Santrauka: Administracija, ar galima jas nubausti?!
Tema sukurta: 2015.04.10 16:36
2015.04.10 16:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Putinas
Putinas
Naujokas
Sveikos panelės:) prieš mane kiekvieną dieną kovoja tokios trys merginos po kelis kartus iš eilės jų vardai yra Robė, Hoppe ir dar vienos neatsimenu:( kažkaip neužsifiksavo kai atsidarau dvikovų žinutes buna šitaip: hoope,hoope,hoppe ir dar kartą hoppe ar man čia vienai taip? ir tikrai prarandu nemažai pinigų Administracija,ar būtų įmanoma kažkaip jas nubausti? nes tikrai gaila pinigų:(
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.04.10 17:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
Kviesti į dvikovas nėra draudžiama.
Per dieną gali ta pati panelė užpulti Jus 5 kartus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.04.10 18:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Serina
Serina
Pradedantysis
Tai gal sumažinkit tą skaičių? Ne 5, kokius 2-3 padarykit? Nes kai kurios specialiai prisikuria papildomų panelių ir tom kurios su aukštom statistikom ir nenori keltis lvl vis patirties taškus kiša tyčia :S (man tokios problemos nėra, bet kai kuriom klubietėm)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.17 12:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Forcilija
Forcilija
Pradedantysis
Hoppe mane irgi puola na ir kas populiarumą pasididink ir laimėsi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.09.18 12:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ernestulka
ernestulka
Pradedantysis
Nu jo mane irgi dažnai pole tuos paneles , bet nieko cia tokio nera , nes jos teisiok siekia savo tikslu
Tu irgi kovoji Na taip ir iseina . Reikia pasistenkt tapt stpresne priimk tai , kaip isuki tapt stipresne negu jos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.05.09 10:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


monica86
monica86
Naujokas
Sveiki.kodel man nuskaiciavo daugiau kaip 4 tukst.mados arenoje,jei as laimejau pries kita panele,panele vardu Andreja.cia taip daznai taip buna,kad laimi,bet nuo taves nuskaiciuoja pinigus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.05.09 15:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
monica86 rašė:

Sveiki.kodel man nuskaiciavo daugiau kaip 4 tukst.mados arenoje,jei as laimejau pries kita panele,panele vardu Andreja.cia taip daznai taip buna,kad laimi,bet nuo taves nuskaiciuoja pinigus


Laimint pinigai nenuskaičiuojami. Vadinasi, kova pralaimėta.

Dvikovos rezultatas Mados arenoje nustatomas pagal laimėtų raundų skaičių, o ne pagal laimėtas populiarumo statistikas.
Jei varžovė laimi bent du raundus iš trijų, ji ir yra dvikovos laimėtoja.

Mados dvikova vyksta 3 raundais - kiekviename raunde 3 populiarumo statistikos yra pasirenkamos ir pakoreguojamos atsitiktiniu procentu (nuo 0 iki 20).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.05.21 15:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


liza4
liza4
Naujokas
Laba diena, Norėčiau pasiteirauti, ką daryt jei dalyvauji dvikovoje kad ir daugiau surenku balu vistiek pralaimiu, tas pats ir supermodeliu dvikovoje surinkau 6 balus, o supermodelis 4 ir ana laimėjo kur sąžiningumas ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.05.23 12:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
liza4 rašė:

Laba diena, Norėčiau pasiteirauti, ką daryt jei dalyvauji dvikovoje kad ir daugiau surenku balu vistiek pralaimiu, tas pats ir supermodeliu dvikovoje surinkau 6 balus, o supermodelis 4 ir ana laimėjo kur sąžiningumas ?


Dvikovos rezultatas Mados arenoje nustatomas pagal laimėtų raundų skaičių, o ne pagal laimėtas populiarumo statistikas.
Jei varžovė laimi bent du raundus iš trijų, ji ir yra dvikovos laimėtoja.

Mados dvikova vyksta 3 raundais - kiekviename raunde 3 populiarumo statistikos yra pasirenkamos ir pakoreguojamos atsitiktiniu procentu (nuo 0 iki 20).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai