Santrauka: ka apie ja manote?naudojate?kokie atsiliepimai?
Tema sukurta: 2007.04.30 15:45
Pirmas Atgal 1 2
2008.09.23 09:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Olenka
Olenka
Didmeistris
karta uzejau i parduotuve ir pamaciau stenda su sia kosmetika, mano nuomone ji paaugliaums, o kaip iki siol negaliu uzaugti, sunku buvo susilaikyti konors nenupirkus bandziau tik ranku kremus ir universalias serviteles dregnas. kremas super, bet serviteles tai ... naa... nepatarciau, kvepia skaniai, bet tai tikrai neuniversalios, nebent rankom
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.09 01:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


rytea
rytea
Pradedantysis
na sejp neblogai, ypac kas taupo ir nori nebogo rezultato;DD
turiu sio vardo produktu
puda nepasitikiu, taciau zinau merginu, kurios ja naudoja. sejp maskuokliai, seseliai, blizgiai, blizguciai ir pan. daikciukai neblogi. pati dazniausiai perku nagu lakus, maitinamus piestukus ir balinamuosius;]]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.09 19:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


alinukas
alinukas
Naujokas
siandien ir as isigijau sios kosmetikos;] na tiksliau tik blizgesi.seip neblogas tik jau pakartosiu kad limpa
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.15 22:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


auksee
auksee
Naujokas
turiu blizgesi ir zerincia pudra jei kur prireikia pasipuosti o siaip nieko geresnio ten nerandu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.16 19:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Emulea
Emulea
Patyręs
as tai naudoju blizgesi ir tusa
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.01 15:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


awforsaken
awforsaken
Naujokas
as turiu skysta, kremine ir bronzine pudra, taip pat saldanti lupu blizgi. turėjau ir tusa ir nagu laka, taciau man jie nepatiko. mano viena drauge naudoja tik essence kosmetika ir tikrai nesiskundzia. seip naudoju ivairia kosmetika pvz channel tusa, mtv blizgesi, flirtb skaistalus, dar viena isadora pudra matine, taciau essence clear and matt pudros tikrai i nieka neiskeisciau nes ji vienintele tiek nesausina odos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.11 20:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


orintuke
orintuke
Naujokas
turiu esence daug produktu:antakiu ir blakstienu zele formuojancia tai greit isdziusta ir efektas dingstatoliau,tusa black mania labai patiko,net nenutrupa,akiu makiazo pagrinda i love stage irgi geras kaip maskuojamaja priemone naudot galima dar stay all day maskuojamaja priemone plemuojasi bisky...apsaldanty blizgy volume&gloss irgi geras,2 akiu seselius urban messages kreidos pavidalu tai liux tiesiog keturis akiu piestukus 2 is ju ypatingai geri 1irgi is urban mesagge temos kitas eyelainer pen kaip flomasterio galas labai smagus vampires love akiu seselius geri fix and matte pudra kuri nuima blizgrsy veido labai gera lupdazy roziny bisky per rysku nusipirkau nepatiko dar kas nuvyle tai tint it spalva keiciantis lupu blizgis,per daug nesusizavekit juo nes jis po to isdziusta pasidaro kaip lupdazis,o po to labai ryskus! skaistalus neblogus multi colour blush,seselius kuriuos eurokose islosiau gelinius tokius nelabai man @holografics.com (taip ir vadinas)DAR TOKY karnavaliny kaip lupu pavirsutiny sluoksny kaip blizgy su auksiniais blizguciais is temos circus circus kur dabar kaiptik ir yra,is circus circus temos nagu laka kur vienas galas paprastas lakas kitas blizgantis prancuzisko manikiura priemone,nagu aliejuka ir dziovikly nail art express dry drops ,bet kas man labiausiai is sios firmos patiko tai prie odos spalvos prisitaikantis makiazo pagrindas taigi tikuosi kad siektiek padejau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.25 11:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Barbii
Barbii
Naujokas
Naudojau anksciau,man asmeniskai ji nepatiko.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.31 14:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Coconut
Coconut
Pažengęs
Turiu essence blakstienų tušą, labai patinka ir nebrangus, na žiūrint koks turiu taip pat essence akių šešėlius, taip pat labai džiaugiuosi na, beveik visa kosmetiką yra essence Man ji labai patinka Ir tikrai nėra brangu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.31 14:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Coconut
Coconut
Pažengęs
orintuke rašė:

turiu esence daug produktu:antakiu ir blakstienu zele formuojancia tai greit isdziusta ir efektas dingstatoliau,tusa black mania labai patiko,net nenutrupa,akiu makiazo pagrinda i love stage irgi geras kaip maskuojamaja priemone naudot galima dar stay all day maskuojamaja priemone plemuojasi bisky...apsaldanty blizgy volume&gloss irgi geras,2 akiu seselius urban messages kreidos pavidalu tai liux tiesiog keturis akiu piestukus 2 is ju ypatingai geri 1irgi is urban mesagge temos kitas eyelainer pen kaip flomasterio galas labai smagus vampires love akiu seselius geri fix and matte pudra kuri nuima blizgrsy veido labai gera lupdazy roziny bisky per rysku nusipirkau nepatiko dar kas nuvyle tai tint it spalva keiciantis lupu blizgis,per daug nesusizavekit juo nes jis po to isdziusta pasidaro kaip lupdazis,o po to labai ryskus! skaistalus neblogus multi colour blush,seselius kuriuos eurokose islosiau gelinius tokius nelabai man @holografics.com (taip ir vadinas)DAR TOKY karnavaliny kaip lupu pavirsutiny sluoksny kaip blizgy su auksiniais blizguciais is temos circus circus kur dabar kaiptik ir yra,is circus circus temos nagu laka kur vienas galas paprastas lakas kitas blizgantis prancuzisko manikiura priemone,nagu aliejuka ir dziovikly nail art express dry drops ,bet kas man labiausiai is sios firmos patiko tai prie odos spalvos prisitaikantis makiazo pagrindas taigi tikuosi kad siektiek padejau



O dieve! Žmogau! Tau tik 13 ir tu tiek špakliaus naudoji? gal užaug? tačiau vėliau nedejuok kokia tavo baisi oda :o
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.31 16:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Baceaf
Baceaf
Didmeistris
Coconut rašė:

O dieve! Žmogau! Tau tik 13 ir tu tiek špakliaus naudoji? gal užaug? tačiau vėliau nedejuok kokia tavo baisi oda :o


Tą patį norėjau parašyt . Man 12 metų , bet aš tik lūpas blizgiu ir nagus laku . Apie pudras , šešėlius , tušą ir kita neišmanau nieko , nes dar per anksti .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.31 21:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lingelė
Lingelė
Didmeistris
Baceaf rašė:

Tą patį norėjau parašyt . Man 12 metų , bet aš tik lūpas blizgiu ir nagus laku . Apie pudras , šešėlius , tušą ir kita neišmanau nieko , nes dar per anksti .


Man irgi 12m. bus už poros mėnesiu, tačiau nesidažau visai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.06 20:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tafe
Tafe
Pradedantysis
Turiu tušą. Pagal kainą ir kokybė. Nelabai patiko.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2022.10.21 12:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gerdunka222
gerdunka222
Pažengęs
gal tušą, antakių priemonę ir nagų laką naudočiau jų, bet kas liečia veidą, visokias pudras, kremus ir tt, tikrai nedrįsčiau. pasižiūrėkit sudėtis.. geriau daugiau sumokėti ir daugiau paskaitinėti etiketes, bet naudoti nekenksmingus kremus ir pudras
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2022.10.24 10:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
gerdunka222 rašė:

geriau daugiau sumokėti


Visų geriausia visai nemokėti ir nieko nenaudoti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai