Santrauka: kas jau dares,gal pasidalinkite informacija,kas ir kaip?:) aciu
Tema sukurta: 2011.04.24 11:52
2011.04.24 11:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gelele3
Gelele3
Naujokas
gal kas dare priekiniu dantu estetini plombavima? kokia kaina?kur geriau daryti (Vilniuje)? ar verta?ar patenkinti rezultatu?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.24 13:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mistique
Mistique
Meistras
Estetinis atliekamas, kai norima estetikos, atstatymo graziu dantu. Ziurint kokie tie dantys, jei nutrupeje daug pvz., keli tai laminates galiam deti, estetinis nera is pigiuju.
Reikia pamastyti kas butent netenkina?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.24 17:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
dariau, pakankamai neseniai.. keturi priekiniai dantys man pusantro tūkstančio kainavo.. pas gydytoją - http://stomatologijoscentras.lt//?miestas=vilnius&id=52 .. patenkinta rezultatu..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.24 22:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Diliara
Diliara
Patyręs
Pusantro tukstancio uz 4 antis? manu tikrai pigiai, as uz 1 700 mokejau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.24 23:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
Diliara rašė:

Pusantro tukstancio uz 4 antis? manu tikrai pigiai, as uz 1 700 mokejau.


pigiai, bet ne prastai.. manau, kad kainą lemia tiek klinika, tiek dantų būklė..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.24 23:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Diliara
Diliara
Patyręs
Pritariu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.25 19:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mistique
Mistique
Meistras
medziagos brangios plius atlikimas ir saviakina klinikos. Vienur plombavimas helio plomba kainuoja nuo 60-100lt kitur ta pati plomba net 150 lt. tai priklauso nuo plombos net.

Estetinio plombavimo ploma is nanodaleliu sudaryta, ji kaip antra ,,oda " danciui. Atrodo taip naturaliai, jei gerai atliktas plombavimas.

Plombavimas tikrai nekainuotu tukstancio, matyt laminates ...cia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.25 22:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gelele3
Gelele3
Naujokas
seip labai domina ar verta daryti ,nes kaina tikrai nemaza,o ar nebus veliau uz metu ar 2-ju dar daugiau problemu su estetine isvaizda dantu.(suprantu kad veliau reikes reguliariai lankitis pas gyd, bet esu darius is pigesniu variantu ,buvo dedama plomba, tai iskart rezultatas puikus buvo,o veliau vis dantys priekiniai prasteja,ir reikia darytis vis is naujo ir moketi tokia pat kaina)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.26 10:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
Mistique rašė:

medziagos brangios plius atlikimas ir saviakina klinikos. Vienur plombavimas helio plomba kainuoja nuo 60-100lt kitur ta pati plomba net 150 lt. tai priklauso nuo plombos net.
Estetinio plombavimo ploma is nanodaleliu sudaryta, ji kaip antra ,,oda " danciui. Atrodo taip naturaliai, jei gerai atliktas plombavimas.
Plombavimas tikrai nekainuotu tukstancio, matyt laminates ...cia.


tik nereikia čia lialia.. prašome pasiskaityti mano nuorodą apie tą klininką ir su gydytoja pasiginčyti dėl laminačių.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.26 11:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
Gelele3 rašė:

seip labai domina ar verta daryti ,nes kaina tikrai nemaza,o ar nebus veliau uz metu ar 2-ju dar daugiau problemu su estetine isvaizda dantu.(suprantu kad veliau reikes reguliariai lankitis pas gyd, bet esu darius is pigesniu variantu ,buvo dedama plomba, tai iskart rezultatas puikus buvo,o veliau vis dantys priekiniai prasteja,ir reikia darytis vis is naujo ir moketi tokia pat kaina)

estetinis plombavimas nedaromas šiaip sau.. jei aš būčiau nedarius jo, už pusmečio būtų tekę daryt protezavimą. manau, kad daugelis tiesiog nesusimąstom, kaip svarbu tinkamai prižiūrėti dantis, nesilankom pas gydytojus, kol neskauda ir pan.. ir po bet kokios procedūros reikės vėl lankytis stomatologijos klinikoje - tiek pas higienistę, tiek apžiūrai, taisymui.. nieko amžino nėra.. bet plombavimas tikrai negadina dantų, nepadaro prastesnės būklės.. tik reikia žinoti, kam to reikia t.y. kokia bėda su dantimis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.27 17:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mistique
Mistique
Meistras
Kas geriau zino ta pati zodi veneringas arba kitaip laminate ir plius plomba ten buvo jauciu atlikta taip invazija.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.27 17:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
Mistique rašė:

Kas geriau zino ta pati zodi veneringas arba kitaip laminate ir plius plomba ten buvo jauciu atlikta taip invazija.


nematau prasmės eiti į kokį vivadens ir už vieną dantį mokėti nuo 1000, kai ir ta pati gydytoja yra tiek vienur, tiek kitur.. laminatės, veneringas ar dar koks š, esmė tame, kad vadinasi vis tiek estetinis plombavimas apie kurį ir klausia temos autorius.. aš išsakiau savo patirtį ir prikibai.. suprask, jau ten mano dantys tai iš gumos sulipdyti, o gal iš viso sėdžiu be dantų ir vėjus kalbu. kartoju dar kartą, kad rezultatu esu patenkinta, viskas..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.28 19:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


FaruVengejas
FaruVengejas
Patyręs
O man px as nei karto pas dantiste neesu buves mano dantys grazus, svarus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.04.28 17:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ratse4
ratse4
Pradedantysis
Jei norit kur nors Vilniuje darytis, tai rekomenduoju "Pilėnės" klinikoje. Ten pati gariausia vieta, bent jau mano mama ir dėdė ten abu lankėsi dėl šito reikalo, tai abiem viskas super praėjo. Daugiau apie estetinio plombavimo siūlomą paslaugą: estetinis plombavimas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.15 12:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Milit
Milit
Naujokas
Kiek dabar kainuoja estetinis dantų plombavimas? Gal kam neseniai teko lankytis pas odontologą ir galit pasakyti + - kainą?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.27 17:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


saulyttee
saulyttee
Naujokas
Bent jau Šiauliuose 1 dantis max 110 eur. buvau Redontoj, dabar balinimą kapomis darys, o po to apžiūrės dėl estetinio. Gal kas panašiai irgi darote?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.14 17:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Odeta311
Odeta311
Naujokas
Gal zinote kur daromas geras estetinis plombavimas Vilniuje ? Negaliu surasti patikimos klinikos :/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.04.10 16:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Spragtuke
Spragtuke
Naujokas
O tos laminates nuosavu likusiu dantu, ant kuriu uzdeta negadina ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.06.30 14:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MykolasA
MykolasA
Naujokas
Paslauga estetinis plombavimas labai puikiai buvo atlikta odontologijos klinikoje Viadenta, Kaune.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai