Santrauka: Epilepsija- tai nervine liga
Tema sukurta: 2017.04.30 13:07
1 2 Toliau Paskutinis
2017.04.30 13:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Diana2000
Diana2000
Pradedantysis
Nuo ko atsiranda epilepsija?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.04.30 21:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Gali būti įgimta arba įgyta, pvz., dažniausiai po galvos traumų ir pan., bet priežasčių gali būti daug.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.04.30 21:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alvydas93
Alvydas93
Patyręs
Dar prideciau daznai buna kad nuo streso prasideda epilepsijos priepuoliai .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.04.30 21:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Stresas gal daugiau kaip provokacinis elementas, jei yra arba įgimta, arba įgyta epilepsija.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.04.30 21:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alvydas93
Alvydas93
Patyręs
Nevisada jei zmogus jautresniu nervu tai koks didesnis stresas ir jam prasideda priepuoliai siaip tie epilepsijos priepuoliai nevisada buna nuo epilepsijos ligos kaip pacios gali buti ir nuo cukraliges ar kokiu ypac vaikams nuo kirminu ir jeigu daktaras atmestinai atliks apziura bus paskirti vaistai nuo epilepsijos , o serganciu panasia i epilepsija liga yra nemazai ypac tarp alkoholiku tik laiku negaus dienos normos ir prasideda priepuoliai ispradziu drebulys paskui ir visa kita .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.04.30 23:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
O ypač nejautriems ir nuo panų gali prasidėti epilepsija
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.01 08:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Diana2000
Diana2000
Pradedantysis
Man nuo gimimo epilepsija atsirado tik po ilgo laiko, o beto dar operacija reikejo atlikt, nes ziaurus preipuoliai tuo metu buvo vaikysteja ir dabar yra prepuoliai bet jie kitokie
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.01 08:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Diana2000
Diana2000
Pradedantysis
Bet man pavydziui idomu labiausiai jeigu mergina pastoja sirgdama epilepsija tai vaistu turbut negalima gert arba i diena viena karta isgert, nes siuo metu ryte ir vakare geriu. Nes internete skaiciau jei mergina geria vaistus nuo epilepsijos priepuoiu budama nescia tai gal vaikui but apsigimimai, arba gimt negyvas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.01 18:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Agnė1992
Agnė1992
Naujokas
Man epilepsija nuo gimimo. Vos gimus gydytojai pamatė, kad kažkas negerai. Bet didieji priepoliai prasidėjo kai buvo 7 metai tai ir pradėjau gerti vaistus. Anksčiau tik mini būdavo. Dabar vaistų dėka jų nėra. Bet jei susinervinu (aš labai jautri), tai gali stresas iššaukti juos. Bet bandau valdyt emocijas, kad nebūtų jų. Man 25 m ir iš jų jau dveji kaip gan ramiai gyvenu.
Vaistus būtina gerti net jei pastoji, negalima nutraukt ar tik dalį išgerti. Jei pastoji, būtina apsilankyti pas gydytoja, kad pakoreguotų gydymą. Nes pastojus, augant svoriui dėl vaisiaus, priepolių gali padaugėti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.01 22:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Diana2000
Diana2000
Pradedantysis
Nu jo, gali but kad reikia gerti pastojus vaistus. Bet skaiciau kad gali gimt negyvas, arba apsigimimu but ir t.t
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.03 11:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Agnė1992
Agnė1992
Naujokas
Diana, visko gali būti, o gali ir nebūti. Kažkur draugė skaitė, kad po gimdymo gali išnykt epilepsija. Tai ji tuo tiki.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.03 19:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Diana2000
Diana2000
Pradedantysis
Na jo gali but visko, bet as nlb tikiu kad gali isnykt epilepsija, nes nuo gimimo sergu ir gali but tai igimta, nes mano muciutes mociute sirgo, bet jei senatve sake kad buvo, ir beto man yra galvoj zidinys kazkoks kur spaudzia ir priepuoliai atsiranda nuo jo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.06 16:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Agnė1992
Agnė1992
Naujokas
Na nežinau, kiekvienam skirtingai. Mano forma yra paprastoji židininė.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.06 18:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
man epilepsija nuo jusu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.06 22:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alvydas93
Alvydas93
Patyręs
Diana2000 rašė:

Na jo gali but visko, bet as nlb tikiu kad gali isnykt epilepsija, nes nuo gimimo sergu ir gali but tai igimta, nes mano muciutes mociute sirgo, bet jei senatve sake kad buvo, ir beto man yra galvoj zidinys kazkoks kur spaudzia ir priepuoliai atsiranda nuo jo.
Jei galvoje spaudzia kaulas tai toki defekta pagydydavo dar senoveje paprasciausiai ta vieta prakaltuodavo ir isnaujo uzauges kaulas budavo plonesnis ir minkstesnis nei senasis tad ir spaudimas mazesnis , nors su tomis galvos operacijomis reikia buti atsargiam kazkada ziurejau internete giriesi kazkoks vienas chirurgas is Kauno kad padares kazkur 80 galvos operaciju is kuriu sekmingos buvo kazkur apie 30 tai iseina tik kas trecias visi kiti amzinatiles buvo pagydyti arba invalidai , tad jei stipriai nemaiso geriau jau su tokiomis operacijomis palaukti .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.06 22:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
senoveje nebuvo ten jokiu galvos operaciju Kad randa kaukoles su skyle galvoje tai dar nereiskia kad dare operacijas arba kirto su kokiu kirtikliu per galva, arba per ta skype istraukdavo smegenis ir suvalgydavo, ar ten gali kokie "orangutangai" atlikti operacijas tai labai abejoju be narkozes vien nuo skausmo numirtum, nekalbant apie visokias komplikacijas. Dar gal mumifikuojant darydavo kiauryme, bet tikrai tuomet jokios medicinos nebuvo, gyvenimo vidurkis tuomet buvo 27 metai, o Lietuvoje vos pries simta ar du simtus metu gyvenimo vidurkis buvo tik 37 metai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.06 22:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alvydas93
Alvydas93
Patyręs
fxx3 rašė:

senoveje nebuvo ten jokiu galvos operaciju Kad randa kaukoles su skyle galvoje tai dar nereiskia kad dare operacijas arba kirto su kokiu kirtikliu per galva, arba per ta skype istraukdavo smegenis ir suvalgydavo, ar ten gali kokie "orangutangai" atlikti operacijas tai labai abejoju be narkozes vien nuo skausmo numirtum, nekalbant apie visokias komplikacijas. Dar gal mumifikuojant darydavo kiauryme, bet tikrai tuomet jokios medicinos nebuvo, gyvenimo vidurkis tuomet buvo 27 metai, o Lietuvoje vos pries simta ar du simtus metu gyvenimo vidurkis buvo tik 37 metai.
Nebuk toks tikras kad senoveje vien bezdziones gyveno vien piramides ka reiskia nelabai dabartiniai protingi mokslininkai supranta kaip jas senoveje atsilike zmones pastate , o apie galvos kaltavima tai net moksliniai traktatai pries kokius 500 metu buvo parasyti , o narkozei kazkokiu spec medikamentu nereikia uztenka snapso ar kaip senoves svedai naudojo musmires .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.06 23:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
nieko stebuklingo tos piramides nera, mitas ir tiek. tai vat jei tau kada nors darys narkoze, tai paprasyk geriau snapso arba musmiriu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.31 00:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Diana2000
Diana2000
Pradedantysis
aha skubu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.03.25 16:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


EkutE
EkutE
Pradedantysis
Rekomenduoju knygą šia tema: ?? https://bit.ly/2pEG6NT "Visa tiesa apie epilepsiją"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai