Tema sukurta: 2012.06.03 20:12
Pirmas Atgal 1 2 3
2012.07.02 13:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nightman398
nightman398
Patyręs
Finalas tik parodė, kad ispanams bent jau Europoje kol kas nėra lygių.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.02 14:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Arminas
Arminas
Didmeistris
Ispanai futbolo karaliai visoje planetoje ir tenka tą pripažinti. Taip, po dviejų metų greičiausiai karaliais taps kiti, tačiau dar du metus Ispanija gali vadintis stipriausia šalimi futbolo atžvilgiu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.03 13:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VTomukas
VTomukas
Meistras
Rennais rašė:

O juk sakiau, kad iš prancūzų - nieko gero.. plius, desertui, po istorijų apie susikaldžiusią ir pasikėlusią Domenecho Prancūziją, šita naujiena


Bet tu taip pat sakei, kad ispanai neapgins titulo Visgi prancūzai sugebėjo žvaigždžių liga vėl susirgt, gaila...

Beje, finale sirgau už italus. Tiesiog kaip gana neutraliam žiūrovui, iki finalo italai rodė tikrai nuostabų ir akiai gražų futbolą. Bet ispanai parodė, kad esant atitinkamo lygio, užtenka per čempionatą sužaisti tik vienas geras rungtynes...

P.S. Italai buvo pasmerkti, kai aš pasakiau, kad už juos finale sirgsiu Nuo pat pirmų 1/4 rungtynių, nei viena mano palaikyta komanda nelaimėjo (nei pagrindiniu laiku, nei baudinių serijos)... Viso gavosi 7 iš 7-ių - perspjoviau visus ten krabus Lazdeikas, kiaules ir aštuonkojus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.20 19:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Qatra
Qatra
Meistras
As visom keturiom buvau uz Portugalus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2 3
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai