Santrauka: Ar jį galima vadinti seksu?
Tema sukurta: 2009.08.15 23:06
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
2009.08.15 23:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gyntas
Gyntas
Patyręs
Šio puslapio baneris kviečia į aistros masažą. Vat man ir įdomu, kaip jaučiasi vyras/moteris kai jo/jos intymias vietas čiupinėja nepažįstama moteris/vyras.
Ar bandėte? Ar toks masažas nėra neištikimybė partneriui?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.15 23:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Paueliukas
Paueliukas
Pradedantysis
taigi cia paprastai kaip ir su masazu, tik kad kai susijaudini ta niekas nebesimasto :]
kokia neistikimybe??
tai aisku jei namie tai pasidaryt gali prasom, o jei ne.. tai paslauga.. tai kaip einat pas ginekologa?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.15 23:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Neteko, bet norėčiau. Draugas buvo, sakė patiko.. Nu kur vaikinui nepatiks..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.15 23:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


glowinthedark
glowinthedark
Naujokas
susijaudinu kai ciupineja
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.16 00:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alys
Alys
Pradedantysis
Ne velnio teks niekas neciupineja uz lytiniu organu. Prisigalvojat tokiu nesamoniu Masazuoja tik erogenines zonas be lytiniu organu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.16 00:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gyntas
Gyntas
Patyręs
Nerašiau apie lytinius organus.
Tu pats prisigalvoji apie prisigalvojimus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.16 00:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.16 00:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Gyntas rašė:
Šio puslapio baneris kviečia į aistros masažą. Vat man ir įdomu, kaip jaučiasi vyras/moteris kai jo/jos intymias vietas čiupinėja nepažįstama moteris/vyras.
Ar bandėte? Ar toks masažas nėra neištikimybė partneriui?


Nemanau, kad tai neištikimybė, bet būtų galima traktuoti ir taip. Tačiau juk nesvarstom, ar moterys savo vyrams ištikimos, jeigu eina pas ginekologus-vyrus. Tikriausiai didžioji dauguma vyrų/moterų būtų itin nepatenkinti, jeigu jų antrosios pusės naudotųsi tokiomis paslaugomis. "Na, juk aš pats/pati galiu padaryt masažą, ko tau kitur eiti?" Gali padaryt, bet profesionalo rankos visai kitokios. O gal sužaidžia ir tai, kad tai svetimas žmogus?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.16 00:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
mylimukė rašė:

Gyntas rašė:

Šio puslapio baneris kviečia į aistros masažą. Vat man ir įdomu, kaip jaučiasi vyras/moteris kai jo/jos intymias vietas čiupinėja nepažįstama moteris/vyras.

Ar bandėte? Ar toks masažas nėra neištikimybė partneriui?




Nemanau, kad tai neištikimybė, bet būtų galima traktuoti ir taip. Tačiau juk nesvarstom, ar moterys savo vyrams ištikimos, jeigu eina pas ginekologus-vyrus. Tikriausiai didžioji dauguma vyrų/moterų būtų itin nepatenkinti, jeigu jų antrosios pusės naudotųsi tokiomis paslaugomis. "Na, juk aš pats/pati galiu padaryt masažą, ko tau kitur eiti?" Gali padaryt, bet profesionalo rankos visai kitokios. O gal sužaidžia ir tai, kad tai svetimas žmogus?


Pas ginekologą neiname patirti seksualinio malonumo.
Galima ginčytis, kad malonumą patiriame ir koncerte, restorane ar dar kur nors, bet erotinis masažas yra itin intymus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.16 00:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
maloni rašė:
Pas ginekologą neiname patirti seksualinio malonumo.
Galima ginčytis, kad malonumą patiriame ir koncerte, restorane ar dar kur nors, bet erotinis masažas yra itin intymus.


Tai gal neištikimybe galima vadinti tik tai, kas kelia malonumą? O juk toli gražu ne visada seksas būna malonus. Kartais moterytės smarkiai apsirinka rinkdamosi sekso partnerį
Kita vertus, būna ir taip, kad ginekologo apžiūros kai kurioms gan malonios.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.16 00:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gyntas
Gyntas
Patyręs


Nepatikėsi, bet pasitikrinau ar nėra temos "Erotinis masažas" - nulinis rezultatas. Tiesa, turiu pripažinti, jog pamiršau, kad šiame forume rašo ir kompiuteriniai beraščiai, nemokantys rašyti lietuviškais raštmenimis. Pasirodo, kad buvo net dvi temos "Erotinis masazas". Tik tų temų problematika ne visai tokia, kokią norėčiau panagrinėti šioje temoje.

p.s. pvz. Google paieška suranda "ž", "z", ir netgi "=" raides Yra vietos tobulėjimui tsknt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.16 00:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Dar pasakyk, kad moterys planuodamos neištikimybę specialiai pasirenka prastus meilužius... Kad apsirinka, tai čia kitas reikalas.

O ar erotinis masažas - neištikimybė, galima lengvai pasitikrinti pagal tai, ar sutiktum, kad stebėtų partneris to masažo metu. Jei jausiesi išduodanti partnerį, tai tikrai nesinorės, kad jis būtų šalia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.16 00:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gyntas
Gyntas
Patyręs
Mylimuke,
bet moterys neina pas ginekologus sąmoningai patirti erotinio malonumo.
Tai vis dėlto, ar sąmoningas erotinio malonumo siekimas su svetimu žmogumi jau yra neištikimybė?
Ir dar daugiau. Ar pirktumėte tokią dovaną savo partneriuis?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.16 00:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
maloni rašė:
Dar pasakyk, kad moterys planuodamos neištikimybę specialiai pasirenka prastus meilužius... Kad apsirinka, tai čia kitas reikalas.
O ar erotinis masažas - neištikimybė, galima lengvai pasitikrinti pagal tai, ar sutiktum, kad stebėtų partneris to masažo metu. Jei jausiesi išduodanti partnerį, tai tikrai nesinorės, kad jis būtų šalia.


O iš ko galima nuspėti, ar geras meilužis bus, ar prastas? Tikiu, kad visos rinktųsi tik gerą. Jei jau neištikimauja, tai bent kad vyras būtų vertas grieko

Aš nė karto nesu patyrusi, bet visai norėčiau erotinio masažo ir tikrai neprieštaraučiau, kad mano vyras stebėtų. Klausimas- kaip jaustųsi jis, jeigu mane kitas/kita liestų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.16 00:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Gyntas rašė:
Mylimuke,
bet moterys neina pas ginekologus sąmoningai patirti erotinio malonumo.
Tai vis dėlto, ar sąmoningas erotinio malonumo siekimas su svetimu žmogumi jau yra neištikimybė?
Ir dar daugiau. Ar pirktumėte tokią dovaną savo partneriuis?


Pirkčiau.
Man asmeniškai ir paprastas masažas suteikia beveik erotinį malonumą
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.16 00:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
mylimukė rašė:

maloni rašė:

Dar pasakyk, kad moterys planuodamos neištikimybę specialiai pasirenka prastus meilužius... Kad apsirinka, tai čia kitas reikalas.

O ar erotinis masažas - neištikimybė, galima lengvai pasitikrinti pagal tai, ar sutiktum, kad stebėtų partneris to masažo metu. Jei jausiesi išduodanti partnerį, tai tikrai nesinorės, kad jis būtų šalia.




O iš ko galima nuspėti, ar geras meilužis bus, ar prastas? Tikiu, kad visos rinktųsi tik gerą. Jei jau neištikimauja, tai bent kad vyras būtų vertas grieko



Aš nė karto nesu patyrusi, bet visai norėčiau erotinio masažo ir tikrai neprieštaraučiau, kad mano vyras stebėtų. Klausimas- kaip jaustųsi jis, jeigu mane kitas/kita liestų.


Supermamose juk buvo toks masažas aprašytas... Ir tokio, koks buvo aprašytas tikrai nenorėčiau, nes ten grabinėjimasis buvo, o ne masažas... O irgi padovanotas moteriai kažkokioje įstaigoje. Darė moteris.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.16 00:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gyntas
Gyntas
Patyręs
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.16 00:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gyntas
Gyntas
Patyręs
Maloni,
Man darbiniais reikalais dažnai tenka apsilankyti Supermamose, tai susidariau nuomonę, kad ten rašo tik aikštingos namų šeimininkės, todėl nesiimčiau spręsti apie masažo kokybę iš vienos nepatenkintos nuomonės. Nors... kas ten žino...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.16 00:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius


Man tame straipsnyje paskutinė pastraipa labiausiai patiko
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.16 00:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Gyntas rašė:

Maloni,

Man darbiniais reikalais dažnai tenka apsilankyti Supermamose, tai susidariau nuomonę, kad ten rašo tik aikštingos namų šeimininkės, todėl nesiimčiau spręsti apie masažo kokybę iš vienos nepatenkintos nuomonės. Nors... kas ten žino...


Hmm, suintrigavai su tais darbiniais reikalais

Šiaip tikiu, kad tai, kas ten buvo aprašyta, gali būti tiesa (kad labai jau apie tą vietą masažavo ir vis tarsi ją netyčią kliudydavo). Paprasto masažo metu juk tai nedaroma.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai