas skleidzia jiems netinkanti kvapa.druskos kodel bijo -nezinau, bet yra taip...Viskam yra priezasciu ir pasekmiu desnis



Beja, savižudybių atveju visada kyla rizika, jeigu kuris šeimos narys ar giminaitis, draugas pakelia ranką prieš save. Taip paskui ir būna, kad nusirita banga žmonių iš to paties rato, jeigu Dievu nesiremia.




nesijaudinkit, moterys turi is ko rinktis , nes Lietuvoje jaunu moteru yra maziau ir pasirinkimas joms gana didelis. Lietuvoje moterys pagrinde zudosi tik virs 75 metu, greiciausiai like vienisos, be vaiku ir t.t. Buna kad ir moterys po vyro mirties nusizudo, bet cia jau egoizmas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.08.16 11:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Airin3
Airin3
Pažengęs
Na.o del mokytojos...tai,tikriausiai sutapimas,nes dangus labai megsta kai zmones juokiasi,tai ir iskrecia,kartais pokstu,kad zmones,o ypac jaunimas,gardziai, pasijuoktu. Tikriausiai ji nebeistvere jusu draugystes ir pabego..





Beja, savižudybių atveju visada kyla rizika, jeigu kuris šeimos narys ar giminaitis, draugas pakelia ranką prieš save. Taip paskui ir būna, kad nusirita banga žmonių iš to paties rato, jeigu Dievu nesiremia.




nesijaudinkit, moterys turi is ko rinktis , nes Lietuvoje jaunu moteru yra maziau ir pasirinkimas joms gana didelis. Lietuvoje moterys pagrinde zudosi tik virs 75 metu, greiciausiai like vienisos, be vaiku ir t.t. Buna kad ir moterys po vyro mirties nusizudo, bet cia jau egoizmas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.08.16 17:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
Ten buvo forumo narys as1negražus1as,ieskojo savo 15metes...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.08.16 19:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
DonatasSL rašė:

Ten buvo forumo narys as1negražus1as,ieskojo savo 15metes...

Gal ne savo? Bet tėvų?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai