Tema sukurta: 2017.05.01 21:24
2017.05.01 21:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Andreiiiiii
Andreiiiiii
Naujokas
Sveiki, esu 21m. Ir turiu problemą vieną. Turiu merginą ir puikiai sutariam, pykčių nebūna ir viskas lyg pasaką. Nusprendėme, kad reikia va pasimylėti, aš jai pirmas ir ji man pirmą. Tą akimirką viskas buvo puiku, lyg erekcija veikia ir viskas tobula, bet tik nusirengėm erekcija dingo. Gal kas žinot kame bėda? Kitą visą dieną stovėjo be problemų. Prašau nesmerkti, prašau tautos pagalbos. Būsiu dėkingas už bet kokį patarimą. Ačiū, gero vakaro.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.01 22:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Terra1
Terra1
Pradedantysis
Tai gal per daug susijaudinai, užtai ir nulinko. Mum ir panašiai buvo per pirmą kartą Bet saviškui kažką ten į ausį pašnibždėjau (dabar jau žodis į žodį neatsimenu),padrąsinau, kad nk tokio, nes jis visvien geriausias ir t.t. ir pnš ir viskas čiki buvo paskui
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.02 08:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Andreiiiiii rašė:
Sveiki, esu 21m. Ir turiu problemą vieną. Turiu merginą ir puikiai sutariam, pykčių nebūna ir viskas lyg pasaką. Nusprendėme, kad reikia va pasimylėti, aš jai pirmas ir ji man pirmą. Tą akimirką viskas buvo puiku, lyg erekcija veikia ir viskas tobula, bet tik nusirengėm erekcija dingo. Gal kas žinot kame bėda? Kitą visą dieną stovėjo be problemų. Prašau nesmerkti, prašau tautos pagalbos. Būsiu dėkingas už bet kokį patarimą. Ačiū, gero vakaro.

Visiems taip būna, jaudulys, pirmieji kartai. Gal neįstatinėk savęs į rėmus, kad jei pradėjai, tai ir turi baigti. Čia taisyklių nėra. Galite tiesiog pasiglamonėti ir kitais kartais be skubėjimo, natūraliai judėti pirmyn
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.02 12:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


maroon4
maroon4
Pažengęs
Nieko baisaus ir man taip buvo. Nereikia tokių dalykų planuoti ir per daug mąstyti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.06 12:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alvydas93
Alvydas93
Patyręs
Pagrindine beda tokiu bedu yra stresas kad nepavyks is pirmo karto antra karta jau nebeliko tokio didelio streso todel ir viskas vyko normaliai .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.08.03 14:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


paskiauskas
paskiauskas
Naujokas
Gydytojas man diagnozavo erekcijos disfunkcija gėriau daug vaistų, bet nieks nepadėjo, pradėjau sveiką gyvenimo būdą, stresas taip pat apmažėjęs, bet vis tiek nieks nepadeda. Gal turite ką rekomenduoti, kokį gydytoją ar ką, labai reikia pagalbos... nes toks nepilnavertiškas jaučiuosi..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai