Tema sukurta: 2008.11.16 17:26
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
2008.11.16 17:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta2
Pastebeta2
Meistras
kaip manot ar eis man naudoti epiliatoriu su jautrioms vietoms galvute... mano intymi vieta labai jautri... ar dirgins labai? bus spoguota? ar visgi tai geras daiktas? zadu pirkt iki 300lt kad nelabai pigus butu.. nez ziuriu ar apsimoka isvis pirkt ar ne./..nes jai pirkt epiliatoriu tai gera,visom vietom..kad atsipirktu tai..ar toliau man skust...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.16 17:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


geroji
geroji
Pažengęs
Man naudojant epiliatorių oda labiau susierzina, nei epiliuojant pleistrais, pastebėjau po pleistrų greičiau praeina paraudimas, bikini gerai depiliuoja " Bylys" pleistrai tokie rudi, su šokoladu yra pirkti Eurokos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.16 17:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Londa
Londa
Meistras
Pastebeta2 rašė:

kaip manot ar eis man naudoti epiliatoriu su jautrioms vietoms galvute... mano intymi vieta labai jautri... ar dirgins labai? bus spoguota? ar visgi tai geras daiktas? zadu pirkt iki 300lt kad nelabai pigus butu.. nez ziuriu ar apsimoka isvis pirkt ar ne./..nes jai pirkt epiliatoriu tai gera,visom vietom..kad atsipirktu tai..ar toliau man skust...


tik nepirk su metaliniais ''danteliais'' geriau kad butu keramikiniai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.16 17:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta2
Pastebeta2
Meistras
kazkada su sokoladu kazka naudojau..... bet nepatinka man tas terliojimasis su jais.. arba epiliatorius arba skutimas..maciau bilys firmos elektroni epiliatoriu ten pasirenki pagal programele koki skutima pasirinkt.. kokio ilgio plaukeliam... kaina 300lt nezinau net susipainiojau su tais epilaitoriais.. tad pirmiau noriu suzinot kaip su intymia vieta reikalai..nes bene svarbiausias man tai dalykas...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.16 17:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta2
Pastebeta2
Meistras
Londa rašė:

Pastebeta2 rašė:



kaip manot ar eis man naudoti epiliatoriu su jautrioms vietoms galvute... mano intymi vieta labai jautri... ar dirgins labai? bus spoguota? ar visgi tai geras daiktas? zadu pirkt iki 300lt kad nelabai pigus butu.. nez ziuriu ar apsimoka isvis pirkt ar ne./..nes jai pirkt epiliatoriu tai gera,visom vietom..kad atsipirktu tai..ar toliau man skust...




tik nepirk su metaliniais ''danteliais'' geriau kad butu keramikiniai


sese naudoja su metaliniais bet tik kojom jie labai gerai israuna.. o kdl keramikiniai? ir siaip nemaciau kazkaip nete tokiu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.16 17:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta2
Pastebeta2
Meistras
pripirkau permatomu apatiniu tad ir ta vietel turi graziai atrodyt..noriu kad ilgiau ji grazi butu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.16 17:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


geroji
geroji
Pažengęs
Depiliaciniai pleistrai neterlioja, po to likučiai lengvai nusivalo aliejum, gal tu bandei depiliacinį vašką? Kurį reikia šildyti ir po to tepti mentele?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.16 17:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta2
Pastebeta2
Meistras
geroji ai taip vaska bandziau sokoladini ir pleistriukus dedavau... isvis raut bijau as pati.. geriau kai aparatas rauna nei pati
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.16 17:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta2
Pastebeta2
Meistras
bet prie visko priprast imanoma kazkada ir antakius sunku raut buvo..dbr 0 skausmo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.16 17:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Londa
Londa
Meistras
Pastebeta2 rašė:

Londa rašė:



Pastebeta2 rašė:







kaip manot ar eis man naudoti epiliatoriu su jautrioms vietoms galvute... mano intymi vieta labai jautri... ar dirgins labai? bus spoguota? ar visgi tai geras daiktas? zadu pirkt iki 300lt kad nelabai pigus butu.. nez ziuriu ar apsimoka isvis pirkt ar ne./..nes jai pirkt epiliatoriu tai gera,visom vietom..kad atsipirktu tai..ar toliau man skust...








tik nepirk su metaliniais ''danteliais'' geriau kad butu keramikiniai




sese naudoja su metaliniais bet tik kojom jie labai gerai israuna.. o kdl keramikiniai? ir siaip nemaciau kazkaip nete tokiu...


metalinia gali ''isklisti'' issikrapo lika nevienodi tarpai ...keramik. kai pagauna tai ir israus o metalas slidus... jie nera brangus pilips pirkau 200 nekainavo.dar ledo pagalvele yra antgalis jautriom vietom(siauresnis ) sepetelis isvalyti,2 greiciu padetis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.16 17:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


geroji
geroji
Pažengęs
Pastebeta2 rašė:

geroji ai taip vaska bandziau sokoladini ir pleistriukus dedavau... isvis raut bijau as pati.. geriau kai aparatas rauna nei pati


Sakau iš savo patirties pleistrai mažiau erzina odą, nei epiliatorius, o dėl skausmo, kai įpranti, tai lieka tik 0 . Jei bijai rauti pleistru, tai bijosi ir depiliatorių prikišt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.16 18:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta2
Pastebeta2
Meistras
geroji rašė:

Pastebeta2 rašė:



geroji ai taip vaska bandziau sokoladini ir pleistriukus dedavau... isvis raut bijau as pati.. geriau kai aparatas rauna nei pati




Sakau iš savo patirties pleistrai mažiau erzina odą, nei epiliatorius, o dėl skausmo, kai įpranti, tai lieka tik 0 . Jei bijai rauti pleistru, tai bijosi ir depiliatorių prikišt.

kai jau pirksi uz nebloga kaina tai pati busi priversta juo naudotis ir kest skausma.. tai tokios atktikos ir laiakus beto atsibodo jau tie seriai greit ataugantis ir kodel gi tau pleistrai tai vieteliai geriau tinka nei epiliatorius? :0kuom skiriasi ? beto gal naudojai iprasta epilaitoriu o ne intymiai vietai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.16 18:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta2
Pastebeta2
Meistras
Londa rašė:

Pastebeta2 rašė:



Londa rašė:







Pastebeta2 rašė:















kaip manot ar eis man naudoti epiliatoriu su jautrioms vietoms galvute... mano intymi vieta labai jautri... ar dirgins labai? bus spoguota? ar visgi tai geras daiktas? zadu pirkt iki 300lt kad nelabai pigus butu.. nez ziuriu ar apsimoka isvis pirkt ar ne./..nes jai pirkt epiliatoriu tai gera,visom vietom..kad atsipirktu tai..ar toliau man skust...
















tik nepirk su metaliniais ''danteliais'' geriau kad butu keramikiniai








sese naudoja su metaliniais bet tik kojom jie labai gerai israuna.. o kdl keramikiniai? ir siaip nemaciau kazkaip nete tokiu...




metalinia gali ''isklisti'' issikrapo lika nevienodi tarpai ...keramik. kai pagauna tai ir israus o metalas slidus... jie nera brangus pilips pirkau 200 nekainavo.dar ledo pagalvele yra antgalis jautriom vietom(siauresnis ) sepetelis isvalyti,2 greiciu padetis


naudoji tai vietelei epiliatoriu ar ne? :0 kaip ten arviskas tvarkoj buna?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.16 18:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta2
Pastebeta2
Meistras
24 hipoalerginiai keraminiai diskai,

idomiai man sis skainys skamba..... hipoalerginiai kaip suprast?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.16 18:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta2
Pastebeta2
Meistras
betokaip ten su tuo apsvietimu epiliatoriuose? ar jie isryskina plaukelius? ar tik siaip sviecia ,padeda toms kam su blogu regejimu ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.16 18:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


geroji
geroji
Pažengęs
Aš turiu philips su keramikine galvute, yra komplekte ir galvutė jautrioms vietoms, bet men pleistrai vistiek bikiniui geriau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.16 19:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta2
Pastebeta2
Meistras
prisiskaiciau forumu tai dauguma tikrai savo kad metaliniai nelabai gerai sutvarko..delbikini vietos tai kaip kam vienom pulinukai buna kitom ne tik paraudimas..plius ledo saldiklis sako mazina skausma... net pasimeciau vienos net ir rankas depiliuoja
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.16 19:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


geroji
geroji
Pažengęs
Man tas ledo kompresas visai nereikalingas, o keramikiniai ir ne visus išrauna, dalį ir nutraukia. ir procedūrą tenka kartoti po savaitės
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.16 19:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta2
Pastebeta2
Meistras
va paskaiciau kad -Keraminių diskų sistema nedirgina odos ir pašalina alergines reakcijas.... tai gal kiek pranasesne uz paprastus.. o raso kad iki 4 savaiciu neatauga..... tai as ta pati skutima atlieka pora kartu i savaite,tai jai ir epiliatorius panasiai tai neapsimoka....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.16 19:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


geroji
geroji
Pažengęs
Didelio stebuklo nesitikėk, be to po epiliacijos kai kurie plaukeliai įauga po oda.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai