Santrauka: Nu pe r mažaaaaai.
Tema sukurta: 2012.01.29 17:10
2012.01.30 19:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ErikoErika
ErikoErika
Meistras
gali čia neverkt visoms tas pats. Reik energijos pirk ją už tikrus pinigus, gaila pinigų lauk kol ji pati pakils.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.01.31 17:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Agbeta
Agbeta
Didmeistris
Aš pritariu.
Aš tai tų šiūkšlių nerenku, Po kurio laiko jos išnyksta
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.01 16:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Malboraa
Malboraa
Didmeistris
Makaroniene2 rašė:

Kas 5 minutes gauname tik +1. O man reikia vaikus žaist išleist. Žvaigždutės-tik už litus. O dar ir visas ŠIUKŠLINAS tas mano darželis.... :(


Kantrybės turėk, KANTRYBĖS.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.05 01:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Žiniuonė
Žiniuonė
Pažengęs
GALETU SUMUOTI ENERGIJA, O TAI PEREJUS I KITA LYGI JI ATSINAUJINA, BET LIKUSI ENERGIJA KURIA TUREJAI-PRAPUOLA.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.05 15:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Odėja
Odėja
Pradedantysis
Zinok kad tu pasakytum ka nors ir tavo noras issipildo nera taip.Tad cia nesiskusk.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.06 01:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Salote
Salote
Meistras
NU TADA NEI VIENA NERASYKIT, NES DAUGUMA CIA SU SKUNDAIS...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.06 01:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Maljorka
Maljorka
Pradedantysis
Juk čia ir yra pasiūlymų tema. Tik greičiausiai tie žaidėjų pasiūlymai dėl žaidimo tobulinimo kūrėjų nepasiekia... :/ O energijos tikrai galėtų daugiau būti, arba greičiau atsinaujinti... Ne visi nori kišti pinigus į žaidimą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.07 16:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kilė
Kilė
Pažengęs
Kiek cia apsilankau, tai jei kazkoks zmogus kazka pasiulo tai tuoj ji visi puola. Matosi, kad Eshly daznai zemina kitu idejas. Nors atrodo kad nepritaria. nesuprantu, kam tada tos idejos? Negi zmonem jau nebegalima pasvajoti? Tam ir sukurta skiltis idejos, kad zmones galetu siulyti, svajoti, kurti. Manau, kad isvis galetu tos ideju skilties nebuti, nes cia tik barniai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.11 09:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lile0416
lile0416
Naujokas
Sutinku su Diora skiltys ir sukurtos tam kad kiekvienas pasireikstu su savo pasiulymais ir idejom,bet pastebejau kad cia atsiranda daug skeptiku kurie neturi ka veikti,sedi visa diena prie zaidimu ir vaizduoja kad jiems nieko nereik,tada dergiasi is kitu nuomoniu,nors manau jei ir nebutu sios skilties vistiek norintys pasidergti is kitu rastu kur tai padaryti )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.11 15:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kutis113
Kutis113
Patyręs
as uz didinima energijos,nes sorry tik maximum 30 tera,to neuztenka
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.11 17:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Malboraa
Malboraa
Didmeistris
lile0416 rašė:

Sutinku su Diora skiltys ir sukurtos tam kad kiekvienas pasireikstu su savo pasiulymais ir idejom,bet pastebejau kad cia atsiranda daug skeptiku kurie neturi ka veikti,sedi visa diena prie zaidimu ir vaizduoja kad jiems nieko nereik,tada dergiasi is kitu nuomoniu,nors manau jei ir nebutu sios skilties vistiek norintys pasidergti is kitu rastu kur tai padaryti )


Tai negalvokit, kad dabar visus jums ant kaklo šoks ir dėkos už tokį puikų pasiūlymą. Visų pirmą GALVOKIT ką rašot, o visų antrą mokėkit priimti ir kritiką.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.12 12:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kilė
Kilė
Pažengęs
Malbora rašė:

lile0416 rašė:



Sutinku su Diora skiltys ir sukurtos tam kad kiekvienas pasireikstu su savo pasiulymais ir idejom,bet pastebejau kad cia atsiranda daug skeptiku kurie neturi ka veikti,sedi visa diena prie zaidimu ir vaizduoja kad jiems nieko nereik,tada dergiasi is kitu nuomoniu,nors manau jei ir nebutu sios skilties vistiek norintys pasidergti is kitu rastu kur tai padaryti )




Tai negalvokit, kad dabar visus jums ant kaklo šoks ir dėkos už tokį puikų pasiūlymą. Visų pirmą GALVOKIT ką rašot, o visų antrą mokėkit priimti ir kritiką.


Tai cia kritika kai saiposi is musu ideju? Sorry, bet matosi, kad jau daugeja zmoniu kurie panasus i eshly. Niekas net ir nepraso, kad mums dekotu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.14 13:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lile0416
lile0416
Naujokas
Pasiskaicius kaikuriu "kritiku" nuomones susidaro ispudis,kad negalima net savo minciu issakyti... Cia jau ziuru kiekviena sukurta tema tai kazkoks blogos nuotaikos ir pykciu saitas :))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.14 17:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Malboraa
Malboraa
Didmeistris
Diora rašė:

Tai cia kritika kai saiposi is musu ideju? Sorry, bet matosi, kad jau daugeja zmoniu kurie panasus i eshly. Niekas net ir nepraso, kad mums dekotu.


Kas iš tavęs šaiposi? Jei neskiri paprasto komentaro nuo šaipymosi, tai soriukas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.14 17:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Malboraa
Malboraa
Didmeistris
lile0416 rašė:

Pasiskaicius kaikuriu "kritiku" nuomones susidaro ispudis,kad negalima net savo minciu issakyti... Cia jau ziuru kiekviena sukurta tema tai kazkoks blogos nuotaikos ir pykciu saitas :))


Nes jūs prašot tokių dalykų, kurie pakeistų absoliučiai visą žaidimą, kurie visiškai nereikalingi, kurie gali padėti žaidimui strigti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.15 07:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kutis113
Kutis113
Patyręs
ot sugadinsim zaidima pakele limita nejuokykit,juk kilo ir anksciau tik dabar riba,praso isigyt vaiku siuncia baubus,o energijos kapsi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.15 18:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Malboraa
Malboraa
Didmeistris
Kutis113 rašė:

ot sugadinsim zaidima pakele limita nejuokykit,juk kilo ir anksciau tik dabar riba,praso isigyt vaiku siuncia baubus,o energijos kapsi


Ne, aš nesakiau, kad ENERGIJOS LIMITAS gali padėti strigti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.17 01:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šelsmas
Šelsmas
Naujokas
visi čia kaip maži vaikai pešasi , jei nesutinkat su pasiulymais ar kai kuriu žmoniu idejomis, tai išvis čia nerašykite..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.17 13:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Baku
Baku
Didmeistris
Agbeta rašė:

Aš pritariu.

Aš tai tų šiūkšlių nerenku, Po kurio laiko jos išnyksta


Aš tą patį darau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.21 17:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kilė
Kilė
Pažengęs
CoyXi rašė:

Agbeta rašė:



Aš pritariu.



Aš tai tų šiūkšlių nerenku, Po kurio laiko jos išnyksta




Aš tą patį darau


as renku tik tai tada kai buna uzduotis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai